Dotaz

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Mani
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2017, 17:44
Profese: manager

Dotaz

Příspěvek od Mani »

Zdravím, rád bych se zeptal zda v řadách pirátských zastupitelů akceptujete osoby tesknící po nerovnoprávnosti mužů a žen. Buď jsem se spletl jako volič, nebo si poslanec spletl dveře Pirátské kanceláře s kanceláří SPD.
Těžit bitcoiny v poslaneckém bytě je úsměvné, vypustit takovouhle sra*ku nebo spíš mít v řadách (a takhle vysoko) člověka, co takhle přemýšlí je už docela husté. Předpokládám, že přátelské vztahy a dlouhá spolupráce vede k omlouvání a zlehčování podobných věcí, ale nechcete to náhodou dělat jinak?
Jsem Vám zavázán za transparentní a slušnou politiku, kterou se většina z Vás snaží dělat, mnohem náročnější než vymést špínu z české politiky mi ale přijde udržet čisto ve vlastní straně.
Přeji hodně úspěchů a nových kolegů, kteří nejsou prasata.


Vás volič z Brna.
Mani Hindrich

PS: to že šlo pravděpodobně o 'humor' a soukromý profil u politika jak sami víte moc nehraje roli
PS 3: panu Kotasovi děkuji za to, že se vybarvil, teď ještě zjistit kdo mu to lajknul

Obrázek
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Dotaz

Příspěvek od Martin.Kucera »

Faktická poznámka - Ondřej Kotas není poslanec.

Poznámka k tomu obrázku - nelze klást rovnítko mezi vymezování se vůči feminismu a tesknění po nerovnoprávnosti mužů a žen. Už proto, že existují i odnože feminismu, které takovou nerovnoprávnost požadují, např. ve formě zavádění kvót.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: Dotaz

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Rozohně budu hájit každého právo na vtip a to jakýkoli. Nedávno se nechal slyšel jeden z Monthy Pythonů, že dnes by jim jejich humor v BBC už neprošel, bohužel si myslím to samé a dávám to za vinu právě takovým "upozorňovatelům" na čistotu vyjadřování.
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Robert.Magni »

Strana jediného pravého názoru byla vždy jen KSČ a před ní katolíci. Takže ne,nechci svazáky ani inkvizici.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“