Je možné kritizovat novináři článek?

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Uživatelský avatar
Libor.Adamek
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 419
Registrován: 24 říj 2017, 14:25
Profese: prodejce kancelářské techniky
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Dal poděkování: 1253 poděkování
Dostal poděkování: 668 poděkování

Re: Je možné kritizovat novináři článek?

Příspěvek od Libor.Adamek »

Tomas.Pastircak píše: 31 kvě 2018, 08:26
Příště už to budeme dělat jinak. Zjistili jsme, že má Rožnov redakční radu Spektrum Rožnovska a TV Beskyd, tak připomínky budeme psát otevřeně přímo jim.

Nám se napřed podařilo vyvolat schůzku města s dobrovolníky, ale tam město v podstatě jen mlžilo a vymlouvali se na zákon, který to ve skutečnosti nezakazoval a celý problém dobrovolníků smrskli jen na to riziko venčení, ale to je jen část věci. Hlavní přínos dobrovolníků bylo to, že je kontrolovali. No přislíbili, že to budou řešit. Ale můj dojem byl spíš takový, že to chtějí nechat vyšumět... Hlavním smyslem toho otevřeného dopisu bylo znova věřejně připomenout, že zakázali pomoc dobrovolníkům. Dosah byl 1600 lidí. A taky zjistit, jakým způsobem nám odpoví.. v tomto případě to bylo útokem, že je chceme ovlivňovat.
Tady jde vidět, jak je ta mediální politika těžká a jak je těžké nedělat chyby, protože v tomto případě jsem si opravdu dlouho ověřoval informace, abych nenapsal nějakou blbost a pak mě zbytečne dostane nevhodná formulace.
Město velmi zdařile vytváří pro občana dojem otevřenosti a transparentnosti, ale zrovna v tomto případě jsem zjistil, jak někteří lidé z města, kterým jsem věřil, docela umně manipulují s fakty a informacemi.
Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“