Drobnost v otázkách a odpovědích

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
picca
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Drobnost v otázkách a odpovědích

Příspěvek od picca » 22 dub 2009, 15:47

Nenašel jsem žádný jiný kontakt, a tak píšu do fóra. V sekci "otázky a odpovědi" někdy odpovídáte v první osobě jednotného čísla (já) někdy v první osobě čísla množného (my). Osobně z toho pak mám pocit, že za celou iniciativou stojí pouze jeden člověk.

Jiří Matulík
Profese: Strážník městské policie
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobnost v otázkách a odpovědích

Příspěvek od Jiří Matulík » 22 dub 2009, 17:27

zdar,

Je obvyklé, že v počátcích všech projektů nejprve hovoří zakladatel a až později nějaký zvolený mluvčí a jestli na nějakou otázku zakladatel odpověděl za sebe, to neznamená že toto stanovisko by bylo v rozporu se stanovisky skupiny. Takže si myslím že je jedno jestli odpovídá "MY" nebo "JÁ", PROTOŽE VE VÝSLEDKU JE TO VŽDYCKY PRÁCE KOLEKTIVU.

Jinak když se podíváš do sekce "novinky", tak je zde zmínka o článku na portále noviky.cz, kde je i rozhovor se zakladatelem strany a i zde hovoří jak za sebe, tak i za ČPS.

pro informaci v kontaktech je kontaktní e-mail.
Jiří Matulík

Kamil Horky
Profese: IT Manager
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Drobnost v otázkách a odpovědích

Příspěvek od Kamil Horky » 23 dub 2009, 16:00

Zdravím,
názory v otázkách a odpovědích jsou názory všech členů přípravného výboru.

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“