Zdravotní dopady 5G sítí & naprosté mediální ticho po pěšině

Moderátoři: Odbor - administrativni, Odbor - medialni, Financni tym, Odbor - zahranicni, Garanti, Vedouci resortnich tymu

Odpovědět
P.A.Semi
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: programátor
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: ... Peroutka...

Příspěvek od P.A.Semi »

Vojtech.Pikal píše:
31 črc 2020, 00:29
P.A.Semi píše:
30 črc 2020, 19:33
Mimochodem, ten Peroutkův článek jsem viděl na fotce, byl v mimořádném vydání a našel se prý v pozůstalosti Karla Čapka... (Vypadá to mnohem věrohodněji, než jeden podvod od JXD... Asi by to bylo potřeba v lepším rozlišení na posouzení věrohodnosti... Třeba to někdo vytisknul na PC, zmačkal a potrhal a ušpinil a pak vyfotil v malém rozlišení, aby to nebylo poznat??? A zkusil to desetkrát, než se to podařilo zmačkat, potrhat a ušpinit takhle věrohodně...? Není to moc pravděpodobné...)
Tenhle? https://www.irozhlas.cz/veda-technologi ... 1_mvydrova
Možná... Tam ho irozhlas pro jistotu neukazuje...
Viděl jsem nekvalitní jpeg a ne originál a i jsem psal, že to v tomhle rozlišení jde těžko poznat... (irozhlas píše, že je ten papír bílý, na fotce vypadá zažloutlý...)

Ale děkuji za upozornění, že to není důvěryhodné...

Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 30812 poděkování
Dostal poděkování: 23976 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravotní dopady 5G sítí & naprosté mediální ticho po pěšině

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Fotku? Ale prosím, ozvalo se na druhé straně... https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/no ... _mskalicky

Google je váš přítel.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]

Yossi
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 1157 poděkování

Příspěvek od Yossi »

Vojtech.Pikal píše:
31 črc 2020, 12:48
Fotku? Ale prosím, ozvalo se na druhé straně... https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/no ... _mskalicky

Google je váš přítel.
Tohle nic,, nedokazuje, protože matouš v evangeli ....sedmé knhy čtvrtého verše?! dokládá, že jde O spiknutí,OFFTOPIC vždyť víte koho, a v letadlech je mor!
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!

P.A.Semi

Příspěvek od P.A.Semi »

Ještě poznámky k 5G:
  • Červené krvinky obsahují Hemoglobin, ten obsahuje železo, takže je možné, že to reaguje na elektromagnetické záření indukcí, ne-termálně a ne-ionizačně:
    Červené krvinky po vystavení záření 2.4 GHz:
    Obrázek
    (z článku ... Blood Clots, and Possible Exacerbation from Electromagnetic Fields (EMF))
    Prý se to po chvíli zase spraví...
    Mně to připadá, že jsou ty krvinky zmagnetizované...?

Vzhledem k tomu, že to záření neproniká příliš hluboko pod kůži, asi(?) to bude postihovat víc ty, co mají cévy těsně pod kůží a ne pod vrstvou tuku...??
    A ovšem vy to normálně nepoznáte, že vám trochu zhoustne krev a méně se okysličují orgány...
    .
  • Článek Corona Virus and 5G – is there a connection? se zabýval Covid-19 jen v posledním krátkém odstavečku, ale předtím má dost dalších zajímavých informací... (Sekce v textu: 1. Immune System Impairment, 2. Heart Rate Variability, 3. Blood Rouleau Formation, 4. 60 GHz and Oxygen Absorption Hypothesis )
    Mezitím ho zcenzurovali (asi kvůli tomu poslednímu odstavci o Covid?) a vrací to chybu 403...

Ohledně "Heart Rate Variability" píšou, že to v jejich studii zjistili (jen) u 40% testovaných lidí... Testovali to s pulsovaným (100Hz) microwave... Ono je možné, že to je v určitém režimu vysílání škodlivější, než při běžném provozu...

