zájemce o členství

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Strakonicko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
EEliska
Návštěvník – nepatří k Pirátům

zájemce o členství

Příspěvek od EEliska »

Ahoj,
jmenuji se Eliška, je mi 27 let a bydlím kousek od Strakonic. Místní Piráty podporuji a jejich myšlenky jsou mi blízké. Po zralé úvaze jsem se rozhodla, že bych se ráda stala členkou Pirátů Strakonicko. Baví mě čtení knih, procházky, zahrádka, zdravý životní styl...Ráda se zapojím do místních akcí.

Mějte krásný den
Eliška Dušková
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1846
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: zájemce o členství

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ahoj Eliško,
několikrát jsme se již viděli osobně, přihlášku máš odevzdanou, tudíž nic nebrání hlasování o tvém přijetí, které bude spuštěno co nejdříve na fóru :)

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Strakonicko“