PaRo 016/2015 Pirátské Noviny Slovácko

Archivní fórum pro historická speciální jednání a postupy celostátního fóra


Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 016/2015 Pirátské Noviny Slovácko

Příspěvek od Tobias.Esner »

Zdenek.Frolec píše:
Tobias.Esner píše:Kromě toho, že řešitel během hlasování spamoval na Foru SZ v JmK, tak ani není schopen doložit udaje pro tvorbu smlouvy...

Spamovaní řeší vedoucí AO, který se vyjádří po dovolené

OFFTOPIC[shrnuti]Řešitele, kteří dosud nedodali své údaje potřebné pro vypracování smluv, žádám, aby tak neprodleně učinili, neboť bez všestranně podepsané smlouvy nahrané v registru smluv není možné čerpat peněžní prostředky.
Zašlete je na email evidence@pirati.cz a do předmětu uveďte DATA-PaRo:
Titul před jménem (všechny),
Jméno (všechna), Příjmení(všechna),
Titul za jménem (všechny),
datum narození,
trvalý pobyt (ulice, číslo, město, PSČ),
kontaktní adresu (ulice, číslo, město, PSČ),
telefonický a emailový kontakt (pokud možno ne pirátský e-mail)[/shrnuti]


Florec
Baláž
1) jsem Frolec
2) jsem ve straně
3) strana má z přihlášky všechny údaje proč je musím zas vypisovat? myslel jsem že jako člen strany je toto automaticke.
4) Par lidem jsem poslal SZ. Jsem ve straně mladý a nevěděl jsem, že se to nesmí. To mě ovšem neomlouvá že jsme to udělal. Je si potřebujete klidně vám přepošlu SZ komu jsem poslal přání je si by nás nepodpořil. Ale myslím si, že je to triviální věc a vše chcu na podporu strany.
5) Rád bych aby si pochopil, že projekt vznikl pro podporu strany. Nic z toho nemám. Navíc to žere můj soukromý čas. Jestli to chceš shodit nebo tak něco, tak klidně, ale škodíš straně né mě. Já chtěl jen vydat tištěné noviny, aby i senioři mohli přečíst co dělají piráti. Pokud se ti zdá že tím chcu škodit ok zablokuj to.

6) Pokud si dospěl názoru, že je to pro dobro strany můžeš mi pls jako nezkušenému z PaRo helpnut a říct kde co přesně mám vyplnit ? Dělám to úplně poprvé jsem hodně zmatený.

EDIT: e-mail jsem poslal. Je ještě něco potřeba?
Ad 1) Tvého jména jsem si všimnul pod fotkou vedle příspěvku
ad 2) to většina z nás, která vám dělá služku
ad 3)
a) Nemysli, věnuj se činnosti, která Ti jde.
b) Psalo se to tu několikrát, že evidence neexistuje a že se rodí teprve.
c) Taky sem tu někde psal, že nemám křišťálovou kouli a že nemužu vědět jak se ty udaje změnily!!! Když pujdeš do banky, budeš ukazovat OP pokaždé, i když tu osobu z přepážkou budš pravidelně souložit!!!!!
d) kdyby to bylo tak automatické, tak budeme jak blbci neustále při vyhlášení kola, při vyhlášení výsledků a pod psát, že máte dodat udaje.... !!!
ad 4) poslal si to na skupinu JmK, což je sice pár lidí, ale je to druhý největší KS, takže zase tak pár lidí to není a navíc to někteří nahlásili jako SPAM a při vyhlašování tohoto kola před tím bylo varováno. Jelikož toto Spamování je bráno jako ovlivnování během hlasování, a kdyby sme si toho všimli dřív, hlasování by bylo prohlášeno za neplatné, tak jak bylo předsedajícím avizováno a bylo by prováděno znovu. Od dalšího kola bude striktně dodržováno.
ad 5) Já nic chápat nebudu!!! Každý projekt je dle pravidel k podpoře strany a nikdo z toho nic nemá, tak se nepovyšuj nad ostatní řešitele, kteří mají za sebou několik uspěšných projektů a mnohdy i složitějších.
ad 6) pokud něco nevíš, máš se zeptat, ne tu brečet. Existuje AO, PO a další a kontakty jsou zde uvedeny na spoustu lidí.... Ja jsme z JmK taky hodně zmatený....

e-mail si poslal, ale poloviční, ještě tam máš jednoho člověka na smlouvu!!!

takže tak

PS: to SPAMování řeší vedoucí AO
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Zdenek.Frolec
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo 016/2015 Pirátské Noviny Slovácko

Příspěvek od Lukas.Novy »

OFFTOPICMyslim, ze jsi chtel rict "soustat" a ne "soulozit", ale to uz je detail.

popcorn.gif

Oznámení moderátora:
Tento příspěvek nesouvisí s daným tématem

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: PaRo 016/2015 Pirátské Noviny Slovácko

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Chtěl jsem se zeptat co teď tedy mám udělat. Petr to poslal už před týdnem a nwm co teď máme dělat. Má nám něco přijít? Nebo mám něco udělat?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 016/2015 Pirátské Noviny Slovácko

Příspěvek od Tobias.Esner »

smlouva zaslána předsedovi k podpisu

omlouvám se za nestíhání :((
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo 016/2015 Pirátské Noviny Slovácko

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Jsou nějaké výsledky? Nějaké účty k proplacení?

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“