Nominace Kamila Podzimka do čela kandidátky do komunálních voleb 2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Souhlasím s nominací Kamila Podzimka do čela kandidátky

ANO

12
100%

NE

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 881 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Nominace Kamila Podzimka do čela kandidátky do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Vážené místní fórum,
po předcházejícím souhlasu zakládám nominační vlákno do čela kandidátky (místa 6 7 a 8) pro Kamila Podzimka.
Kamila všichni zajisté znáte, ale za sebe dodávám, že již v tomto volebním období Kamil spolupracuje
se zastupitelským klubem, je členem sociální komise a jeho práce je vždy příkladná. Jeho profil, který bude v brzké době aktualizován, najdete zde https://lide.pirati.cz/profil/1793/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvek:
Dan.Lestina
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Uživatelský avatar
Kamil.Podzimek
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 25 čer 2019, 12:54
Profese: vedoucí sociálních služeb/psychoterapeut
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka do čela kandidátky do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Kamil.Podzimek »

Děkuji za nominaci, kterou přijímám. V brzké době dodám kandidátskou řeč.

Uživatelský avatar
Kamil.Podzimek
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 25 čer 2019, 12:54
Profese: vedoucí sociálních služeb/psychoterapeut
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka do čela kandidátky do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Kamil.Podzimek »

Ahoj všem,

u Pirátů jsem aktivní od roku 2019. Snažím se být aktivní v KET pro sociální politiku a školství. Poslední rok jsem působil jako místopředseda PKS. Zastávám pozici člena sociální komise rady města České Budějovice, v minulosti jsem byl i členem školské komise. Pirát nekumuluje funkce, tudíž jsem se jen přesunul do sociální komise neb tato oblast je mou profesí a jako člen této komise mohu mnoho nabídnout. Jinak řečeno odmítl jsem „sedět na dvou židlích“. Po volbách do PS 2021 jsem vnímal selhání nejen Pirátské strany, ale taky PKS, tudíž jsem hned otevřel téma rezignace PKS. Do PKS jsem dále nekandidoval. Důvod byl především ten, že práce pro Piráty již byla nad mé časové možnosti. Respektive vnímal jsem, že nemohu dát do práce tolik aktivity a času, jak by si tato pozice zasloužila. Mám své morální zásady a nedokáži vnitřně dělat cokoli na půl a držet si „pozice“. Stejně jako mnoho Pirátů jsem začal redukovat své aktivity ve straně.
Když jsem vstupoval do strany, neměl jsem hned ambice se někam hrnout. Odmítl jsem nominaci do krajských voleb (podpořil jsem kandidátku pouze na nevolitelné pozici), taktéž jsem odmítl nominaci kandidátky Jčk do PSP (což jsem avizoval při grilování kandidátů do PKS a jsem člověk, který drží své slovo). Nominaci do čela kandidátky - komunální volby 2022 jsem neodmítl. Po pravdě jsem souhlasil s místy 6 a dále. Jednak neaspiruji na uvolněnou funkci zastupitele. Navíc současní zastupitelé mají za ty necelé 4 roky ve své funkci mnoho znalostí, zkušeností, dovedností, kontaktů a pevně věřím, že budou ve své práci nadále pokračovat. Na druhou stranu i další pozice mohou být z pohledu optimisty volitelné. Ve své profesi mám mnoho zkušeností z vyjednávání, ať na krajské či komunální úrovni v oblasti sociální politiky a věřte, že prosazování „NE MOC VIDITELNÝCH“ aktivit není zrovna jednoduché. Jsem připraven věnovat svůj čas kampani (především té kontaktní). Prosazování našeho programu je samozřejmé, protože náš program je naším závazkem voličům. Přestože nejsem rodilý „budejčák“, tak tohle krásné město mám Vážně rád a chci, aby se nám tady dobře žilo. Tudíž kromě prosazování našeho programu rád přispěji k růstu našeho města. „Dobrý politik je ten který nemyslí na své blaho, ale na blaho celku“
V tomto případě je pro mě komunální politika naslouchat voličům, maximální transparence, zapojení aktivních občanů do chodu a podoby města (např. mnoho skvělých nápadů v rámci participativního rozpočtu…) a samozřejmě také kompromis.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Kamil.Podzimek za příspěvky (celkem 3):
Bohuslav.Svehla, Zuzana.Kudlackova, martinnov
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“