Ohledně imunitního systému píšou: "Certain premises exist which indicate that, in general, short-term exposure to weak MW radiation may temporarily stimulate certain humoral* or cellular immune functions, while prolonged irradiation inhibits the same functions."

"The symptoms of electrohypersensitivity (EHS), best described as rapid aging syndrome ..." - to jako že rychleji stárnete?
    .
  • V Rusku (skoro) zakázali ve školách a v domácím vyučování používat WiFi & Smartphones... Zřejmě protože děti to postihují víc, mají tenčí kůži a slabší kosti v lebce...
    Článek v angličtině viz Russia Bans Wi-Fi and Smartphones for Distance Learning ...
    Originál v ruštině viz ГИГИЕНИЧЕСКИЕ НОРМАТИВЫ И СПЕЦИАЛЬНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ К УСТРОЙСТВУ, СОДЕРЖАНИЮ И РЕЖИМАМ РАБОТЫ В УСЛОВИЯХ ЦИФРОВОЙ ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЙ СРЕДЫ В СФЕРЕ ОБЩЕГО ОБРАЗОВАНИЯ na straně 8 a 9...
    Doslova tam píšou, že se používání bezdrátových technologií ve školách "nedoporučuje", a pokud se používají, tak musí být nejbližší vzdálenost od bodu WiFi nejméně 5 metrů... Dále, že se nepřipouští používání smartphone pro zobrazovací účely a čtení textů ve školách... Notebooky se mohou používat, ale jen na pevné podložce (ne na klíně), a jen pokud si k nim připojíte externí klávesnici...
    Totéž platí pro domácí online vyučování...
    .
  • Council of Europe, což je něco jiného než EU, vydal v roce 2011 rezoluci 1815 The potential dangers of electromagnetic fields and their effect on the environment
    Mimo jiné tam píšou:
    - ... on drafting an additional protocol to the European Convention on Human Rights concerning the right to a healthy environment ...

- The Assembly regrets that, despite calls for the respect of the precautionary principle and despite all the recommendations, declarations and a number of statutory and legislative advances, there is still a lack of reaction to known or emerging environmental and health risks and virtually systematic delays in adopting and implementing effective preventive measures.
    Waiting for high levels of scientific and clinical proof before taking action to prevent well-known risks can lead to very high health and economic costs, as was the case with asbestos, leaded petrol and tobacco.

Body v sekci 8 jsou velmi dobře formulované, nad tím by se měla Legislativa i Exekutiva zamyslet...
    .
  • Ohledně imunitního systému, COVID-19 to dost dobře ukázal:
    Study of the correlation between cases of coronavirus and the presence of 5G networks (studie je letos z dubna)

Je velmi dobrá regionální shoda mezi tím, kde nasadili 5G, a kde mají víc výskytů COVID, 2x až 10x víc. Nejen podobné státy na stejné zeměpisné šířce, jako třeba Itálie vs. Chorvatsko nebo Španělsko vs. Portugalsko, ale i lokálně v regionech Španělska, i místně se to kryje třeba v Barceloně v jednotlivých čtvrtích...

Leckde se asi šířily pověry, že 5G šíří Coronavirus, když to EU vyvracela ve videu... To je (skoro) samozřejmě nesmysl... Ale je velmi pravděpodobné, že 5G síť (které frekvence?) oslabuje imunitní systém, což pak způsobilo větší rozšíření a úmrtnost na Covid...

Je ovšem otázka, jestli to nemá spíš souvislost s tím, že v Itálii (nebo i ve Španělsku?) bylo víc používáno očkování proti chřipce, které také prý oslabuje imunitní systém ? To by se nelišilo v jednotlivých městských čtvrtích...?? Je dost možné, že je těch efektů víc a skládají se dohromady...
    Možná, bylo by to potřeba lépe statisticky vyhodnotit, ale zřejmě tam na tom nemají politický zájem...

