Komise pro ŽP RMČB

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Komise pro ŽP RMČB

Příspěvek od Dan.Lestina »

Ahoj,
na komisi ŽP ČB jsem zřídil redminový úkol zde: https://redmine.pirati.cz/issues/30520
A naházel jsem si tam nějaké checkboxy, co jsem měl zrovna v hlavě a nehodily se jinam (tj. mezi související úkoly).

Jdu sem ale s něčím jiným. Jsem tento akademický rok na stáži v Bayreuthu, což je asi 4,5 hodiny vlakem, a jak víte, tak dokud byly otevřené hranice, byl jsem v ČB každou chvíli na chvíli zpět. Kromě prosince se mi to dařilo poskládat tak, abych komise nezameškal, a byl jsem tam myslím platný. Jenže pak přišla korona a hodila mi do toho vidle, s karanténními opatřeními pro přejezd hranic je to v podstatě nemožné skloubitOFFTOPIC (což je dobře, ani tam na ně nechci chodit prskat německé viry).

Dubnové zasedání se zrušilo. Teď jsem ale dostal pozvánku na zasedání 20.5. Pak bude asi jedno v červnu, to to asi taky bude komplikované. A pak bývá až v září, to už stihnu.
Mluvil jsem o tom s @Lucie.Korytarova a dohodli jsme se na následujícím postupu, který vám dávám na vědomí a k připomínkám.
Zkusím poprosit pana předsedu komise, jestli by mohla Lucka být přítomna v květnu a červnu na zasedání jako host, aby se seznámila s fungováním a po pirátsku na ně dohlídla, a já se ze zasedání omluvím. Myslím, že by s tím neměl být problém, pokud bude, budeme ho nějak řešit.

No a potom na podzim:
a) pokud já budu zvolen do krajského zastupitelstva a Lucka ne (pravděpodobnost se těžko odhaduje, ale je to reálná varianta),
nebo
b) pokud zvolen na kraj nebudu a najdu si práci mimo dojezdovou vzdálenost od ČB (taky reálná varianta s těžko odhadnutelnou pravděpodobností)
nebo
c) pokud by Lucka zahořela touhou tu funkci mít a bavilo by jí to,
poprosili bychom zastupitelský klub ČB, aby vyzval radu k výměně nominanta (nebo jak to formálně probíhá).

Pokud
I) budeme v krajském zastupitelstvu oba,
nebo
II) pokud v krajském zastupitelstvu já nebudu, ale budu bydlet v ČB,
funkci bych si spíš zatím nechal, protože mě celkem baví, mám tam rozjednané a rozdělané věci, nějaké plány a tak. A je to moje jediná veřejná funkce, beru to jako cennou zkušenost.

Pokud si myslíte, že bych to měl rovnou položit, jsem tomu otevřen, mám dost dalších koníčků :) Pokud se někde skrývají nějací nadšení kvalitní kandidáti, sem s nimi, pls. Prosím o lajk alespoň předsedu @Tomas.Guth.Jarkovsky, že bere na vědomí.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 411
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

Re: Komise pro ŽP RMČB

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Beru na vědomí, navržený postup mi přijde rozumný a všepokrývající.
Asi jen reportni, kdyby se ošívali ohledně Lucie na tom květnovém + červnovém :-)

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Lukas.Mares
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 09 srp 2017, 15:41
Profese: lékař
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování

Re: Komise pro ŽP RMČB

Příspěvek od Lukas.Mares »

Díky. Psal jsem příspěvek, asi se neposlal. Zajímá mě, co na to řekne předseda komise, dej pak vědět, prosím.
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Komise pro ŽP RMČB

Příspěvek od Dan.Lestina »

Ještě reportuji, že předseda komise nemá problém, hosta ještě zítra na místě musí schválit samotná komise, ale ani tam se problém spíše neočekává.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

irthdear
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2023, 04:28

Re: Komise pro ŽP RMČB

Příspěvek od irthdear »

beru na vědomí; navrhovaný proces se zdá být komplexní a rozumný.
Jestli si s Lucií šťouchali na květnovém + červnovém, tak to byly asi jen zprávy.

Odpovědět

Zpět na „Českobudějovicko“