Stránka 7 z 10
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 25 dub 2011, 23:08
od Lukas.Novy
Tomas Vymazal píše:"Zadam nulovou toleranci pro netoleranci."
Já jsem třeba docela závislý na nezávislosti =) Každý má něco

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 25 dub 2011, 23:22
od Tomas.Vymazal
Lukas Novy píše:Tomas Vymazal píše:"Zadam nulovou toleranci pro netoleranci."
Já jsem třeba docela závislý na nezávislosti =) Každý má něco

Jenze to tvoje je v podstate jen deklarace nedokonalosti a pokory. Kdezto to jeho je proste jen pistaciovina.
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 26 dub 2011, 22:54
od Miroslav.Broz
navrhuju, aby ČPS přestala bojovat proti cenzuře, protože tím upíráme cenzorům jejich svobodu cenzurovat !

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 26 dub 2011, 22:58
od Lukas.Findeis
Cože?!?
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 26 dub 2011, 23:00
od Jan.Wagner
Miroslav Broz píše:navrhuju, aby ČPS přestala bojovat proti cenzuře, protože tím upíráme cenzorům jejich svobodu cenzurovat !

Potrefená husa zakejhala

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 26 dub 2011, 23:13
od Miroslav.Broz
ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 26 dub 2011, 23:19
od Jan.Wagner
Miroslav Broz píše:ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
Ve svobodné společnosti cenzoři neexistují. Pokud v nějaké společnosti existují, potom se nejedná o svobodnou společnost. Cenzura není svoboda slova.
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 26 dub 2011, 23:24
od Lukas.Findeis
Miroslav Broz píše:ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
Z čeho jsi vyvodil, že takhle brněnší Piráti přemýšlí?
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 27 dub 2011, 00:08
od Petr.Bajgar
Jan Wagner píše:Ve svobodné společnosti cenzoři neexistují. Pokud v nějaké společnosti existují, potom se nejedná o svobodnou společnost. Cenzura není svoboda slova.
To jistě. Je však otázkou, nakolik je naše dnešní společnost svobodná nebo aspoň svobody milovná.
Snad není sporu o tom, že my členové ČPS jsme zajedno v postoji proti cenzůře.
Ani mimo ČPS by si jen stěží někdo dovolil otvřeně obhajovat cenzůru, to by musel být zcela jistě jasný zloduch. Mám za to, že je docela jasné o co náckům jde. Přesvědčovat, že jejich eufemismy neznamenají brutalitu a násili na konkrétních nevinných lidech. Mám za to, že je třeba místo cenzůry OBJASŇOVAT o co jim jde, když říkají, že jsou málem andělsky mírumilovné dětské chůvy, kterým máme dovolit ovlivňovat naši budoucnost. Věřím, že nezapomínáme jake neuvěřitelné možnosti mají lži protože jim jde nejsou omezovány pravdou. Každý jistě ví že: Lži a demagogie jsou velice nebezečné. Jenže každý má za to, že jich se toto netýká přestože dnes mají lháři k dispozici mnohem propracovanější metodologie než dávno překonané Goebelsově "Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou".
Proto mám za to, že:
Je třeba nezapomínat a všemožně připomínat, že lež zůstává lží i kdyby byla opakována tisíckrát na kvadrát.
Můj příspěvek se týká projednávané účasti/neúčasti pirátů a to brněnských i jiných na demonstraci proti pochodu nácismus poropagujících aktivistů Brnem.
Snaží se objasnít proč se protestu osobně zůčastním a proč protest proti propagaci násilí nepovažuji za omezování svobody projevu natož cenzůru.
Pokud s má moderátor problém se souvislostmi stačí se zeptat přispěvatelů na upřesnění příspěvků ve vztahu k tématu vlákna.
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Napsal: 27 dub 2011, 00:16
od Jakub.Michalek
Oznámení moderátora:Vraťte se k tématu nebo si založte zvláštní vlákno. Vždyť ty příspěvky na sebe vůbec nenavazují.
