Stránka 1 z 7

Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 08:01
od Ivo.Vasicek
Sdílejte:
EXIGIMOS DEMOCRACIA REAL YA.
No somos mercancía en manos de políticos y banqueros.

https://www.facebook.com/democraciarealya

Španělé, žijící v zahraničí, vyjadřují nespokojenost se současným politickým děním ve Španělsku a považují za svoji povinnost podpořit manifestace probíhající v současné době po celé zemi. Proto svoláváme pokojné setkání bez jakéhokoliv projevu ideologie, které se bude konat na Václavském náměstí, v sobotu 28. května ve 18.00 hod. Každý může projevit svůj názor s podmínkou, že nebude v rozporu s duchem setkání.

Požadujeme skutečnou demokracii!

Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 08:05
od Adam.Soukal
Na Staroměstském náměstí.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 08:46
od Martin Broz
Jdu tam. Predchozi program se tim jaksi rusi.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 09:06
od Martin Broz
http://www.youtube.com/watch?v=mOvXhvBW ... ded#at=402
Pekny holky tam budou. Uaaa. Ze ja blb se vic tu spanelstinu neucil.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 09:24
od Adam.Soukal
Martin Broz píše:Jdu tam. Predchozi program se tim jaksi rusi.
Tak holt se bude rozhodovat bez tebe. Je to tvůj boj :)

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 10:52
od Martin Broz
Od toho je nas vic, aby nikdo nebyl nenahraditelny :-)

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 13:18
od Jiri.Rezek
chtělo by to ospamovat FB

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 15:24
od Ivo.Vasicek

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 28 kvě 2011, 19:12
od Tomas Fuksa
Jen bych upozornil, že pokud to není záměr, tak do tohoto vlákna nemůže přispívat každý.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 29 kvě 2011, 03:07
od Lukas.Findeis
Tomas Fuksa píše:Jen bych upozornil, že pokud to není záměr, tak do tohoto vlákna nemůže přispívat každý.
Je to vlákno ve fóru KS Praha. Jestli tam chceš přispět, tak se přidej do skupiny RegP Praha. Jinak mají členové ve fórech jiných krajů práva jen pro čtení.