Stránka 7 z 7

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 15:15
od Petr.Vileta
Martin Broz píše:Protoze TV zaryte mlci, je potreba se prestehovat z Vaclavaku pred budovu Ceske televize na Kavcich horach.
On nekdo jeste kouka na CT1? Pred barak TV N@va je potreba jit :D

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 16:39
od Martin Broz
Hahaha. Tak bez.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 18:48
od Petr.Vileta
Bezny cesky Pepik cumi na zpravy v TV Nova. :twisted: Znam hodne malo lidi, co sleduji zpravy na CT1. Oni si to totiz podelali nastavenim casu vysilani. Prima zacina 18:55 a konci nekdy pred 19:30 no a presne v 19:30 zacinaji zpravy na Nove. Takze neni duvod koukat na zpravy na CT1, ktere zacinaji v 19:00.

CT2 kupodivu lide sleduji, ale z uplne jinych duvodu. Tedy ti lide co znam ja.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 18:53
od Martin Broz
Tlak shromazdeni na prulom informacni blokady pred CT je mnohem vetsi nez pred umirajici soukromou nemeckou nebo jakou vlastne televizi.

Krome toho tam mame par sympatizantu i kamaradu, Ivan tam chodi do studia, je tam vyrazna sance ze neco líkne do redakce někdo kdo se vykloní z okna.

A Hydepark se Spanelsku uz venoval.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 18:56
od Ivo.Vasicek
Nova je soukromá televize, ČT je veřejnoprávní, tedy patří občanům, kteří ji platí. Já v tom vnímám i širší rozměr. Populárnost nevnímám jako prioritu, účel nesvětí prostředky.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 19:07
od Martin.Svadlenka
Péťo, Nova si může vysílat prakticky cokoli. Jen veřejnoprávní média lze teoreticky hnát k odpovědnosti, je na to zákon. Teoreticky. Však víte, co jsem na ně zatím bez úspěchů zkoušel. Jedinou možnost jak jim čelit, vidím v tom, že budeme podávat lepší a aktuálnější info než čt a ztrapníme je na jejich FB stránkách.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 05 čer 2011, 19:18
od Martin Broz
Ale to uz se castecne povedlo diky rekacim na FB prave Hydepark. Funguje to - obcas.