Stránka 5 z 7

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 01 čer 2011, 16:49
od Roman.Kucera
To ti samozřejmě nevyvracím, ale chci na té akci něco získat pro čepstr :-) A myslím, že poměrně vkusně ;-)

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 01 čer 2011, 17:06
od next_ghost
Roman Kucera píše:To ti samozřejmě nevyvracím, ale chci na té akci něco získat pro čepstr :-) A myslím, že poměrně vkusně ;-)
Snaha získat něco pro stranu se cení, ale v téhle podobě je to mystifikace hodná mistra Kalouska.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 01 čer 2011, 17:11
od Roman.Kucera
Tak to přepiš, doplň.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 02 čer 2011, 15:02
od Jaroslav.Kucera
Trochu jsem to upravil. Na víc jsem neměl čas a dneska to prostě musí stačit.

ODT:
Letak_na_democracia_real_ya.odt
(140.7 KiB) Staženo 33 x
PDF:
Letak_na_democracia_real_ya.pdf
(276.22 KiB) Staženo 51 x
80 ks mám na dnešek připravených

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 03 čer 2011, 15:22
od Jaroslav.Kucera
Pánové, co Praha? Je nejvyšší čas to pustit do světa...
http://www.facebook.com/?sk=events&ap=1 ... 1979679826

Václavák - 4. červen · 18:00 - 21:00

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 03 čer 2011, 16:01
od Ivo.Vasicek
Včera jsme byli na demošce v Brně (cca 150 lidí) Organizátoři vpodstatě řeší vznik "lidové iniciativy" z dola. Nechtějí do akcí vtahovat politické strany, nicméně fakticky se tomu nebránili. Většinu projevů jsme pronášeli my. Carmen (organizátorka) nám za to poděkovala a šli jsme se Španěly a spol. do hospody, kde zavládla víceméně názorová shoda. Měli pouze připomínku, že jsme na té akci nemuseli rozdávat přihlášky do ČPS (což si myslím, že opravdu vhodné není). K tomu, že na "trinbuně" kde mluvili i oni vlála naše vlaka však výhrady neměli. Carmen i další projevili zájem na další spolupráci.
Můj názor je, že z této aktivity buď vznikne nová politická strana, nebo to vyšumí a nebo z toho nějaká politická strana bude synergicky těžit a bude myšlenky demonstrujících prosazovat. Chtěl bych, aby to byla v prvním případě politická strana se kterou budeme spolupracovat, ve druhém případě je to smůla, a ve třetím případě bychom to měli být my.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 03 čer 2011, 20:54
od Mikulas.Ferjencik
V Praze se k tomu přifařili anarchisti, kteří politické strany z principu odmítají. Obávám se, že naše snaha tady je plýtvání energií. Dokud nenastíní, jak by chtěli své myšlenky realizovat, nehodlám se v téhle věci angažovat. (Byť to má mé sympatie).

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 03 čer 2011, 21:45
od Roman.Kucera
Mikulas Ferjencik píše:V Praze se k tomu přifařili anarchisti, kteří politické strany z principu odmítají. Obávám se, že naše snaha tady je plýtvání energií. Dokud nenastíní, jak by chtěli své myšlenky realizovat, nehodlám se v téhle věci angažovat. (Byť to má mé sympatie).
Organizátoři je tam chtějí?
Anarchisti to pochopitelně absolutně pohřbí.

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 03 čer 2011, 21:53
od Ondrej.Profant
Mikuláš přehání. Prostě se snažili dodržet zásadu apolitičnosti (rozhodně lepší, než kdyby vítali politiky s otevřenou náručí) a my jsme nebyli schopni se nějak rozumně zapojit. Kdybychom byli aktivnější, tak by to také bylo jiné.

Bylo by absurdní čekat, že nás někde přivítají zcela bez výhrad. Druhá věc je, že by se to všude mělo časem měnit (až dotyční pochopí situaci).

Re: Demonstrace "Nejsme zboží v rukou politiků a bankéřů!"

Napsal: 03 čer 2011, 22:21
od Martin.Svadlenka
tu bez konfrontace nepochopí, Ondřeji. Jsou těsně za metou "přemluv bábu"..