Dozorčí rada - Obecní dům

Moderátoři: Zastupitele - komunalni, Zastupitele - HMP, Zastupitele - krajsti

jacobvesely
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 10
Registrován: 28 bře 2018, 21:38
Profese: Specialista na finance a interní audit
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dozorčí rada - Obecní dům

Příspěvek od jacobvesely »

Ahoj, dobrý den,

patřím mezi aktivní příznivce Pirátské strany. Na Praze 1 mám na starost volby do Evropského parlamentu a aktuálně se ucházím ve výběrovém řízení o pozici v dozorčí radě v Obecním domě.

Do dozorčí rady se hlásím s cílem prosazení transparentního prostředí v pražských společnostech - otevřená výběrová řízení s veřejným zadáním, fungování městské společnosti jako, kdyby ji vlastnili soukromé osoby (prodej služeb za tržní ceny a nákup služeb kvalita/cena obvyklá), prosazení úspor energií a dohlížet i nad „pověstí“ zákazníků (v případě Obecního domu nájemců).

Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu v Praze. Ve své kariéře jsem nasbíral zkušenosti v oblasti financí, auditu, energetiky a legislativy. Působil jsem ve státní sféře (Univerzita Pardubice, Institut Jana Pernera, Velvyslanectví Malajsie, Školský úřad při MŠMT), v soukromé sféře jsem řídil společnosti z postu ekonomického ředitele a v neziskovém sektoru se věnuji seniorům.
Během své praxe jsem se snažil získat zahraniční zkušenosti, poznávat cizí kultury (Kanada, Malajsie a Velká Británie) a věnovat se jako dobrovolník v neziskovém sektoru.
Podílel jsem se na řadě studií, analýz např. v oblasti úspor energie (elektromobilita a EPC). Ve své praxi jsem dostal příležitost se podílet v pracovních skupinách na změně legislativy. Jsem dlouhodobě členem Nordic Chamber, jenž implementuje skandinávské hodnoty do českých společností.
Zajišťoval jsem interní audit v akciové společnosti obchodující na americké burze pod dohledem ČNB, interní audit v rámci ISO 9001 a 14000, zodpovídal za finanční audity a v loňském roce jsem zajišťoval interní audity spojené s GDPR u majitelů nemovitostí (SVJ).

V případě dotazů a vašich námětů jsem k dispozici.

Jakub Veselý
Pirát, Jakub z Prahy 1

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Praha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host