PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Archivní fórum pro historická speciální jednání a postupy celostátního fóra


Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Ljuba.Polakova píše:Cryo, sem podáš žádost o schválení výdaje – Vyosení Písek. (prašule máme, schvaluje PKS, je to nad 5 táců a taky tam hodíš ten harmonogram)
krajske-predsednictvo-jihocesky-kraj-f304/

Potom vyplníš žádost o proplacení (nezapomeň se přihlásit na web), tu najdeš tu:
https://www.pirati.cz/fo/start
K žádosti nahraješ veškeré doklady, sml. s kapelama a odkaz na schválení

Kapitoly vč. položek najdeš tu:
https://www.pirati.cz/fo/hospodareni201 ... echy/start

Mno a potom to dáš do podatelny FO k proplacení:
podatelna-financniho-odboru-f230/

A je to. Nijak s tím prosím neotálej, pre 16.11. končí mandát PKS a potom by si dlouho, dlouho čekal, než se zvolí nové.
Jinak děkovačka všem, kdož nabízí pomoc s řešením.

------------------------------
Ahoj děkuji za návod, jen mám takovej problém nemohu tam nic podat, protože nemám práva tam cokoli zapsat. (Ten první odkaz jak jsi mě poslala) tudíž jsem to založeil zde. jihocesky-kraj-f90/zadost-o-proplaceni- ... 31399.html

V případě druhého odkazu mám problém že mě to nechce pustit k přihlášení. Tj nezná to bud mé heslo nebo jméno. Tak už nic, podařilo se mě nějak přihlásit zase nějaká novota že místo mezer jsou tam tečky.

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Prohlížeč?
Někomu to dělá v Chrome problémy?

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Ljuba.Polakova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 489
Registrován: 18 dub 2011, 16:11
Profese: obchodník
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1787 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Ljuba.Polakova »

Čau Cryo, není zač. Měla jsem to popsat detailněji. Do podatelny FO jsi to měl dát, až odhlasuje PKS Tvou žádost, co jsi dal v Jčk. Tákže dej vědět Michalovi, aby rozjel hlasování (v krajském předsednictvu) o Tvé žádosti v Jčk. Až dohlasují, tak ten link se dává do tý žádosti v FO (ne ten co jsi tam dal). To bude třeba opravit, stejně tak je třeba opravit Hospodáře, tím je Michal. Doklady se musí taky opravit, pre harmonogram není doklad. Kdybys něco nevěděl, ozvi se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ljuba.Polakova za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Jana.Kolarikova, Ivan.Bartos
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Dobrý den.

Nevím kam všude mám dávat ty naskenované doklady, tak je raději posílám i sem. Chybí tam zatím jedinej doklad a to od Zvukaře, kterej u sebe nosí Michal Horák a ještě jsem ho nepotkal abych si ho od něho vzal. Co se týká smluv, které se uzavírají s kapelama tak jsou podle vzoru co ěm poslal Lukáš Černohorský. Tudíž jsem si je taky nikde nevycucal z prstu, ale jsou přímo od Pirátů.
Přílohy
Faktury_Vyoseni_2015.rar
(5.74 MiB) Staženo 54 x

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jeste stesti, ze ty dohody o hudebnim vystoupeni nejsou platny, jinak bych uz s tim musel za KK.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Lukas.Novy píše:Jeste stesti, ze ty dohody o hudebnim vystoupeni nejsou platny, jinak bych uz s tim musel za KK.
Milej Krtku, já sice vůbec netuším co děláš, nebo čím se živíš, či co jsi vlastně zač. Ale jedno vím zcela jistě, že už mě začíná to tvoje nic nejde, všechno je na h.... a všechno je blbě pěkně lézt krkem. Když je podle tebe vše marnost nad marnost a nic než marnost, zkus to udělat sám. Já byl velice rád, že Lukáš mě pomohl sestavit smlouvu, která měla bejt podle všech pravidel pirátské strany, ted tu zase jen slyším jak to není ono, že to je úplně špatně a dalších tisíc keců. Jsem už vážně v němém úžasu nad tím, jak moc může jeden či pár jedinců znechutit jakoukoli aktivitu a snahu ostatních. Být to po mém, neubránil bych se asi středověkým praktikám, kdy takovýto jedinec byl většinou vypráskán za městské hradby či označkován tak, aby již nemohl škodit dobrým lidem. Díky bohu pro některé, středověk už není, a díky demokracii máme svobodu názoru, tudíž ti jen mohu popřát hodně štěstí ve tvém dalším řádění a budu doufat, že už nikdy nebudu muset an toto fórum vlézt abych se tu s tebou znova potkal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 2):
rst, Lukas.Jadlovsky

