Komise pro granty v sociální oblasti

Moderátoři: KoKS Praha, Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Komise pro granty v sociální oblasti

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Radní pro sociální oblast Irena Ropková mne oslovila s nabídkou, že se můžeme podílet na vyhodnocování grantů na sociální oblast. Tuto nabídku předávám dále. Podmínkou radní je umět počítat (jsou tam výpočty normativů na lůžka) a mojí samozřejmou podmínkou je poctivost a ochota pracovat v našem týmu (jsou tam prachy).

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Patrick.K
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 323
Registrován: 10 zář 2013, 22:42
Profese: profese
Dal poděkování: 131 poděkování
Dostal poděkování: 272 poděkování

Re: Komise pro granty v sociální oblasti

Příspěvek od Patrick.K »

Transparentně zde deklaruji, že jsem u zveřejňovače Jana Loužka projevil zájem o tuto činnost, čímž považuji "informační povinnost" vůči veřejnosti za splněnou. Důvodem mého zájmu je možnost nahlédnout pod pokličku tvorby sociálních programů - od "výzev" až k hodnocení jejich výsledků, či účelnosti vynaložených nákladů. Z minulosti to vypadá, že pokud někdo splnil formální parametry žádosti, dotaci dostal. Navíc v Praze bylo "sociálno" volebním tahákem, takže by bylo dobré na tento bod zcela nerezignovat.
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Praha“