K volebním tématům

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Karlovy Vary

Odpovědět
Renata.Kozakova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2018, 10:33
Profese: právník
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

K volebním tématům

Příspěvek od Renata.Kozakova »

Ahoj všem,
snažila jsem se vyjádřit ke všem volebním tématům, ale cítím potřebu ještě něco dodat :D . Nechtěla bych, abyste měli pocit, že do některých témat "hážu tak trochu vidle", ale já toho právníka v sobě, ať chci nebo nechci, nezapřu. Živím se tím celý svůj profesní život, a někdy bohužel zjišťuji, že i když myšlenky a nápady jsou vznosné, přínosné, fantastické, vždy budeme omezeni stavem možného. Proto jsem si dovolila, tam kde jsem si byla jistá, že právě z těchto důvodů k realizaci některých nápadů stěží dojdeme, uvést odkaz na právní předpis, který nám to nesmírně ztíží..... Až budete sedět v Zastupitelstvu, tak občas s hrůzou zjistíte, že ač idea úžasná, bude se těžko hledat cesta, jak ji realizovat. Zkuste si trochu načíst zákon o obcích a zákon o územních rozpočtech :D , a už to Vám bude stačit k tomu pochopit, že proč "to" dělat jednoduše, když "to" jde složitě :shock:
Současně se omlouvám, že se dne 29.5. nezúčastním lítého boje :D o čelo kandidátky, neb jsem od 28.5. rozkazem služebního funkcionáře na základě služebního zákona vyslána na tkzv. ozdravný pobyt ;) .
Renata K.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Renata.Kozakova za příspěvek:
Daniela.Bila
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Karlovy Vary“