Stránka 5 z 5

Re: Etický kodex Piráta

Napsal: 28 lis 2010, 18:49
od Karel.Fuzik
OFFTOPIChttps://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... =60#p80510
http://www.nic.cz/whois/?d=piratebook.cz

Jak to přesně bylo se asi nedozvíme, ale srovnej si časy. Z Robertova příspěvku název piratebook jasně vyplývá a taky jsme testovali (seděli jsme spolu v hospodě) dostupnost domén piratebook.cz (i piratebook.org) těsně po šesté hodině. Byla volná. Až do 20:22:02. Může to být náhoda, dost nepravděpodobná, ale může. Ale nemusí. Takže si to obviňování ze lží laskavě odpusť.

PS: Wlastiku sorry, už končím. Martine, případné rekce prosím jinde, třeba - https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... ing#p81969

Re: Etický kodex Piráta

Napsal: 28 lis 2010, 19:10
od Martin Broz
OFFTOPICTo není obviňování. To je fakt. Navíc ve vlákně kde se probírá etika.
Míň chlastu a suchý trenky byste potřebovali.

Re: Etický kodex Piráta

Napsal: 28 lis 2010, 20:01
od Karel.Fuzik
OFFTOPICVážně? Co na tomto není pravda?
[quote]Martinovu registraci domény piratebook.cz na své jméno dvě hodiny poté, co s pirate bookem přišel Robert.[/quote]

Re: Etický kodex Piráta

Napsal: 28 lis 2010, 21:10
od Vlastimil.Efraim
OFFTOPIC[quote="Karel Fuzik"]OFFTOPICVážně? Co na tomto není pravda?
[quote]Martinovu registraci domény piratebook.cz na své jméno dvě hodiny poté, co s pirate bookem přišel Robert.[/quote]
[/quote]
K. Fuziku, vedes tu offtopic!
Sakra, mas stesti, ze to nemuzu sam oznacit jako OTOFFTOPIC(nebo rovnou presmerovat/smazat)!!! :evil:

Re: Etický kodex Piráta

Napsal: 28 lis 2010, 21:33
od Karel.Fuzik
OFFTOPICFakt sorry.