Jan Beránek

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět
JanBeranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2018, 18:30
Profese: OSVČ - obchodník
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jan Beránek

Příspěvek od JanBeranek »

Ahoj a dobrý den všem, jmenuji se Honza Beránek, mám maturitu z obchodní akademie. Po SŠ jsem 3x zkoušel VŠ, abych zjistil, že mám raději praxi a proto již přes 8 let dělám v obchodu, z čehož 6 let jako OSVČ, kde jsem obchod spojil s marketingem a celkově středním managementem primárně výrobních firem (Brašnářství Tlustý, Lahůdky Zlatý Kříž, Michal Pavlas, Béliere a další...).
Piráty sleduji již dlouho, před posledním úspěchem ve volbách jsem se stal sympatizantem a jakmile vznikla možnost připojit se k dění na Praze 6, kde žiji, udělal jsem to. K Pirátům mě táhne pragmatičnost, nezajímají mě hesla a proslovy, chci vidět výsledky a reálná fakta, a to splňuje nejen Pirátská strana jako taková, ale i její část na Praze 6. Sám za sebou mám mnoho výsledků a chci k nim přidat i další, tentokrát v tom, aby se lépe žilo tam, kde žiji i já.
Chci se zapojit kandidaturou v komunálních volbách 2018 za Piráty Praha 6, konkrétně na dopravním odboru, ke kterému jsem již po zavedení placených zón sepsal určitá fakta a ty bych rád rozvíjel.
Krom jiného mohu pomoci zkušenostmi ze zákaznického servisu (komunikace), logistiky, marketingu, překladů z a do AJ, IT a celkově se nebojím, nových výzev.
Mám rád četbu, dobrou hudbu, posezení a ochutnávání dobrých piv, procházky nejen v přírodě, ale i v zajímavé zástavbě, seznamování se s lidmi i historií místa, kde zrovna jsem.
Již nyní jsem byl na několika schůzích Pirátů Prahy 6 a ať tak nebo onak, chci je podporovat a pomáhat rozvíjet jejich činnost. Budu rád za přijetí, aby tato chuť, byla stvrzena i jinak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi JanBeranek za příspěvky (celkem 3):
Jana.Kabelova, Ondrej.Chrast, Antonin.Stogr
Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 620
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1160 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: Jan Beránek

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

Vzhůru na palubu! Vítej!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvek:
V__

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Uživatelský avatar
Michal.Zachar
Člen KS Praha
Příspěvky: 229
Registrován: 27 říj 2017, 10:24
Profese: lektor soft skills & louč (kouč)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Beránek

Příspěvek od Michal.Zachar »

Běží ti jinak naše 3 měsíční zkušební lhůta, během níž budeme posuzovat míru tvého zapojení do MS. Během ní tě i pořádně pogrilujeme a uvidíme, co společně vymyslíme pro naši budoucí spolupráci. Moc díky za tvůj zájem Honzo.

Michal

Michal Zdeněk Zachar
koordinátor FUNDRAISINGU 8-)
michal.zachar@pirati.cz / 727 835 825
:roll: Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Uživatelský avatar
Michal.Zachar
Člen KS Praha
Příspěvky: 229
Registrován: 27 říj 2017, 10:24
Profese: lektor soft skills & louč (kouč)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Beránek

Příspěvek od Michal.Zachar »

Ahoj Honzo, zde předkládám obvyklé otázky pro zájemce o členství, prosím jejich zodpovězení.
1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a. koho si volil/a v předchozích volbách (2010, 2013, 2017)
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o EU - klady a zápory?
8. Názor na referendum?
9. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Michal Zdeněk Zachar
koordinátor FUNDRAISINGU 8-)
michal.zachar@pirati.cz / 727 835 825
:roll: Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 6“