Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Robert.Magni píše:
Petr.Tkadlec píše:
Robert.Magni píše:Žádná anexe Krymu neexistuje. Proběhlo referendum a fakt jako argument neberu,že ho Rusínští fašouni zakázali :D
Žádné referendum neproběhlo. Byla to okupace pod kontrolou ruské armády.
Urychleně změn dealera,to,co bereš,ti očividně nedělá dobře :lol:
Beru naše stanovisko, které drtivá většina členů včetně Giuseppeho Maiella podporuje. https://wiki.pirati.cz/stanoviska/ruska_okupace_krymu
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22543 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Robert.Magni »

Já seru na hloupý stanovisko,já mám na Ukrajině příbuzný. Takže si ty žvásty strč za klobouk. :D

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Petr.Vileta »

Robert.Magni píše:
Petr.Tkadlec píše:
Robert.Magni píše:Žádná anexe Krymu neexistuje. Proběhlo referendum a fakt jako argument neberu,že ho Rusínští fašouni zakázali :D
Žádné referendum neproběhlo. Byla to okupace pod kontrolou ruské armády.
Urychleně změn dealera,to,co bereš,ti očividně nedělá dobře :lol:
Tak to budu muset změnit taky. Problém je, že žádného nemám. :?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Petr.Vileta »

Robert.Magni píše:Já seru na hloupý stanovisko,já mám na Ukrajině příbuzný. Takže si ty žvásty strč za klobouk. :D
A mají ukrajinský nebo ruský пасспорт?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22543 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Robert.Magni »

Petr.Vileta píše:
Robert.Magni píše:Já seru na hloupý stanovisko,já mám na Ukrajině příbuzný. Takže si ty žvásty strč za klobouk. :D
A mají ukrajinský nebo ruský пасспорт?
Moc zjednodušuješ,ona Ukrajina není národnostní stát ani když nebudeš počítat Rusy.Jsou tam Ukrajinci,Rusíni,Rumuni,Madaři - a pak ještě další národnostní menšiny.To jen my je nerozlišujeme,můj a bratránkovo dědek se dokázali nehádat jen v 68 když chodili nadávat tankistům na Václavák :DOFFTOPIC(jeden byl Rusín - západní ukrajina,druhý Ukrajinec z východní.)
Naposledy upravil(a) Robert.Magni dne 05 říj 2017, 16:17, celkem upraveno 2 x.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Lukas.Novy »

Někdo mi odsud přesunul tento příspěvek: verejna-poradna-f795/topic37754.html

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

david42 píše:Bohužel je to hodně nepřesvědčivý. Takže na otázku, co si myslí o anexi Krymu, řekne GM: "To se musíte zeptat garanta pro mezinárodní vztahy, to není otázka na mě“!
Tohle že je člověk s vlastním názorem?
tohle je clovek s mensinovyn nazorem (na ktery ma plne pravo), ktery nasi "novinari" dokazou jednoduse vydat za nazor strany. neni blby, proto je radsi neprovokuje.

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Idaho
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 448
Registrován: 06 lis 2012, 15:02
Profese: právník
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 723 poděkování

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Idaho »

Andrej.Ramaseuski píše:
david42 píše:Bohužel je to hodně nepřesvědčivý. Takže na otázku, co si myslí o anexi Krymu, řekne GM: "To se musíte zeptat garanta pro mezinárodní vztahy, to není otázka na mě“!
Tohle že je člověk s vlastním názorem?
tohle je clovek s mensinovyn nazorem (na ktery ma plne pravo), ktery nasi "novinari" dokazou jednoduse vydat za nazor strany. neni blby, proto je radsi neprovokuje.
Je tu snad jen jedna strana, kde všichni volební lídři a výše postavení členové mají ve 100% shodný názor s programem a vůdcem. O něco takového ani není potřeba stát.

Teď beze srandy. Bohužel je tu opravdu snaha medií zaměňovat názory jednotlivých členů PS za celostranický názor. Program jako takový není v ničem vyloženě skandální (byť s některými pasážemi nesouhlasím a považuji je i za pitomost), takže je potřeba udělat skandál přes názory jednotlivců. Je krásné si všimnout, jak nikdo nedělá a nebude dělat rozhovory s lídry kandidátek současných parlamentních stran v různých krajích, aby to vydával za názor celé strany. U každé strany by se tak objevily i podivné názory a vyvolalo by to dojem názorové roztříštěnosti.

To co se teď mediálně děje kolem Pirátů je skutečná "účelovka", aby se vytvořil obraz o nevolitelnosti. Smutné je, že vůči Pirátům takto vystupují v podstatě všechna internetová media, zatímco proti takové SPD jen některá okrajovější (Echo a Forum).
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Idaho píše:
Andrej.Ramaseuski píše:
david42 píše:Bohužel je to hodně nepřesvědčivý. Takže na otázku, co si myslí o anexi Krymu, řekne GM: "To se musíte zeptat garanta pro mezinárodní vztahy, to není otázka na mě“!
Tohle že je člověk s vlastním názorem?
tohle je clovek s mensinovyn nazorem (na ktery ma plne pravo), ktery nasi "novinari" dokazou jednoduse vydat za nazor strany. neni blby, proto je radsi neprovokuje.
Je tu snad jen jedna strana, kde všichni volební lídři a výše postavení členové mají ve 100% shodný názor s programem a vůdcem. O něco takového ani není potřeba stát.
Rekl bych ze ANO a SPD. Tam za odlisny nazor muzes jednoduse opustit stranu.
Bohuzel i u nas vyskytuji podobne incidenty (treba pravidelne pokusy se zbavit Iva Vasicka).

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

david42
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 12
Registrován: 01 bře 2015, 16:42
Profese: grafik
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Zlínský lídr a jeho reakce na FB

Příspěvek od david42 »

Idaho píše:
Andrej.Ramaseuski píše:
david42 píše:Bohužel je to hodně nepřesvědčivý. Takže na otázku, co si myslí o anexi Krymu, řekne GM: "To se musíte zeptat garanta pro mezinárodní vztahy, to není otázka na mě“!
Tohle že je člověk s vlastním názorem?
tohle je clovek s mensinovyn nazorem (na ktery ma plne pravo), ktery nasi "novinari" dokazou jednoduse vydat za nazor strany. neni blby, proto je radsi neprovokuje.
Je tu snad jen jedna strana, kde všichni volební lídři a výše postavení členové mají ve 100% shodný názor s programem a vůdcem. O něco takového ani není potřeba stát.

Teď beze srandy. Bohužel je tu opravdu snaha medií zaměňovat názory jednotlivých členů PS za celostranický názor. Program jako takový není v ničem vyloženě skandální (byť s některými pasážemi nesouhlasím a považuji je i za pitomost), takže je potřeba udělat skandál přes názory jednotlivců. Je krásné si všimnout, jak nikdo nedělá a nebude dělat rozhovory s lídry kandidátek současných parlamentních stran v různých krajích, aby to vydával za názor celé strany. U každé strany by se tak objevily i podivné názory a vyvolalo by to dojem názorové roztříštěnosti.

To co se teď mediálně děje kolem Pirátů je skutečná "účelovka", aby se vytvořil obraz o nevolitelnosti. Smutné je, že vůči Pirátům takto vystupují v podstatě všechna internetová media, zatímco proti takové SPD jen některá okrajovější (Echo a Forum).
Tomuhle brečení moc nerozumim. Já jsem příznivec Pirátů a potenciální volič, takže se snažim spíš hledat objektivní informace. Ale reakce řadových pirátů na tuhle kauzu a absence viditelné reakce vedení Pirátů, to je fakt bída.
Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“