Stránka 3 z 4
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 16 čer 2011, 17:00
od Martin Broz
Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 16 čer 2011, 23:00
od Vaclav.Malek
Chtělo se mi ject původně z Prahy vlakem (už jsem přes 10 let nejel, tak jsem si to chtěl zase trochu prožít

) a případně tak nechat volná místa v autech pro jiné

... Ale pokud se kapacity aut nevyužijí a byl by někdo ochotný připsat si mě na seznam (Ivane?, Martine?, (Jano?), ...) tak se zlobit nebudu

Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 17 čer 2011, 16:17
od Jan.Podhajsky
Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
mužu ject s tebou? :)
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 20 čer 2011, 13:02
od Marcel.Kolaja
Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme.
Zdraví
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 20 čer 2011, 22:17
od Jana.Syrovatkova
Tak ještě změna - jedu v sobotu nějak ráno z Prahy - sama pojedu vlakem, aspoň ve dvou autem. Tak se někdo přihlašte, čas se domluví.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 22 čer 2011, 17:18
od Martin.Potucek
Tak to nakonec vypadá tak, že tam pojedeme jenom ve třech. Pojedeme v pátek, výjezd z Plzně cca 14:00 a pojedeme mimo dálnice (
http://www.mapy.cz/#z=8&x=15.007962&y=4 ... fast%22%7D ). Nakonec jsem se rozhodl, že za D1 jim dávat 250 korun nehodláme. Pokud by někdo byl na trase, tak může jet s námi.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 22 čer 2011, 18:17
od Martin.Kucera
Omlouvam se za komplikovani, ale aktualni pracovni a zdravotni situace mi neumoznuje odjet uz v patek v poledne. Takze do Krizanova dorazim vlakem v sobotu dopoledne, cili pro cestu tam timto uvolnuji sve rezervovane misto u Roberta.
(Jeste budu muset nekomu nahlasit storno noclehu z patku na sobotu a casti stravovani.)
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 23 čer 2011, 01:42
od Tomas.Vymazal
Marcel Kolaja píše:Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme.

Jeste me tak napada, ze mozna neni uplne dobrej napad nekomu polepovat auto passe nalepkou. Pokud teda nekdo neni antique-fetisista.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 23 čer 2011, 13:23
od Jan.Wagner
Jaroslav Kucera píše:Z Brna přes Velkou Bíteš - pátek cca 17:00 - zatím volná 4 místa s předností pro členy JMk
Saab 9-3 s kufrem na mrtvoly 
Hlásím se na palubu k Jardovi.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 23 čer 2011, 13:40
od Michaela.Krausova
Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
mas jeste 2 volna mista? Pro mě a pro Ondřeje Profanta =)