Sledujuserialy.cz

Moderátoři: Odbor - administrativni, Odbor - medialni, Odbor - financni, Odbor - zahranicni, Garanti

Takerian
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1 poděkování

Sledujuserialy.cz

Příspěvek od Takerian » 24 kvě 2013, 13:55

Nechtěli byste udělat login na http://sledujuserialy.cz s možností výběru oblíbených seriálů a jejich odběrem? Podobně jako třeba na Youtube a navíc by potom šlo udělat třeba upozornění mailem na nový díl apod.

Takerian
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Sledujuserialy.cz

Příspěvek od Takerian » 27 kvě 2013, 19:08

Jen ještě bych se rád zeptal, zařadil jsem to téma sem dobře?

Jana
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Jana » 02 čer 2013, 19:42

Zdravím, ohledně stránky www.sledujserialy.cz bych měla jednu připomínku. Zdá se mi, že čím víc obsahu tam je, tím hůře se "sleduje." Nemám pomalé připojení, třicítka od UPC, bych řekla, docela postačuje. Přesto se mi stránka seká, nebo dlouho trvá, než reaguje na rolování, či se díl seriálu vůbec nenačte.
Je to škoda, je to fajn stránka. Rozhodně bych jinak koukat nemohla. TV nevlastním, na originály nemám. Tohle je dobrá možnost, jak přiblížit seriály všem. Díky a hodně zdaru, Jana

Adam.Jaros
Člen KS Praha
Profese: Teoretický alchymista
Dal poděkování: 698 poděkování
Dostal poděkování: 771 poděkování

Příspěvek od Adam.Jaros » 02 čer 2013, 20:19

Jana píše:Zdravím, ohledně stránky http://www.sledujserialy.cz bych měla jednu připomínku. Zdá se mi, že čím víc obsahu tam je, tím hůře se "sleduje." Nemám pomalé připojení, třicítka od UPC, bych řekla, docela postačuje. Přesto se mi stránka seká, nebo dlouho trvá, než reaguje na rolování, či se díl seriálu vůbec nenačte.
Je to škoda, je to fajn stránka. Rozhodně bych jinak koukat nemohla. TV nevlastním, na originály nemám. Tohle je dobrá možnost, jak přiblížit seriály všem. Díky a hodně zdaru, Jana
I sledování seriálů má své alternativy a podle rychlosti připojení, kterou máte, by jste je rozhodně mohla využít.
Pokud chcete méně riskovat, můžete využívat fileserverů jako je Uloz.to a podobně. V ideálnějším případě využít nějakého warez fóra, kde naleznete příslušné odkazy na zahraniční servery.
Pokud vám risk nevadí, můžete využít pohodlí p2p sítí, například pomocí dc++ nebo torrentů.
Doktorand na IOCB | Zastupitel MČ Praha 4 | Web | Mail: me@adamjaros.cz

Jana

Příspěvek od Jana » 03 čer 2013, 21:20

Adam Jaros píše:
Jana píše:Zdravím, ohledně stránky http://www.sledujserialy.cz bych měla jednu připomínku. Zdá se mi, že čím víc obsahu tam je, tím hůře se "sleduje." Nemám pomalé připojení, třicítka od UPC, bych řekla, docela postačuje. Přesto se mi stránka seká, nebo dlouho trvá, než reaguje na rolování, či se díl seriálu vůbec nenačte.
I sledování seriálů má své alternativy a podle rychlosti připojení, kterou máte, by jste je rozhodně mohla využít.
Pokud chcete méně riskovat, můžete využívat fileserverů jako je Uloz.to a podobně. V ideálnějším případě využít nějakého warez fóra, kde naleznete příslušné odkazy na zahraniční servery.
Pokud vám risk nevadí, můžete využít pohodlí p2p sítí, například pomocí dc++ nebo torrentů.

To ne, torrenty jsem nikdy nepochopila a stahovat nepotřebuji. Hlavně seriály - toho by byla strašná kvanta :).
Jen zkrátka nevím, v čem je zádrhel u té pomalé odezvy stránky.

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 03 čer 2013, 21:32

Některé servery an kterých jsou videa umístěna, mohou být "přehlceny" v určitých hodinách. Optimální je se dívat na seriál mezi 2-5:00 hodinou raní ;)

Každopádně je také lepší se ozvat zde: https://www.facebook.com/sledujuserialy

Jana

Příspěvek od Jana » 21 čer 2013, 21:05

Vaclav Malek píše:Některé servery an kterých jsou videa umístěna, mohou být "přehlceny" v určitých hodinách. Optimální je se dívat na seriál mezi 2-5:00 hodinou raní ;)

Každopádně je také lepší se ozvat zde: https://www.facebook.com/sledujuserialy
To tedy pěkně děkuji :).
FB nemám.

calonike
Profese: student ekonomie

Příspěvek od calonike » 02 črc 2013, 23:54

Chtěla bych se zeptat, zda je možné, abyste na sledujuserialy.cz přidali i seriál Jsem do tebe blázen/ Mad about you? Je to jediný seriál, který tam postrádám. Děkuji

ffefe

tahle stránka

Příspěvek od ffefe » 09 říj 2018, 23:21

piráti strana plná kokotů jako spd a další zloději co si serou do huby :)

Jiri.Rezek
Republikový výbor
Profese: výzkumný pracovník
Dal poděkování: 849 poděkování
Dostal poděkování: 1605 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: tahle stránka

Příspěvek od Jiri.Rezek » 10 říj 2018, 08:45

ffefe píše:
09 říj 2018, 23:21
piráti strana plná kokotů jako spd a další zloději co si serou do huby :)
Děkujeme za názor, přijďte si pro klíčenku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Rezek za příspěvek:
Adam.Jaros
jednatel RV, tel.: 723175039

Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“