[OT z diskuse o G. M.]

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[OT z diskuse o G. M.]

Příspěvek od Lukas.Novy »

Neustále již osm let tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny, páteře, ledvin, hlavy, končetin, genitálií). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29 a v obci Žerůvky u Olomouce. Dne 7. 1. 2017 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2017 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Pokazily mi opět oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku. Ještě ten den zástřel na nohy + ukájení hlasů. Říkají mi že jsem omyl, buzerant, kurvoušek, kurvíla, nekňuba, hajzl, debil, zmetek, „zhlópni“, „dé s tim pokoj“, „prosim tě odendi“, „máš piču“, „šoun“, „uhoň si“, „děvko“, „masturbuj“, „ticho buď“, „gumo“, „sbohem“, „chci tvou smrt“, „nudiš“, „nebuď“, „uhořiš“, „prasata“, „mizere“, „špatniste“, „končist“, „nebuď“, „hovadíku“, „šílen“, „zdechni“, „smrdíš“, „průšo“, „hovade“, „spadniž“, „nech nás na pokoji“, „nechoď tady“, „puberťáku“, „jdi do hajzlu“, „hajzliste“, „chceš dítě“, „nedělé mě takovy věce“, „brečilku“, „šulínkove“, „lisk ho po tlamě“, „sbohem“, „běž do pate“, „maluj se“, „šou óraze“, „soustavně podvádíme tě“, „odsoudíme tě k smrti“, „zabijeme tě“, „picneme tě“, „oběsíme tě“, „šlápnem tě“, „máme granát“, „brouku pytlíku“, „tak mě dej ke KK“, „jsi jak sputnik“, „perníkový chlapče“ a v neposlední řadě „pusťte nás na ně“ od propláceče! Při sepisování na fórum zástřel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Kopou mi také střídavě do obou uší. Škodná mi kazí přístup na síť! Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtějí mi dát dívky o které stojím, ačkoli jsem heterosexuál! Někteří moderátoři moje příspěvky mažou. 14. 3. 2017 mi pokazily přihlášení do redmine. Dne 15. 2. 2017 mi neznámí telepaté zlikvidovali mumble! Kopou také do mého koordinátora a do volebního manažera, kterým se tvoří podkožní nádorky a bradavice! Dne 27. 6. 2016 mi otrávili Bajgara, který na hodinu zcela ochrnul! Bajgar se mi nakonec ztratil úplně! Dnes již vím, že Skořepu srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o čemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou „Magnesií“, odvarem z meduňky, čajem „Zelený drak“ spím ve vězeňském autobusu, pojídám hořčíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírňuje... tel.: 777557835, který je však odposloucháván, nebo e-mail: root@pirati.cz, kde mi zadržují poštu! Kazí mi také práci, nevyplácejí výplaty a nechtějí dát sociální podporu do výše základního nepodmíněného příjmu!
-- Zkopaný

P. S.: Prosím všechny, kteří se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Veřejná Poradna“