Stránka 2 z 2

Re: Program

Napsal: 02 lis 2011, 00:38
od Jiri.Kaderavek
Mám takový sen, že až vzroste má zahrada, vyrostou synové a spadne můj dům, tak že se přestěhuji na hrad :mrgreen:

Re: Program

Napsal: 02 lis 2011, 01:11
od Roman.Kucera
Keram píše:
Lukas Novy píše:Vyhrát volby je cesta, nikoliv cíl. Cílem je prosadit myšlenky, to se dá i bez vítězství ve volbách.
Ano to se dá, a Piráti nechtějí dělat politiku pro politiku, ale pro prosazení svých myšlenek, pokud to udělají jiné strany, tak piráti budou moc v klidu zaniknout, ale to se bohužel nestane.
:-))
Tohle jsem si naivně myslel po 17. listopadu 1989. Podruhé stejnou chybu bych nerad zopakoval :-)

Re: Program

Napsal: 02 lis 2011, 07:15
od Jakub Sembera
mibla píše:Nikdy žádná strana nezveřejňuje podrobný program několik let před volbami.
Takže program se může vlastně skládat z nadpisu a jedné věty, která bude znít "Program máme, ale neřekneme" :D :D

Re: Program

Napsal: 02 lis 2011, 16:54
od Lukas.Findeis
mibla píše:Nikdy žádná strana nezveřejňuje podrobný program několik let před volbami.
Nejen to, my ho chceme mít veřejnej a v podstatě stejnej už nafurt. Akorát se občas něco doplní, přidá, upřesní…

Je na dvě věci dělat pro každý volby novej program. To dělaj ostatní strany, který tam plácnou to co zrovna chce lid slyšet. My se ale nechceme jen dostat k moci, ale z pozice moci něco změnit, takže musíme mít dlouhodobou veřejnou koncepci. Navíc ani nemáme kapacity na věčný znovuobjevování kola.

Re: Program

Napsal: 03 lis 2011, 23:26
od mibla
Na jedné straně byste chtěli být úspěšní ve volbách a na druhé straně se bojíte zodpovědnosti.
To mě připadá "nejít do střetu a střílet ze zálohy". Asi je to pro některé tady fér. Nerozumím

Re: Program

Napsal: 04 lis 2011, 00:48
od mibla
Pravdou je i zjištění, že piráti jsou politickou stranou a doufám demokratickou. Má-li někdo trochu jiný názor, nebo předloží jen téma k zamyšlení, stává se "rozvracečem" a je doslova a do písmene "uřváván" (tohle si moc tady nedovoluj). Jen trochu přemýšlejte nad tím, co jsem tu vlastně psal a popisoval. Některé věci jsem sice napsal ne v jedničkách a nulách, nepoužívám cizí slova (těm se vyhýbám neboť jazyk český je krásný). To je jen malá poznámka pro toho, kdo si chtěl vyškrábat oči pro skloňování "invektiv". Měl jsem napsat ataků. A když se někdo soustředí jen na špatně napsané slovo a nikoliv na sdělení...prostě k tomu se nedá nic dodat. Možná by někteří byli v minulém životě inkvizitory. :lol: