Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět

Podporuji nominaci Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunální volby 2022

Pro

14
100%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Milos.Vlach
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 220
Registrován: 05 čer 2014, 20:14
Profese: UX Engineer, Designer, Zemědělec, DJ/VJ
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Příspěvek od Milos.Vlach »

Nominuji Terezu Hubáčkovou na čelo kandidátky pro komunální volby 2022 od pozice 2 dále.

Ondrej.Vykoukal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 152
Registrován: 09 říj 2020, 10:40
Profese: ředitel cirkusu
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování

Re: Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Příspěvek od Ondrej.Vykoukal »

Ahoj, velmi podporuji nominaci Terezy na 2.a další místa na naší kandidátce. Rovněž jsem měl v úmyslu Terku nominovat.

Myslím, že Terka je srdcem našeho MS, které jej drží po hromadě. Je svědomitá, pracovitá, ochotná a umí naslouchat. To jsou všechno kvality, které od pirátské zastupitelky očekávám.

Byť nyní není přímo v zastupitelstvu, neznamená to, že není na komunální úrovni aktivní. Je členkou komise pro sociálně bytové otázky a pro sociální a zdravotní problematiku. Z toho je patrné i její odborné zaměření. Sociální oblast je pro mě osobně a myslím, že i pro Piráty, důležitou součástí politiky. Jsem tak přesvědčen, že Terka jako naše nositelka tohoto tématu, by neměla v budoucím zastupitelstvu chybět.

Podpořte Terezu!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vykoukal za příspěvky (celkem 5):
Tereza.Hubackova, Ondrej.Chrast, Vojtech.Tatra, Petr.Hubacek, Eva.Ticha

Ondřej Vykoukal
Předseda MS Praha 6
Předseda zastupitelského klubu Pirátů na Šestce
Vedoucí KET Kultura a cestovní ruch Praha
Rozhodčí komise

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ahoj, nominaci přijímám OFFTOPICbyť s výhradou ke způsobu jejího založení, což už jsme si s Milošem vyjasnili a děkuju za podporu a důvěru lídrovi @Ondrej.Vykoukal. Nominační řeč dodám ASAP.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Chrast, Ondrej.Vykoukal

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Vážené místní fórum, milí přátelé,
tady máte moji řeč, s níž si vás dovoluji požádat o podporu do čela kandidátky v primárních volbách.

O mně
Můj stručný profil najdete tady; další podrobnosti na vyžádání 8-) .

Co jsem dosud dělala

Pro MS

  • V rámci místopředsednické práce se věnuju zejména tomu, aby členům nic nechybělo, měli všechny důležité informace, ověřené identity atd. Komunikuji s novými zájemci, potkávám se s nimi, provázím je, aby se u nás cítili dobře, měli chuť se zapojit a našli si tu svoje místo.

  • Jsem autorkou Vzkazu v láhvi, který vám (doufám) chodí každý měsíc do schránek

  • Vedu místní expertní tým pro sociální věci a zdravotnictví, který připravuje a konzultuje naše stanoviska k sociální politice MČ, spolupracuje s KET a v současné době finišuje s programovými body pro komunální volby.

  • Pravidelně se za MS účastním koordinačních schůzek místních sdružení s krajskými zastupiteli, předsednictvem kraje, poslanci, senátorem a nově i ministrem.

Pro práci Pirátů na Šestce

  • Od začátku volebního období jsem členkou Komise pro sociálně-bytové otázky, pravidelně se účastním jejích jednání a donedávna i setkání se žadateli, které se koná den předem (než jsem se definitivně ujistila, že sebelepší znalost situace žadatele nic neovlivní, protože komise je pouze demokratickou zástěrkou rozhodování úřednice)

  • V posledním roce jsem členkou Komise pro sociálně zdravotní otázky; to mi umožnilo lépe se zorientovat v tom, jak to Šestce funguje (spoiler: špatně, nebo spíš vůbec, „tak jsme to dělali vždycky a nevím proč bychom to měli nějak měnit)

