Stránka 4 z 4
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 23 čer 2011, 14:18
od Zdenek.Stepanek
Zatím předběžně, pojede někdo z prahy někdy po 18:10? Přijel by mi bus do holešovic.
Zatím mám zamluvené místo u kapitána v 17:00, ale je možná možné, že mě v práci tak brzo nepustí, takže bych musel jet busem pozdějc.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 23 čer 2011, 19:14
od Roman.Kucera
Pořád nido se mnou? Pardubicko!?
Okolo 17 a 17:30 bych mohl projíždět Pardubicema. Klidně můžete přijet z Prahy nabo odněkud na nádraží vlakem a dál jet se mnou.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 06:24
od Jana.Syrovatkova
Pokud nezaspím, pojedu v sobotu 6:02 ráno vlakem, příjezd do Křižanova 8:48. Není tu ještě někdo jiný, kdo by též jel tímto vlakem a nebude u něj někdo někoho vyzvedávat? Případně nepojede někdo kolem? Nedaří se mi najít spojení z vlakáče aspoň do města. Případně si udělám malou sobotní ranní procházku (cca 4km).
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 08:02
od Ivan.Bartos
Zdenek Stepanek píše:Zatím předběžně, pojede někdo z prahy někdy po 18:10? Přijel by mi bus do holešovic.
Zatím mám zamluvené místo u kapitána v 17:00, ale je možná možné, že mě v práci tak brzo nepustí, takže bych musel jet busem pozdějc.
Ono je těch 18:00 reálnější i pro mě. Takže tak jako tak v poho.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 09:14
od Zdenek.Stepanek
Potvrzuju prijezd v 18:10 na autobusove nadrazi Holesovice. Uz jsem se domluvil v praci ze nebudu muset zdrhat z pedagogicky rady.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 10:20
od Martin.Kucera
Jana Syrovatkova píše:Pokud nezaspím, pojedu v sobotu 6:02 ráno vlakem, příjezd do Křižanova 8:48. Není tu ještě někdo jiný, kdo by též jel tímto vlakem a nebude u něj někdo někoho vyzvedávat? Případně nepojede někdo kolem? Nedaří se mi najít spojení z vlakáče aspoň do města. Případně si udělám malou sobotní ranní procházku (cca 4km).
Budu resit podobny problem - pokud se mi podari nezaspat a chytit vlak v pet rano, tak mi do Krizanova prijizdi v devet. Cili vyzvedavac by se hodil i mne.
A kdyby se zadny nenasel, treba bys na me mohla tu ctvrthodinku pockat a prosli bychom se spolu.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 10:36
od Lukas.Findeis
Já z Prahy pojedu stopem.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 13:10
od Jaroslav.Kucera
Martin Kucera píše:Jana Syrovatkova píše:Pokud nezaspím, pojedu v sobotu 6:02 ráno vlakem, příjezd do Křižanova 8:48. Není tu ještě někdo jiný, kdo by též jel tímto vlakem a nebude u něj někdo někoho vyzvedávat? Případně nepojede někdo kolem? Nedaří se mi najít spojení z vlakáče aspoň do města. Případně si udělám malou sobotní ranní procházku (cca 4km).
Budu resit podobny problem - pokud se mi podari nezaspat a chytit vlak v pet rano, tak mi do Krizanova prijizdi v devet. Cili vyzvedavac by se hodil i mne.
A kdyby se zadny nenasel, treba bys na me mohla tu ctvrthodinku pockat a prosli bychom se spolu.
Martine s Janou už jsem domluvený, že na ni budu čekat s autem. Takže těch pár minut můžu počkat i na tebe
Případná zpoždění hlas na 737 987 115.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 24 čer 2011, 18:33
od Miroslav.Bartovic
Z Olomouce ráno v sobotu 24.6.2011 6-6:30
Od pennymarketu křižovatka Ziková Rooseveltová
Kdo chce jet 2 místa volná