Stránka 29 z 101

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 28 čer 2013, 11:06
od Dalibor.Zahora
Tak mu napiš ne, místopředsedo ;) Možná bloudí na foru a tady o tom ani neví nebo to má skryté :)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 28 čer 2013, 11:11
od Vaclav.Malek
Já měl v plánu se ještě příští týden zeptat na FB ... tak uvidíme... třeba někde budeme mít víc příznivců :)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 28 čer 2013, 11:14
od Dominika.Michailidu
Já mu napsala, ať se vyjádří sem, jestli je tam nějaké vhodné místo. Když tak to bude do foroty.. A hlavně aby nebloudil :)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 15 črc 2013, 17:30
od Vaclav.Malek
Už je 15. a vy se určitě válíte u vody co? :) Na FB máme nějaké tipy... otázka je zda chceme schůzovat... teď je takové "mrtvé období".

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 15 črc 2013, 21:19
od Roman.Kucera
TeĎ je ideální doba nafasovat si letáky a vyrazit do poloprázdných provozoven šířit svobodnou hudbu!

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 15 črc 2013, 22:14
od Dominika.Michailidu
Letáky máme, díky ...

Já teď schůzovat nemůžu. mě uvidíte až na táboře.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 17 črc 2013, 14:26
od Dalibor.Zahora
Léto je zlo a spousta dalších věcí k tomu, ale když se zadaří, tak se ukážu, víc teď slíbit nemůžu. :(

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 17 črc 2013, 14:48
od Martin.Shanil
já du semka -> https://www.facebook.com/events/149081011955308/

Dnes
18:00
Praha 7, Na Špejcharu 3

Setkání slouží pro seznámení s novými zájemci o nepodmíněný základní příjem a o kampaň za tento příjem. Můžete přijít i bez potvrzení. Setkání organizuje Iniciativa evropských občanů za nepodmíněný základní příjem.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 25 črc 2013, 10:33
od Vaclav.Malek
Můžeme se ject podívat třeba do Štěchovic :D http://www.novinky.cz/krimi/308701-stre ... irani.html

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 26 črc 2013, 11:42
od Dalibor.Zahora
Já zdravím z Mělnika, stylově z http://www.lunchtime.cz/u-pirata-melnik/
https://foursquare.com/v/u-piráta/4fa94 ... 106f82f6e0

Možná jediný podnik na hlavním náměstí, který má wi-fi :), kapacita cca 30 lidí, plus zahrádka, jako tip do budoucna dobrý.
Vaclav Malek píše:Můžeme se ject podívat třeba do Štěchovic :D http://www.novinky.cz/krimi/308701-stre ... irani.html
Ještě sou Piráti liberální, u nás vydírání za nahý fotky nehrozí :D