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Lukas.Novy »

Vsechno v tomhle pripade _je nahovno_. Od zacatku bylo a zahrabavate se do tech sracek cim dal vic.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Lukas.Novy píše:Vsechno v tomhle pripade _je nahovno_. Od zacatku bylo a zahrabavate se do tech sracek cim dal vic.
No neboj se :) od ted to bude vše už jen na tobě, protože já už pro piráty neudělám ani Ň :)

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Tobias.Esner »

Martin.Cryo.Broz píše: Tj nezná to bud mé heslo nebo jméno.[/color] Tak už nic, podařilo se mě nějak přihlásit zase nějaká novota že místo mezer jsou tam tečky.
Cryo, nezlob se na mě, ale novota?

Předmět: Hromadná změna uživatelských jmen
Martin.Kucera píše:Vážení členové, registrovaní příznivci i ostatní uživatelé fóra,
v souvislosti s vývojem nových technických systémů je nezbytné odstranění mezer z uživatelských jmen a jejich nahrazení tečkami.
(V budoucnu by mělo dojít k úplnému oddělení přihlašovacího jména od zobrazovaného jména, ale zmíněné nahrazení mezer tečkami je nutné provést co nejdříve.)
Tyto změny budou provedeny hromadně v noci z 15. na 16. dubna. Od 16. dubna tedy používejte přihlašovací jména s tečkami místo mezer.
(V důsledku toho se budou tečky místo mezer zobrazovat i u příspěvků ve jménech autorů, ale tomuto přechodnému nepohodlí se nelze vyhnout.)

Toto oznámení obdržíte rovněž soukromou zprávou, členové a reg. příznivci také e-mailem.

Edit: V této fázi se bude změna týkat pouze členů.
Datováno v dubnu 2015, tedy 5 měsíců.....
apropos, zajímalo by mě jak si se přihlásil na forum, když o té tečce nevíš...

Promiň, ale ono by stačilo víc sledovat dění uvnitř vlastní strany, než brečet že pro piráty už nic neuděláš, máš kolem sebe lidi, co Ti rádi poradí, stačí nebejt hrdina a zeptat se... :(

víc k tomu nemám co říct.... Myslel sem že jsi větší bojovník :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo XX/2015 Vyosení Písek

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Tobias.Esner píše:
Martin.Cryo.Broz píše: Tj nezná to bud mé heslo nebo jméno.[/color] Tak už nic, podařilo se mě nějak přihlásit zase nějaká novota že místo mezer jsou tam tečky.
Cryo, nezlob se na mě, ale novota?

Předmět: Hromadná změna uživatelských jmen
Martin.Kucera píše:Vážení členové, registrovaní příznivci i ostatní uživatelé fóra,
v souvislosti s vývojem nových technických systémů je nezbytné odstranění mezer z uživatelských jmen a jejich nahrazení tečkami.
(V budoucnu by mělo dojít k úplnému oddělení přihlašovacího jména od zobrazovaného jména, ale zmíněné nahrazení mezer tečkami je nutné provést co nejdříve.)
Tyto změny budou provedeny hromadně v noci z 15. na 16. dubna. Od 16. dubna tedy používejte přihlašovací jména s tečkami místo mezer.
(V důsledku toho se budou tečky místo mezer zobrazovat i u příspěvků ve jménech autorů, ale tomuto přechodnému nepohodlí se nelze vyhnout.)

Toto oznámení obdržíte rovněž soukromou zprávou, členové a reg. příznivci také e-mailem.

Edit: V této fázi se bude změna týkat pouze členů.
Datováno v dubnu 2015, tedy 5 měsíců.....
apropos, zajímalo by mě jak si se přihlásil na forum, když o té tečce nevíš...

Promiň, ale ono by stačilo víc sledovat dění uvnitř vlastní strany, než brečet že pro piráty už nic neuděláš, máš kolem sebe lidi, co Ti rádi poradí, stačí nebejt hrdina a zeptat se... :(

víc k tomu nemám co říct.... Myslel sem že jsi větší bojovník :(

Hmmm možná je to tím, že jsem sem nevlezl víc jak 5 měsíců.

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“