Stránka 1 z 1

Registr lobbistických a zájmových kontaktů MS Praha 6

Napsal: 27 říj 2018, 10:19
od Michal.Zachar
Vítejte v registru lobbistů, kontaktů a schůzek MS Praha 6!

V registru lobbistů si můžete přečíst, s kým se při své politické činnosti scházejí členové Pirátů Prahy 6 a registrovaní příznivci strany. Do tohoto tématu prosím nevkládejte jiné příspěvky než právě lobbistické kontakty, případně záznamy o důležitých schůzkách.

Pravidla pro zveřejňování

Povinnost zveřejňovat lobbistické kontakty mají představitelé strany - představitelem strany je za a) člen některého orgánu strany nebo osoba pověřená výkonem funkce, a za b) člen strany, který vykonává volenou nebo jmenovanou funkci v orgánu veřejné moci (předsednictvo MS, zastupitelé, členové komisí za Piráty). Zjednodušeně řečeno jde o případy, kdy nás kontaktují představitelé byznysu, ostatních politických stran, neziskových sdružení a jiných subjektů, které chtějí zjistit od našich představitelů informace nebo ovlivnit jejich rozhodování, ale také případy, kdy takové lidi kontaktujeme z různých důvodů my.

Ve svém příspěvku zveřejněte následující informace o kontaktu:
:arrow: okamžik, původce, způsob a průběh kontaktu,
:arrow: jména zúčastněných osob, zejména lobbistů a jejich klientů,
:arrow: uvedení záležitosti, které se kontakt týkal,
:arrow: popis zvláštního zájmu,
:arrow: všechny poskytnuté nebo slíbené výhody a plnění.

Pro každý lobbistický kontakt vložte do tohoto tématu nový příspěvek. Jiné příspěvky nejsou zásadně přípustné a budou odstraněny.

Uvádějte plná jména, tituly a profese lobbistů a organizace, za které tyto osoby jednají. Každou používanou zkratku (nejste-li si stoprocentně jisti, že je všeobecně známá) uveďte nejprve plným názvem.

Všechna pravidla jsou obsažena v předpise o lobbingu - https://wiki.pirati.cz/rules/prl, který schválilo celostátní fórum. Tato evidence lobbistických kontaktů je systémem strany, který administruje předsednictvo MS Praha 6.

Re: Registr lobbistických a zájmových kontaktů MS Praha 6

Napsal: 29 led 2019, 14:18
od Barbora.Hruzova
Dne 23.1.2019 jsem se sešla s ing. arch. Evou Smutnou, zastupitelkou za KLID. Řešily jsme hlavně výdech v ulici Nad Octárnou, protože bych tento projekt ráda dotáhla do konce. Moje řešení se trochu lišilo od jejího, ale nakonec jsme našly konsenzus. Dále jsem dostala informaci o developerské výstavbě na místě zbořeného břevnovského mrakodrapu. Řešily jsme také žádost od Unie výtvarných umělců na uspořádání výstavy ve Skleňáku. Rozhovor proběhl v příjemné a přátelské atmosféře.
Poskytnuté výhody - žádné.
Přijaté výhody - dvě piva.

Re: Registr lobbistických a zájmových kontaktů MS Praha 6

Napsal: 29 led 2019, 14:21
od Dalibor.Zahora
Prosím opět uzamknout toto vlákno a všechny lobo záznamy směrovat do https://evidence.pirati.cz/ Děkuji.

Re: Registr lobbistických a zájmových kontaktů MS Praha 6

Napsal: 29 led 2019, 14:32
od Ondrej.Chrast
Dalibor.Zahora píše:
29 led 2019, 14:21
Prosím opět uzamknout toto vlákno a všechny lobo záznamy směrovat do https://evidence.pirati.cz/ Děkuji.
Dalibore, díky za upozornění, zapomněli jsme zamknout a říci všem co říkáš ty, tedy že všechny kontakty patří na https://evidence.pirati.cz/, sám tam píšu již déle.

Vlákno zamykám.