Seznámení se s Vámi

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Seznámení se s Vámi

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Čaute všichni Piráti a příznivci,

jedu na dovolenou do Varů a hrozně ráda bych se s vámi všemi potkala, bylo by to možné? :D ... ve Varech budu od 6.11 do asi 9.11, pak pojedu na RV do Plzně.

Jupí, se těším ;) ..

Míša
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Seznámení se s Vámi

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Díky. Zkusím něco dát dohromady.
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznámení se s Vámi

Příspěvek od Michaela.Vodova »

AHoj, díky, jsem pro, účastním se 6.11 podle tvé zprávy :) . Napiš v kolik, mě to vyjde až tak od pěti a to asi přijdu s kámoškou, budu to mít velmi našláplé, mám tam hodně přátel a rodinu a musím to stihnout ve čtyřech dnech ;) ... těším se :D.

PS: v té čajovně jsem ještě nebyla :D jupí, jsem zvědavá, koukám, že je to naproti Káčku. :) Lukrativní místo :)
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Seznámení se s Vámi

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Jsem to ale trubka, nenapsal jsem hodinu. Myslel jsem na šestou. To zapadá s tím, že Ty můžeš od pěti. Do čajovny jsem volal, takže když se nikdo neozve, bral bych za domluvené

úterý 6.11.2012 v 18:00 v čajovně U Davida, Krále Jiřího 977/35, Karlovy Vary, http://www.u-davida.cz/

Děkuju, že si na nás děláš místo ve svém nabitém programu a taky se těším. Já jsem takovej Varák, že nevím, co je Káčko :-) ale čajovna je příjemná a majitel je (neregistrovaný) příznivec Pirátů.

Shrnutí vedu zde: https://www.pirati.cz/lide/josef_ulehla ... ych_varech
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznámení se s Vámi

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Musím se omluvit - 6.11. nedorazím. Počítám, že budu desátého v Plzni a samozřejmě sedmnáctého ve Valči.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Morgan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 50
Registrován: 12 črc 2010, 21:53
Profese: školství - zdravotnictví
Bydliště: Karlovy Vary
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Seznámení se s Vámi

Příspěvek od Morgan »

Pokusím se přijít
Odpovědět

Zpět na „Karlovarský kraj“