(Někdo jste tu argumentovali Novým Zélandem? Tam měli podzim, jsou lépe izolovaní od okolí a mají tam zřejmě menší hustotu obyvatelstva...??)

Což ale nebude jen problém Covid, ale na tom se to tentokrát lépe statisticky vyhodnotilo...
    .
  • Z toho 5G, např. to pásmo 60 GHz absorbuje kyslík ve vzduchu... Zřejmě to bude dělat ze vzduchu ozón ? To se sice dá přežít, ale je to zdravotně škodlivé. Ozón ve stratosféře pomáhá blokovat UV záření ze Slunce, ale ozón dole u země je škodlivý...
    Prý to měli nasazené zrovna v tom Wuhanu v tomto pásmu 60 GHz? (Nevím jistě, třeba to byl omyl...)
A k tomu nějaké "Konspirační Teorie":
  • Viz Microwave Crowd Control ... Ony ty vysílače také půjdou i přepnout do jiného režimu, aby buďto třeba rozháněly davy demonstrantů, nebo jinak vybraným lidem ubližovaly... Ani to nemusí dělat Vlády nebo Policie, ale spíš nevolení "Technokraté", nebo třeba nějaký zlovolný zaměstnanec nějaké Telekomunikační společnosti...
    Podstatné na tom je, že tam je ten potenciál...
    (myslím, že už jsem to tu psal??)
    .
  • Když jsem včera "odbočil" k "CO2 Climate Hoax", ono to s tím velmi souvisí... Ty bláznivé Environmentální protesty "Gretenistů" a "Fridays For Future" a "Extintion Rebelion" začaly loni přesně v té době, kdy se začalo nasazovat 5G třeba v UK a zřejmě i jinde...
    Byly spuštěné na odvedení pozornosti Aktivistů a není to žádná náhoda...

Podobně, jako "Identity Politics" (viz InfoGraphic na konci...) a zrada Anti-Rasismu v USA byly spuštěné v 2011 na odvrácení pozornosti Aktivistů a rozložení hnutí "Occupy Wall Street", a letos záminka úmrtí George Floyda na předávkování Fentanylem byla použitá na spuštění masových Anti-Rasistických (rasismus obrácený na druhou stranu) protestů na odvrácení pozornosti od Falešného Očkování Covid a od protestů proti $6-trillion bail-out... (a částečně možná i na odreagování lidí od dlouhého "lock-down"...?)

P.A.Semi

Příspěvek od P.A.Semi »

Vojtech.Pikal píše:
31 črc 2020, 12:48

Google je váš přítel.
Jo, děkuji, na téhle fotce to je vidět lépe, že je ten papír bílý na tom roztržení...
Byla loni na stránce vtipů, asi jsem to nepochopil...

Google není můj přítel ani trochu... (Používám duckduckgo nebo Yandex... Velký Bratr Google je šmejd zlej...)
Yossi píše:
31 črc 2020, 13:08
...
Tohle nic,, nedokazuje, protože matouš v evangeli ....sedmé knhy čtvrtého verše?! dokládá, že jde O spiknutí,OFFTOPIC vždyť víte koho, a v letadlech je mor!
OFFTOPIC
חרפה ליהודי מוצאי דבת רעה על־ספרים האלהים

"Sedmá kniha čtvrtý verš" je špatný formát adresy...

Na mor nedávno zemřelo pár lidí v Mongolsku, prý jedli nějaké hlodavce... Oni mají na 3/4 planety ještě Středověk... Ostatně v USA mají mor také... Myslím, že to s 5G vůbec nesouvisí...

Nevím, co dokazuje Matouš o Spiknutí (asi jste to spletl, je to spíš Jan 8... Nebo jste opravdu myslel Mt7:3-6 ?),
ale byl jsem nedávno dvakrát upozorněn na Ez3:17-21, ve zkratce, že bych vás měl upozornit, a jak se podle toho zařídíte je vaše věc, a podle toho pak dopadnete...
(Jako třeba s tím 5G, mě osobně se to moc netýká, když tu sedím na vesnici v horách a tady se to nikomu instalovat nevyplatí... Vás, co žijete ve městech, by to mělo zajímat především...)