  • Pravidelně se účastním jednání zastupitelského klubu, abych byla v obraze a orientovala se ve fungování zastupitelstva

Co bych chtěla dělat dál
Pokud dostanu důvěru, chci být zastupitelkou a věnovat se sociálním tématům, kterým se věnuju i profesně a troufnu si říct, že této oblasti rozumím. Mezi šestkovými Piráty jsem jedna z mála, kdo se touto oblastí zabývá, přestože – jak už zmínil Ondřej – je to pro Piráty důležité a nosné téma, zejména v nadcházejících spíše pravicovém období.
Na Šestce je obecně sociální problematika popelkou: radním je už několikáté období člověk známý tím, že je sice laskavý, ale vůbec nic nedělá. Dlouholetá vedoucí sociálního odboru se ve své oblasti neorientuje, neexistuje žádná současná analýza potřeb obyvatel v této oblasti, takže služby a jejich financování se řídí tím, co chtějí organizace, které MČ standardně i nestandartně podporuje. Většinou jde o služby pro seniory, jako by na Šestce ani žádné jiné ohrožené skupiny obyvatel nefigurovaly. V této oblasti máme tedy obrovský prostor pro zlepšení a já bych se na něm chtěla podílet. OFFTOPICO konkrétní plány bych se chtěla podělit až v uzavřené diskusi.
Mou ambicí je stát se předsedkyní Komise pro sociální a zdravotní otázky a posunout její činnost k něčemu smysluplnějšímu, než je schvalování žádostí o byt v DPS nebo dalších peněz pro preferované organizace, aniž bychom přesně tušili, co s nimi dělají.
Pokud by to bylo žádoucí, jsem připravená převít i uvolněnou funkci v této oblasti.

Proč to chci dělat
Jsem přesvědčena, že můžeme navázat na pozice, kterou současný zastupitelský klub vybudoval – díky jim za to, že Piráty na naší MČ etablovali a dokázali „tradičním“ stranám, že je potřeba s námi počítat. Nebylo to jednoduché a já smekám před tím, co dokázali.
Mezi současnými pirátskými zastupiteli ale chybí někdo, kdo by se věnoval sociální problematice, proto si myslím, že tam najdu svoje místo. Věřím také, že dokážu svým týmovým duchem a schopností lidem naslouchat přispět k větší soudržnosti a jednotnosti našeho příštího zastupitelského klubu.

Děkuji za Vaši dosavadní podporu a budu ráda, pokud mi svou přízeň zachováte a podpoříte mou kandidaturu.

EDIT: korektura

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 6):
Gabriela.Lnenickova, Ondrej.Vykoukal, Martin.Suchan, Antonin.Stogr, Eva.Ticha, Ondrej.Chrast

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Dagmar.Vybiralova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 21
Registrován: 27 led 2021, 19:19
Dal poděkování: 54 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Příspěvek od Dagmar.Vybiralova »

Ráda bych zde vyjádřila podporu a souhlas s tím, co zde bylo o Tereze řečeno. Je rozhodně pojící prvek, sdílí informace, mně a dalším nováčkům vždy ochotně pomáhá zorientovat se v tématech, které je zajímají. Je inteligentní a má sociální cítění. Takže za mě ano všemi deseti.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dagmar.Vybiralova za příspěvky (celkem 2):
Tereza.Hubackova, Ondrej.Chrast
Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 620
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1160 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: Nominace Terezy Hubáčkové na čelo kandidátky pro komunálni volby 2022

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

Odborný vhled do (nejenom) sociální problematiky kombinovaný s přátelským přístupem ke všem, neuvěřitelné množství mravenčí práce jako místopředsedkyně MSka a mnoho dalšího. Tereza je pro mě jasná volba z těch, kteří v zastupitelstvu ještě nebyli, je zárukou nové energie a zpětné vazby, kterou jako stávající klub potřebujeme.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvek:
Tereza.Hubackova

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 6“