Zájemkyně o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět
VeronikaStepkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Zájemkyně o členství

Příspěvek od VeronikaStepkova »

Ahoj,

jmenuju se Veronika Štěpková. Pracuji v konzultační společnosti 4G Eval, kde mám na starosti evaluace programů rozvojové spolupráce. Kromě toho pracuji i na projektu SMART REGION pro Středočeský kraj, kde mám na starosti sběr dat na inovace a závádění technologií v regionu. Mám doktorát z geografie se zaměřením na gender a migraci z Hong Kongu. Před doktorátem jsem pracovala rok v Kambodže na misi agentury OSN pro ženy. Studovala jsem na University of London (SOAS) - MSc. State, Society and Development. Zajímá mě aplikovaný sociální výzkum, začleňování občanů do politického dialogu, evaluace a monitoring.

Pirátům jsem pomáhala před komunálními volbami s kampaní a teď pomáhám s organiací semináře na behaviorální ekonomii pro PS.

O vstupu uvažuju už delší dobu a byla bych ráda, kdyby to vyšlo :)

Veronika
Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: Zájemkyně o členství

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Ahoj Veroniko, zde předkládám obvyklé otázky pro zájemce o členství, prosím jejich zodpovězení.
1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a. koho si volila v předchozích volbách (2010, 2013, 2017)
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o EU - klady a zápory?
8. Názor na referendum?
9. Co nejvíc pálí Českou republiku?
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 6“