Stránka 2 z 4
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 14 čer 2011, 20:42
od Martin.Kucera
Robert Adamek píše:Z Ostravy cca ve 12.00 v pátek. Auto na tom už není extra dobře, takže vezmu max. 2 lidi
Tak se hlasim jako jeden z nich. (Jen doufam ze mi do toho nevlitne nejaky rodinny prusvih, s nasima detma clovek nevi po zdravotni strance dne ani hodiny.)
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 15 čer 2011, 03:27
od Mikulas.Ferjencik
Tak to vypadá, že je slušná šance, že dorazí delegace ze Srbska

Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 15 čer 2011, 10:01
od Marcel.Kolaja
Mikulas Ferjencik píše:Tak to vypadá, že je slušná šance, že dorazí delegace ze Srbska

Kdo konkrétně? Aleksandar?
Zdraví
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 15 čer 2011, 11:28
od Mikulas.Ferjencik
Marcel Kolaja píše:Mikulas Ferjencik píše:Tak to vypadá, že je slušná šance, že dorazí delegace ze Srbska

Kdo konkrétně? Aleksandar?
Zdraví
jj, a jestli pojede tak veme víc lidí.
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 15 čer 2011, 11:36
od Ivan.Bartos
Pátek, 17:00 Praha (Michle, Budějovická nebo Kačerov, Chodov).
2-3 místa komfort.
3-4 místa mačkanice.
EDIT: já, Jakub, Zdeněk, možná Zuzka...co Mikuláš?
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 15 čer 2011, 22:16
od Zdenek.Stepanek
Ivan Bartos píše:Pátek, 17:00 Praha (Michle, Budějovická nebo Kačerov, Chodov).
2-3 místa komfort.
3-4 místa mačkanice.
V 17:00 mi prijede bus do Holesovic. Tak jestli by jsi chvilku pockal nez dojedu krtkem na kacerov nebo kamkoliv jinam...
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 15 čer 2011, 22:29
od Jakub.Michalek
Ivan Bartos píše:Pátek, 17:00 Praha (Michle, Budějovická nebo Kačerov, Chodov).
2-3 místa komfort.
3-4 místa mačkanice.
Vezmeš si mě?

Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 16 čer 2011, 12:17
od Mikulas.Ferjencik
Pojedu asi s Ivanem Sirkem z Ukrajiny
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 16 čer 2011, 15:28
od Robert.Adamek
Martin Kucera píše:Robert Adamek píše:Z Ostravy cca ve 12.00 v pátek. Auto na tom už není extra dobře, takže vezmu max. 2 lidi
Tak se hlasim jako jeden z nich. (Jen doufam ze mi do toho nevlitne nejaky rodinny prusvih, s nasima detma clovek nevi po zdravotni strance dne ani hodiny.)
Beru na vědomí, místo rezervuji

Ještě tedy zbývá 1
Re: Přihlášení, cesta
Napsal: 16 čer 2011, 16:45
od Jana.Syrovatkova
Pojedu zřejmě v pátek někdy odpoledne - buď se k někomu přidám nebo mohu vzít své auto (pokud mi nebude zabaveno Vilémem, který jede pracovně jinam).
Ještě je možné, že budu mít v pátek večer něco kousek od Brna, ale vypadá to, že to bylo zrušeno.