Zájem o členství v Pirátské Straně... Viktor Schmidt, Praha 6

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět
Schmidt Viktor
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Zájem o členství v Pirátské Straně... Viktor Schmidt, Praha 6

Příspěvek od Schmidt Viktor »

Dobrý den,

Jmenuji se Viktor, mám 30 let, narodil jsem se v Karviné, jsem tudíž (i po matce) rodilým Čechem, ale mám i Švédské kořeny ze strany otce. Pocházím původem z jedné malé Moravské vesničky ležící ve Zlínském kraji poblíž hranic se Slovenskem. Žiji však už několik let v Praze 6 (většinu času jsem bydlel v Dejvicích, či na Ruzyni, avšak nově jsem se přistěhoval na Babu\Hanspaulku). Vedle Prahy, také částečně bydlím i ve Švédském Stockholmu, a Norském Oslu (dříve v Tromsø) Tudíž sem tam pendluji mezi Českem, Švédském a Norském. K dnešnímu dni studuji dvě dálková studia, psychologii na Stockholms Universitet, a ekonomiku, obchod, a marketing na Obchodní akademii v Praze 9 - Satalicích, kde docházím každou druhou sobotu. V mládí jsem poté vyučen pekařem, avšak... nikdy není tak pozdě dodělat si vzdělání. Ve volném čase se věnují zejména muzice, jelikož hraji na elektrickou kytaru a baskytaru hned v několika Metalových uskupeních, jak zde v ČR, tak i ve Skandinávii... mimoto se učím hrát i na Indický Sitár, píši texty, growluju, atd. Podomácku se věnuji také editaci fotek, videí, hudby, či vytváření 3D animací a filmů v programu Blender, a také velmi rád fotografuji.
Chtěl bych spojit psychologii, ekonomicko-obchodní povědomí, a umění, resp. kultůru, a přidat se k vám do strany Pirátů... samozřejmě tedy jen za předpokladu pokud lze tak učinit. Rád bych se v naší zemi České společně s vámi zasadil o něco dobrého a pozitivního. Činit a jednat pro pozdvihnutí této země, ne jen probírat u piva jak by se určité věci v tomto státě daly zlepšit, apod. jako to dělá většina České populace, která svým ,,počínáním'' události v politice a celkovém chodu státu nijak neovlivní. Jelikož vedle České Republiky pobývám částečně nějaký ten pátek i ve Švédsku a Norsku, mám tudíž povědomí o jejich systému, ekonomice, tržním hospodářství, apod., což by se do budoucna dalo u vás ve straně využít... dost možná kladně a prospěšně nejen pro stranu, ale zejména pro lidi, resp. pro České občany (tedy... pokud bych mohl vstoupit k vám do strany jakožto nový člen).

Kromě rodné Češtiny, potažmo pak Slovenštiny plynule hovořím: Anglicky, Švédsky, a Norsky (jazyková forma Bokmål), Dále se dorozumím i Norskou jazykovou formou Nynorsk, a Polsky... rozumím vzhledem k podobnosti severo-germanských jazyků také i písemné formě Dánštiny (avšak už nikoliv mluvené), a učím se Rusky, či Německy.

Nevím jaké máte na člověka a na jeho předchozí zkušenosti nároky, já jen vím, že bych chtěl se k vám touto spontánní žádostí zkusit připojit do strany, a následně se každým dalším krokem pokoušet o zlepšení života a podmínek k životu obyvatel této země, což se samozřejmě týká i nás samotných.
Jsem nestranný, nemám potřebu někomu nadržovat, či naopak někoho osočovat. Pokud by to vyšlo, mohl bych být s vámi ve straně... nastoupím s čistým štítem a otevřenou myslí, nijak nezkažen politickým děním z minulosti, ale naopak hledající nové výzvy, řešení a zejména pak zlepšení společnosti a společenského soužití, zákonů, atd.

Pokud by existovala nějaká možnost se k vám do strany připojit, jakožto další člen Pirátů, dejte mi prosím vědět, budu velmi rád a vděčný za jakoukoliv příležitost.

PS: moje CV ještě potřebuje řádnou aktualizaci nejnovějších údajů, avšak ty nejdůležitější osobní údaje z minulosti tam jsou.

V každém případě vám za vše moc děkuji.

Mějte se krásně

S pozdravem
Anders K. Viktor Schmidt
Uživatelský avatar
Georgia.Hejdukova
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1203
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studentka práv, rešeršistka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 734 poděkování
Dostal poděkování: 2468 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství v Pirátské Straně... Viktor Schmidt, Praha 6

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Schmidt Viktor píše: 28 pro 2018, 20:05 Nevím jaké máte na člověka a na jeho předchozí zkušenosti nároky
Nechci mluvit za Pirátskou stranu, nicméně u pirátů se hodnotí především práce kterou uděláš... spíše než politická zkušenost
Šanci u nás má podle mě každý, takže určitě i ty ;)

Jinak Vítej
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Robert.Magni

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― prof. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, O.M
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství v Pirátské Straně... Viktor Schmidt, Praha 6

Příspěvek od Robert.Magni »

Musíš vyplnit přihlášku a představit se na shůzi,tohle je stejné po celé republice. Asi začni tím,že se registruješ jako příznivec,aby na tebe byl nějaký kontakt
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Michal.Zachar

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Michal.Zachar
Člen KS Praha
Příspěvky: 229
Registrován: 27 říj 2017, 10:24
Profese: lektor soft skills & louč (kouč)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství v Pirátské Straně... Viktor Schmidt, Praha 6

Příspěvek od Michal.Zachar »

Díky za to, že jsi svůj e-mail, kterým už komunikujeme dal i sem. Zdravím a těším se na setkání. Za Piráty Praha 6 Michal Zachar
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Zachar za příspěvek:
Robert.Magni

Michal Zdeněk Zachar
koordinátor FUNDRAISINGU 8-)
michal.zachar@pirati.cz / 727 835 825
:roll: Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Uživatelský avatar
Michal.Zachar
Člen KS Praha
Příspěvky: 229
Registrován: 27 říj 2017, 10:24
Profese: lektor soft skills & louč (kouč)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství v Pirátské Straně... Viktor Schmidt, Praha 6

Příspěvek od Michal.Zachar »

Stáhni si prosím Viktore tuto přihlášku a přines mi ji vyplněnou na další naší schůzi. Děkuji a link je zde: https://wiki.pirati.cz/ao/sablony/start ... _prihlaska.

A zde ti ještě předkládám obvyklé otázky pro zájemce o členství, prosím jejich zodpovězení.
1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a. koho si volil/a v předchozích volbách (2010, 2013, 2017)
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o EU - klady a zápory?
8. Názor na referendum?
9. Co nejvíc pálí Českou republiku?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Zachar za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, V__

Michal Zdeněk Zachar
koordinátor FUNDRAISINGU 8-)
michal.zachar@pirati.cz / 727 835 825
:roll: Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 6“