MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha, PMS Praha 6

Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Místní předsednictvo
Příspěvky: 169
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: IT specialista
Bydliště: Praha 6 - Bubeneč
Dal poděkování: 270 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Stogr »

Omlouvám se, že jsem tohle včas neuzavřel - byl jsem dobrovolně v podstatě odstřihnutej od internetu.

Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Místní předsednictvo
Příspěvky: 169
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: IT specialista
Bydliště: Praha 6 - Bubeneč
Dal poděkování: 270 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Stogr »

Vzhledem k tomu, že vedení zastupitelského klubu ignoruje platné usnesení MS P6 a o prostor nezažádalo s tím, že se situace údajně změnila, bych chtěl otevřít znovu rozpravu k tomuto tématu a prosím tedy o podporu palečkami.

Bude-li podpořeno, můžeme formulovat nová usnesení. Ať už potvrdit vůli MS o pronájem prostoru jako v minulosti, nebo navrhnout jiná řešení. Pokud by nebylo otevření rozpravy podpořeno, zůstává v platnosti usnesení z května 2019.

[EDIT:
Platné usnesení:
MS Praha 6 pověřuje svůj zastupitelský klub, aby zažádal o pronájem kanceláře od MČ Praha 6 (dle usnesení RMČ ).
]

Uživatelský avatar
Georgia.Hejduk
Příspěvky: 260
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studenka, novinářka, analytička
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 373 poděkování
Dostal poděkování: 680 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Georgia.Hejduk »

Souhlasím
Říkejte mi Jiřko
20 Let - Mediální spojka Prahy 6
Členka Resortního týmu pro lidská práva
Asistentka kampaně do obvodu č.30

Specializace: lidská práva, LGBT tématika, sociální sítě, neziskový sektor

Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Místní předsednictvo
Příspěvky: 169
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: IT specialista
Bydliště: Praha 6 - Bubeneč
Dal poděkování: 270 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Stogr »

Díky, podpora získána, rozprava otevřena.
Prosím tedy o vyjádření @Jana.Kabelova a @Ondrej.Chrast ohledně “nový skutečností”.

Za sebe mohu říct, že si i na dále myslím, že bychom nějakou “klubovnu” využili. PiCe sice neni špatný, ale ani ideální a u Václava je to fajn, ale když se nás sejde 20, tak už to začíná být nad snesitelným limitem. Čímžto mu ale chci zároveň poděkovat, že své prostory dává k dispozici.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stogr za příspěvky (celkem 3):
Tereza.Hubackova, Vaclav.Fortik, Michal.Zachar

tomassidlo
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 6
Registrován: 08 dub 2018, 23:17
Profese: https://wiki.pirati.cz/lide/tomas_sidlo
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od tomassidlo »

stranou nájemní smlouvy bude MS. Takže o pronájem musí požádat PMS jménem MS. ZK v té věci nemá možnost oficiálně konat, může ovšem věc podpořit vyjedáváním, k čemuž se nabízím.

Vaclav.Fortik
Člen KS Praha
Příspěvky: 2056
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 3458 poděkování
Dostal poděkování: 3603 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Ideální by byl styl Novotného Lávka, tedy kancelář relativně malá, ale v budově prostory s variabilní nabídkou diskusních/přednáškových prostor, které by se pronajímaly nárazově, jen když by byla potřeba.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 3):
Antonin.Stogr, Ondrej.Chrast, Tereza.Hubackova

Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Místní předsednictvo
Příspěvky: 169
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: IT specialista
Bydliště: Praha 6 - Bubeneč
Dal poděkování: 270 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Stogr »

@tomassidlo - jelikož má ZK nejblíž k radnici, tak jsme se dohodli při rozpravě, že za MS zažádá - k tomu členové ZK dostali dostatečné pověření usnesením a měli tak oficiálně konat a o prostor zažádat. Že se tak nestalo padá na hlavu předsednictvu ZK. Smlouvu by pak ale samozřejmě podepisoval za MS někdo z PMS (asi předseda).
Co já vim, tak ale na vyhovující prostor čekají i Monarchisté a jsou v pořadníku už dlouho. A novinkou je, že na dislokační komisi zaznělo z úst pánů Hořánka a Laciny něco o tom, že se připravují nová pravidla pronájmů nebytovek. Takže je i možné, že tato zvýhodněná nabídka bude změněna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stogr za příspěvky (celkem 2):
Helena.Machovcova, Tereza.Hubackova

Helena.Machovcova
Člen KS Praha
Příspěvky: 14
Registrován: 07 srp 2018, 16:26
Profese: překladatelka
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Helena.Machovcova »

Jsem také pro menší klubovnu, kam bychom měli přístup kdykoliv a mohli se po libosti scházet. Uvařit si čaj a nemuset si kupovat nápoje v hospodě či v čajovně (u Andyho). Uklízet si můžeme sami.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Machovcova za příspěvek:
Tereza.Hubackova

Uživatelský avatar
Jana.Kabelova
Člen KS Praha
Příspěvky: 53
Registrován: 31 led 2018, 15:25
Profese: stavař
Dal poděkování: 195 poděkování
Dostal poděkování: 143 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Jana.Kabelova »

No, vzhledem k tomu, do jakých sporů kolem nakládání s majetkem se jako ZK s radnicí dostáváme a dále, že 3 zastupitelé a jeden poslanec podali trestni oznámení opět prakticky ve věci s nakládáním s najetkem a financemi, tak nechceme od radnice zvýhodněný nájem. Nelze kázat vodu a pít víno. A atakům bychom byli vystaveni my, na zastupitelstvech. Vyzývám členy našeho MS včetně těch v předsednictvu, aby se na zastupitelstvo přišli někdy podívat. Nebývá to zhusta moc učesanéba korektní jednání. A díky JŘ nemáme možnost se adekvátně bránit, ty procedurální pravidla nejsou na naši straně. Dále vyzývám předsenictvo, aby bylo v řešení otázky kanceláře konstruktivně proaktivní. Už cca rok probleskává názor, že by se hodila společná kancelář pro sousedící MS, např. P6.7,5,1. Spojte se prosím s předsedy těchto MS a zkuste věc projednat. Jako dovětek dodávám, že po zvýhodněné kanceláři od obce nesáhl Dan Mazur ani když byl starosta. Já sama jsem původně byla pro zvýhodněný nájem od radnice, změnila jsem názor, a to radikálně. Hledejme jiné schůdné řešení. Věřím, že předsednictvo to vezme jako výzvu a postaví se k problému čelem.
Jana Kabelová
telefon: 724 749 175
mail: janakab1@seznam.cz

Helena.Machovcova
Člen KS Praha
Příspěvky: 14
Registrován: 07 srp 2018, 16:26
Profese: překladatelka
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: MF P6 2019/4 Kancelář místního sdružení (rozprava)

Příspěvek od Helena.Machovcova »

Klubovnu chceme na šestce, abychom to měli všichni blízko. Nechceme ji na pětce ani na sedmičce, protože pak už můžeme jezdit zase klidně do PiCe. Lze předpokládat, že nabereme další členy a příznivce. Krom toho je naše MS v okolí největší. Takže by byla dobrá na některém našem dopravním uzlu, nejlépe na metru, aby snadno dorazili i lidi z Petřin, Bílé Hory apod. Dokud ale nevyřešíme financování, jsou to celkem plané úvahy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Machovcova za příspěvky (celkem 2):
Tereza.Hubackova, Michal.Zachar

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host