Stránka 29 z 101
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 28 čer 2013, 11:06
od Dalibor.Zahora
Tak mu napiš ne, místopředsedo

Možná bloudí na foru a tady o tom ani neví nebo to má skryté

Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 28 čer 2013, 11:11
od Vaclav.Malek
Já měl v plánu se ještě příští týden zeptat na FB ... tak uvidíme... třeba někde budeme mít víc příznivců

Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 28 čer 2013, 11:14
od Dominika.Michailidu
Já mu napsala, ať se vyjádří sem, jestli je tam nějaké vhodné místo. Když tak to bude do foroty.. A hlavně aby nebloudil

Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 15 črc 2013, 17:30
od Vaclav.Malek
Už je 15. a vy se určitě válíte u vody co?

Na FB máme nějaké tipy... otázka je zda chceme schůzovat... teď je takové "mrtvé období".
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 15 črc 2013, 21:19
od Roman.Kucera
TeĎ je ideální doba nafasovat si letáky a vyrazit do poloprázdných provozoven šířit svobodnou hudbu!
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 15 črc 2013, 22:14
od Dominika.Michailidu
Letáky máme, díky ...
Já teď schůzovat nemůžu. mě uvidíte až na táboře.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 17 črc 2013, 14:26
od Dalibor.Zahora
Léto je zlo a spousta dalších věcí k tomu, ale když se zadaří, tak se ukážu, víc teď slíbit nemůžu.

Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 17 črc 2013, 14:48
od Martin.Shanil
já du semka ->
https://www.facebook.com/events/149081011955308/
Dnes
18:00
Praha 7, Na Špejcharu 3
Setkání slouží pro seznámení s novými zájemci o nepodmíněný základní příjem a o kampaň za tento příjem. Můžete přijít i bez potvrzení. Setkání organizuje Iniciativa evropských občanů za nepodmíněný základní příjem.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 25 črc 2013, 10:33
od Vaclav.Malek
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 26 črc 2013, 11:42
od Dalibor.Zahora
Já zdravím z Mělnika, stylově z
http://www.lunchtime.cz/u-pirata-melnik/
https://foursquare.com/v/u-piráta/4fa94 ... 106f82f6e0
Možná jediný podnik na hlavním náměstí, který má wi-fi

, kapacita cca 30 lidí, plus zahrádka, jako tip do budoucna dobrý.
Ještě sou Piráti liberální, u nás vydírání za nahý fotky nehrozí
