Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Miluju Srandu
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Miluju Srandu »

Dobrý den, je mi o pár let víc než 18 a chodim na jednoduchou střední školu ano pořád chodim z osobních důvodů na střední chci někdy ze srandy přijít do školy zhulenej proto že by to mohla bejt sranda. Když ještě s tim nemám zkušenosti mám za sebou prvního jointa ale nějak že bych se cítil po tom jointu to ze začátku asi moc ne. Spíš se mi všechno líbilo a tak a mě by zajímalo jestli mi to můžou nějak dokázat třeba že by mě poslali někam na testy a kdybych je odmítnul tak co by bylo a tak.
Jestli se dá bezpečně předhulit a pak jít do školy bez toho aniž by mě vyhodili. Jde to? Já ještě nevim ale jak by učitelé říkali různý informace tak bych se asi z toho občas smál ale nevim.
Vim že je to nelegální to mi je jasný ale má škola právo tohle prošetřit z důvodu šťastnýho chování třeba?
Když by u mě našli doma něco ok ale můžou mě vyhodit ze školy z podezření když by se ještě dozvěděli co jsem měl doma?
Nebo by mě mohli vyhodit tím že by mě poslali na testy a když bych to přijal a zjistili by že jsem byl zhulenej a když ne tak by mě vyhodili stejně?
Nebo jak by to celí bylo?

s pozdravem Miluju Srandu
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Přečti si školní řád.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Miluju Srandu
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Miluju Srandu »

To nevim jestli tam bude jak to řeší ale zkusim.
Miluju Srandu
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Miluju Srandu »

No tam to není.
Miluju Srandu
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Miluju Srandu »

Jen to že je za to vyhození ale jak to poznají nevim můžu říct že se směju a tak proto že mě nějak napadají pořád srandovní věci a mám dobrou náladu a snažim se smát jen tak.
konec srandy
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od konec srandy »

Některý školy mají testy na drogy, taky mohou přivolat policii.
Miluju Srandu
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Miluju Srandu »

AHA UŽ JSEM TO VYHLEDAL. TAK POKUD NECHCETE BÝT TRESTÁNI PODLE ŠKOLNÍHO ŘÁDU (NAPŘÍKLAD VYHOZENÍ) A PLATIT VŠECHNO CO BYLO POTŘEBA K TOMU DŮKAZU (SANITKA, TEST ZE SLIN A TAK DÁLE)TAK TO NEDĚLEJTE!!!
PROTO ŽE KDYŽ TO ODMÍTNETE TAK VÁS STEJNĚ TEN TREST NEMINE!!!
POKUD SI MŮŽETE DOVOLIT PRÁVNÍKA NEVIM ANI NEVIM JESTLI BY VÁM POMOHL.
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22544 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Robert.Magni »

Do práce ani do školy nesmíš chodit pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek,včetně legálních léků.Stejně jako nesmíš třeba sednout za volant. A jelikož tvrdíš,že ti je 18,nehrozil by ti jen vyhazov,ale mohlo by dojít i na trestní stíhání.
Jelikož já osobně tě považuju za Trolla a nevěřím ti ani pozdrav,víc to rozvádět nebudu.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

smokie
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od smokie »

Robert.Magni píše: 26 črc 2019, 05:15Do práce ani do školy nesmíš chodit pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek,včetně legálních léků.Stejně jako nesmíš třeba sednout za volant. A jelikož tvrdíš,že ti je 18,nehrozil by ti jen vyhazov,ale mohlo by dojít i na trestní stíhání
To bylo keců o svobodě, jejím nesmyslném omezování. O legalizaci hulení a tak dále :lol: Ve skutečnosti to byly jen kecičky :o Výtah k moci. :| Slibem přeci nezarmoutíš :mrgreen: Dnez už jde od Pirátů čekat už jen aktivní podporu cenzorských zákonů (lex Wedos), šmelinu s obecními byty (Bodeček), obohacování se na úkor eráru (Vymazalovy kryptoměny) nebo třeba drahé magistrátní výlety v Praze. :twisted:
Eskalovalo to rychle :fet: Dnes již jsou Piráti stejní dobytci hlasitě mlaskající u svých koryt jak jejich předcůdci :lol:
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zhulenej ve škole je mi nad 18 let

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Legalizace pro rekreační potřeby neznamená, že se můžete zhulik kde kdy chcete.
Ve svém volném čase, za svý a na vlastní riziko. (Jako alkohol)

Odpověď padla, takže to zamknu.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Veřejná Poradna“