P.A.Semi

Re: ... sedmá kniha čtvrtý verš ...

Příspěvek od P.A.Semi »

Yossi píše:
... sedmé knihy čtvrtého verše ... že jde O spiknutí ...
Ještě o tom přemýšlím...
Sedmá kniha čtvrtý verš je asi míněno čtvrtý verš první kapitoly, a sedmá kniha je Soudců...

Ale na pochopení, o jaké Konspiraci (Spiknutí) se tam píše je potřeba aktualizovaný překlad (kdybyste si to tam chtěli porovnat s normálními překlady, tak je vlevo nahoře tlačítko "Books" a tam odkaz "all"...), a k tomu je třeba pochopit, že to je myšleno jako Plán a ne jako Historie, a že ten text má zároveň víc alternativních významů...
(Jestli jste to číslo plácnul jen-tak, tak vám ho zřejmě vnuknul třeba nějaký Anděl...?)

Jestli je tam třeba "Pán Osvícení" ve významu "irradiation", nebo ve významu "Luciferian" ? A kdo koho tam také není úplně zřejmé... To fakt nevím, jak jste v threadu o 5G tím číslem (zřejmě neúmyslně?) trefil porážku "irradiation" ?

P.A.Semi

Re: ... sedmá kniha čtvrtý verš ...

Příspěvek od P.A.Semi »

Racionálních argumentů jsem výše psal několik, tak tady bude pro změnu jeden Biblický argument...
(Čímž někomu třeba potvrdím ten výsměch, že jsem "biblický fanatik", ale to jen pokud to nechápete dost...)
P.A.Semi píše:
01 srp 2020, 16:14
Yossi píše:
... sedmé knihy čtvrtého verše ... že jde O spiknutí ...
Ještě o tom přemýšlím...
Sedmá kniha čtvrtý verš je asi míněno čtvrtý verš první kapitoly, a sedmá kniha je Soudců...
...
Ještě o tom přemýšlím...

Oni nám tam nechali doslova řešení tohoto problému 5G... A protože věděli (Andělé), že tahle doba jednou přijde, dali to bez souvislosti hned na začátek sedmé knihy, aby to tady Yossi mohl trefit svým výsměškem... (Protože nemají všechny verše stejnou pravděpodobnost a není to 1:30000, že to trefí... A nespiknul se se mnou a zřejmě mi nechtěl poradit, to by bylo příliš rafinované... Nebo to zas nechápu dost já...? Ale ať tak nebo jinak, Děkuji za Radu...)

V hebrejštině má každé slovo několik různých významů a podle kontextu se dají použít jedny nebo jiné...
Takže ta pasáž Ju1:4-7 se dá přeložit doslova i takhle:
Soudců 1:4-7 píše: Vystoupil Juda a dal Hospodin ty Poslušné (~ty Pokorné, ~ty Poklekávající) a ty Vůdce v jejich ruku (~a ti Vůdci v jejich ruce) a udeřili v Ozáření (~v Blesku) desítku (~bohatství) tisíců muže.
A nalezli Pána Ozáření (~Pána Blesku, ~můj Pán je Blesk) v Ozáření (~v Blesku) a bojovali v něm a udeřili ty Poslušné (~Pokorné, ~Podmaněné) a ty Vůdce.
A uprchl Pán Ozáření (~Pán Blesku, ~můj Pán je Blesk) a pronásledovali po něm a zmocnili se jej a odsekli tlusté (~palce) jeho frekvence (~jeho rukou) a jeho chodce (~jeho špiony, ~jeho nohou).
A řekl Pán Ozáření (~Pán Blesku, ~můj Pán je Blesk): Sedmdesát králů (~sytí králové), tlusté (~palce) jejich frekvence (~jejich síly, ~jejich rukou) a jejich chodci (~jejich špioni, ~jejich nohou) zakončující byli sbírající pod mým vysílačem, jako což udělal jsem, tak odplatil mně (~umírnil mě?) Bůh, a přivedli jej do (~způsobili jej vejít) Učení Pokoje (~Učení Míru), a zemřel tam.
Kdyby ten překlad někdo chtěl rozporovat:

