Stránka 3 z 4

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 16 čer 2011, 17:00
od Martin Broz
Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 16 čer 2011, 23:00
od Vaclav.Malek
Chtělo se mi ject původně z Prahy vlakem (už jsem přes 10 let nejel, tak jsem si to chtěl zase trochu prožít :D) a případně tak nechat volná místa v autech pro jiné :) ... Ale pokud se kapacity aut nevyužijí a byl by někdo ochotný připsat si mě na seznam (Ivane?, Martine?, (Jano?), ...) tak se zlobit nebudu ;)

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 17 čer 2011, 16:17
od Jan.Podhajsky
Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
mužu ject s tebou? :)

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 20 čer 2011, 13:02
od Marcel.Kolaja
Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme. ;-)


Zdraví

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 20 čer 2011, 22:17
od Jana.Syrovatkova
Tak ještě změna - jedu v sobotu nějak ráno z Prahy - sama pojedu vlakem, aspoň ve dvou autem. Tak se někdo přihlašte, čas se domluví.

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 22 čer 2011, 17:18
od Martin.Potucek
Tak to nakonec vypadá tak, že tam pojedeme jenom ve třech. Pojedeme v pátek, výjezd z Plzně cca 14:00 a pojedeme mimo dálnice ( http://www.mapy.cz/#z=8&x=15.007962&y=4 ... fast%22%7D ). Nakonec jsem se rozhodl, že za D1 jim dávat 250 korun nehodláme. Pokud by někdo byl na trase, tak může jet s námi.

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 22 čer 2011, 18:17
od Martin.Kucera
Omlouvam se za komplikovani, ale aktualni pracovni a zdravotni situace mi neumoznuje odjet uz v patek v poledne. Takze do Krizanova dorazim vlakem v sobotu dopoledne, cili pro cestu tam timto uvolnuji sve rezervovane misto u Roberta.
(Jeste budu muset nekomu nahlasit storno noclehu z patku na sobotu a casti stravovani.)

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 23 čer 2011, 01:42
od Tomas.Vymazal
Marcel Kolaja píše:Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme. ;-)
Jeste me tak napada, ze mozna neni uplne dobrej napad nekomu polepovat auto passe nalepkou. Pokud teda nekdo neni antique-fetisista.

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 23 čer 2011, 13:23
od Jan.Wagner
Jaroslav Kucera píše:Z Brna přes Velkou Bíteš - pátek cca 17:00 - zatím volná 4 místa s předností pro členy JMk
OFFTOPICSaab 9-3 s kufrem na mrtvoly ;)
Hlásím se na palubu k Jardovi.

Re: Přihlášení, cesta

Napsal: 23 čer 2011, 13:40
od Michaela.Krausova
Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
mas jeste 2 volna mista? Pro mě a pro Ondřeje Profanta =)