jak někomu odpovědět
Napsal: 11 říj 2021, 14:23
Rád bych v jednom vlákně v tomto foru někomu odpověděl, ale nedaří se mi přihlásit. Systém píše "... neaktivní účet ...". Dá se s tím něco dělat?
Díky
Rád bych v jednom vlákně v tomto foru někomu odpověděl, ale nedaří se mi přihlásit. Systém píše "... neaktivní účet ...". Dá se s tím něco dělat?
Díky
ahoj, pošli mi na mejl filip.pecha@pirati.cz tvůj telefon, podíváme se na to