Slovo בזק "Ozáření" nebo "Blesk", ("lightning flash", from "to lighten"), viz #H965 ...
Slovo יד má víc významů, mimo jiné "ruka", "síla", "frekvence", (hand, power, repetition), viz #H3025.1d3 ...
Slovo בהן "palec" původní význam "tlustý" (to be thick) viz #H931.
Slovo רגל "noha", "chodec", "špion", viz #H7270.
Slovo שלחן doplnili rabíni tečkami "šůlchán" - "stůl", ale původně tam stejně tak mohlo být "šilchán", doslova "vysíladlo" od slova #H7971 "vyslat, odeslat" (to send, to send away)... V mém překladu je to třeba v knize Exodus 25:23 a dál (DL258), někde jsem to překládal jako "stůl", někde jako "vyhnání" a v závorce s otazníkem "vysílač?"...
Slovo מקצצים "zakončující", "odsekávající" (rabíni doplnili jako pasivum, ale je tam pravděpodobnější aktivum) je od slova קץ "konec", a lze to chápat i jako "endpoint" ...

----- ----- -----

Co z toho vyplývá, nebo co mi to připomnělo, a nezmínil jsem to předtím dost:
  • Je potřeba lépe vyhodnotit, které frekvence jsou z toho bezpečné méně než dost, a ty zakázat.
    Rozhodně to bude 60GHz, to dělá z kyslíku ozón (nebo co to s tím kyslíkem udělá, když to absorbuje?), viz "přízemní ozón", o tom se ví, že je to škodlivé. Které další ať se ukáže...
  • Nepotřebují to chodci v mobilech ! Vy nepotřebujete za chůze po ulici gigabitové připojení... Dá se zdůvodnit, že to mohou chtít v domácnostech nebo v podnikách, ti ať mají stabilní anténu někde na domu a směrovaný paprsek jim to může přenášet, ale neměl by ten směrovaný paprsek sledovat pohybujícího se chodce a doufat, že se trefí víc do Mobilu než do Chodce...
  • Neměli by to používat na špehování... Máme právo na své soukromí...
  • Také nepotřebujete gigabitový internet v autě, leda by chtěli centrálně všechny auta snímat kameru za jízdy... Sice by auta měla mít kameru, ale záznam je řidičův a vyžádat úředně se dá v případě nehody (vaší nebo cizí) jako svědectví... Jinak ale jim není nic do toho, kam a kdy jezdíte...
    Chtějte svoje soukromí, na které máme nárok...
A to ne proto, že se to někde v Bibli možná píše, ale protože to je logické a správné.

----- ----- -----
Vyplývají z toho i další poučení:

Leckdy stojí za to zamyslet se nad tím, co říká váš Oponent, i když vás třeba štve...
(Někdy třeba přehlížíte vlastní chybu, vaši milí bližní vám to z ohledů neřeknou nebo si to také nepřipouští, ale "drzý" oponent vám to vmete do tváře jako urážku a třeba má zčásti pravdu... Některé věci jsou v Duši vidět spíš zvenčí než zevnitř... No a někdy z toho může být zajímavý nápad...)

A pro Ateisty je z toho poučení, že to nechápete ještě dost... Pravdu měli Křesťané, ale i ti se poněkud mýlili:
I pro Křesťany je z toho poučení, že to Písmo je sice Inspirované, ale části se měly použít až v Novověku, a ty Antické překlady podle tehdejších představ nemusí plně vyjadřovat tu původní zamýšlenou Inspiraci od Boha a od Andělů... (Nevím, jestli bych na to našel nějaký zřejmější příklad, než zrovna tohle...)

Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“