PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Archivní fórum pro historická speciální jednání a postupy celostátního fóra


Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tobias Esner píše:A Martine, jenze takhle se cekalo treba s info sms a u nekterych projektu se stale ceka, protoze to maji na nekolik let.
Info sms byly z 1. kola a nehnulo se na nich prstem.
Tobias Esner píše:Aspon to bude pouceni pro priste, ze projekty se maji realizovat, ne blokovat penize.
Tenhle projekt ale v této chvíli peníze neblokuje a pokud bude do 30. 11. uzavřen a kompletně vyúčtován (tj. na doklady dodané později než 30. 11. nebude brán zřetel), tak ani blokovat nebude.
Tobias Esner píše:Navic tenhle projekt vypada ze byl koncipovan jako predvolebni kampan. Stylem i casem.
Já v něm čtu "Zároveň je naším záměrem na tyto židle umístit výzvu k volbě koalice Pirátů a Žít Brno, případně je využít ke komunikaci našeho programu v rámci face-to-face kampaně." takže pokud těch 50 nálepek, které zbyly, je univerzálnějších, nikoli předvolebních, přišlo by mi lepší je využít.

Prostě PaRo, jako každá novinka, má nedostatky na více stranách (včetně toho že je to v některých aspektech adept na automatizaci), takže bych v tomhle prvním ročníku nebyl tvrdší než je nezbytně nutné.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od Tobias.Esner »

S tim souhlasim, ale cekal bych, ze s nejakym podobnym navrhem prijde resitel, misto dedpoticky recene vety, ja jsem rozhod a basta.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tobias Esner píše:cekal bych, ze s nejakym podobnym navrhem prijde resitel, misto dedpoticky recene vety, ja jsem rozhod a basta.
No, tak holt když s ním nepřišel, má teď ten návrh na stole od AO+FO a buď se dohodnem nebo bude projekt ukončen nyní.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Projekt ukončen. Do konce týdne sepíšu zprávu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Jiri.Ulip
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Tobias Esner píše:Klasicke Troleni
Tohle je proste spatne. Tohle neni o Jindrovi a o tom, ze se mi moc nezamlouva ze je to na nalepky chcu a ne na piraty, ..
False. Piráti tam jsou. Si zvětši obrázek.
Martin Kucera píše:
Tobias Esner píše:Navic tenhle projekt vypada ze byl koncipovan jako predvolebni kampan. Stylem i casem.
Já v něm čtu "Zároveň je naším záměrem na tyto židle umístit výzvu k volbě koalice Pirátů a Žít Brno, případně je využít ke komunikaci našeho programu v rámci face-to-face kampaně." takže pokud těch 50 nálepek, které zbyly, je univerzálnějších, nikoli předvolebních, přišlo by mi lepší je využít.
Ano přesně toto je souboj byrokratického mozku neberoucí v potaz realitu a souboj racionálního myšlení. Díky Martine.

Takže věta:
Klasicke Troleni Jindry.
Je opravdu mimo. Já to bral spíš jako trollení od vás, od AO. Martin ukázal racionální myšlení takže vše ok.

Já se bohužel vždy naštvu, když se setkám s tupostí, co ničí práci jakýhokoliv Piráta. No a když sem to já, tak mě to vezmě ještě o trošku víc, protože jsem v kontaktu s lidmi, kterých se těch projekt týká.

Pro Tobiase, aby pochopil jak ho asi zhruba vidím (co by mohly být jeho výroky):
Ten_dum_nebyl_uhaseny_dle_predpisu_zapalme_ho_znovu_2.jpg
pro-sakra-vichni-ignoruj-lhtu-72hodin-nev-snad-co-je-demokracie.png
(Vyrobeno již dříve, při podobných obdobných absurdních rozhodnutích jiných Pirátu/orgánů nebo názorů některých Pirátů)
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

A říkám, příště v PaRu napíšu projekt na léta dopředu. Když některým nedochází učel PaRa, respektive projektu.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od Tobias.Esner »

Jindrisku, uz si misto toho breceni vratil strane prachy?
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Tobiásku, na tvoje emo výlevy bohužel nemám ani z desetiny ;)

Ještě pro tebe:
Tohle jsou ty 3 kila co jsem zatím "nevrátil straně":
money-crying.gif
money-crying.gif (1.78 MiB) Zobrazeno 1988 x
:D
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: PaRo 10/II/2014 Židle v ulicích

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Vyúčtován přeplatek zálohy: https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_715_2014 (300 Kč)
IMAG0954.jpg
IMAG0954.jpg (26.53 KiB) Zobrazeno 1920 x
Projekt byl úspěšně realizován i když z důvodů obav právních následků a negativní zpětné vazby od občanů celkově ve skromnějším provedení tj. bez trvale umístěných židlí, z čehož logicky vypadl proces vydání tiskové zprávy a přizvání medií. Z důvodů zaneprázdněnosti dobrovolnického týmu byla zvolena varianta bez videa z akce. To vše ale bylo vyvážené jen minimálním čerpáním financí z celého alokovaného rozpočtu. Zároveň však byl dodržen veřejně prospěšný účel projektu, tj. podpořit setkávání občanů občanů města Brna ve veřejném prostoru a jeho (netradiční) obohacení.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“