Konkrétně máme
Nejlepší bude asi jednoduchá textová na všech systémech.Web | Fórum | Wiki | Shop | Noviny | Kalendář | Obrázky | Videa
Moderátor: Odbor - administrativni
Nejlepší bude asi jednoduchá textová na všech systémech.Web | Fórum | Wiki | Shop | Noviny | Kalendář | Obrázky | Videa
Já bych to nekomplikoval, v jednoduchosti je síla.Jiri Kaderavek píše:Lišta, super nápad, osobně bych navíc pro odkaz na fórum udělal pulldown menu s rozcestníkem na orgány, kraje atp. (to stejné pro web). Lištu můžu zařídit technicky, dodejte barvy, fonty.
pozor na ergonomii pulldown věcí dotykem ovládaných zařízení.Jiri Kaderavek píše:Lišta, super nápad, osobně bych navíc pro odkaz na fórum udělal pulldown menu.
Nemam nic dotykoveho, tak se ptam. Funguje pulldown menu delane ciste pres CSS i na tech dotykovych hrackach?Petr Stehlik píše:pozor na ergonomii pulldown věcí dotykem ovládaných zařízení.Jiri Kaderavek píše:Lišta, super nápad, osobně bych navíc pro odkaz na fórum udělal pulldown menu.
Nevím, jestli funguje ("čistě přes CSS" je příliš vágní popis implementace), jen upozorňuju, že u dotykových věcí tím, že chybí myš, vlastně chybí události "onmouseover/onmouseout" a v CSS pak zřejmě "hover" (myš se vznáší nad něčím). To může samorozbalovací fíčury značně limitovat. A rozbalovat něco na klik bude zas nezvyk pro desktopisty...Petr Vileta píše:Nemam nic dotykoveho, tak se ptam. Funguje pulldown menu delane ciste pres CSS i na tech dotykovych hrackach?Petr Stehlik píše:pozor na ergonomii pulldown věcí dotykem ovládaných zařízení.Jiri Kaderavek píše:Lišta, super nápad, osobně bych navíc pro odkaz na fórum udělal pulldown menu.
Ne, nefunguje. Je třeba pomocí javascriptu udělat "rozklik".Petr Vileta píše: Nemam nic dotykoveho, tak se ptam. Funguje pulldown menu delane ciste pres CSS i na tech dotykovych hrackach?
Já bych se nebránil nějakým ikonkám.Jakub Michalek píše:Nejlepší bude asi jednoduchá textová na všech systémech.