Stránka 95 z 98
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 28 bře 2012, 08:16
od trinitrofenol
Takové kopnutí do kotníku, ale pobavilo mě:
http://www.youtube.com/watch?v=BvPNBu5Hrvc
myslím, že link z FB stránky by si to zasloužilo.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 09 dub 2012, 18:35
od Petr.Vileta
Pripravuje nekdo clanek o budouci konferenci PPI v Praze? At nedelaji dva totez.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 09 dub 2012, 18:59
od Martin Broz
Ja ne a nevim. Zeptam se vecer kluku na porade.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 09 dub 2012, 23:25
od Petr.Vileta
Martin Broz píše:Ja ne a nevim. Zeptam se vecer kluku na porade.
Uz jsem to psal do vlakna v ZO, ze to klidne napisu, ale ze potrebuji nejake podklady. Tak pokud to vyslovene nechce nekdo jiny, udelam to ja. Dej vedet, jak jste se poradili.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 13 dub 2012, 11:26
od trinitrofenol
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 13 dub 2012, 12:49
od Roman.Kucera
Kluci, děláte soustavně jednu chybu. Přetiskujete TZ bez změn na PN. Aspoň nenechávejte stejný titulky, jako jsou hlavičky mejlů, PUsobí to dost komicky, když čtyři z pěti titulků začínají slovem Piráti.... Když je čtenář na PN, je to absolutně redundantní slovo. Odpornej agenturní žargon. Přepisujte to aspon do 1. osoby.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 17 dub 2012, 04:14
od Petr.Vileta
jestli se bude libit
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=696985&pre=1
Na konci uvodniho citatu mi chybi uvozovky.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 02 kvě 2012, 12:20
od trinitrofenol
Přidávám do pranice
http://navlnachtnf.blogspot.com/2012/04 ... casto.html k přetisku, úpravě či linkování, líbí-li se. Publikoval jsem to uprostřed "prodlouženého" víkendu a neskromně si myslím, že jde o dost zásadní věc, která ukazuje, že nové modely nejen mohou fungovat, ale už fungují, a proto by si to zasloužilo větší publicitu jakoukoli formou.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 01 čer 2012, 14:35
od trinitrofenol
trinitrofenol píše:Přidávám do pranice
http://navlnachtnf.blogspot.com/2012/04 ... casto.html k přetisku, úpravě či linkování, líbí-li se. Publikoval jsem to uprostřed "prodlouženého" víkendu a neskromně si myslím, že jde o dost zásadní věc, která ukazuje, že nové modely nejen mohou fungovat, ale už fungují, a proto by si to zasloužilo větší publicitu jakoukoli formou.
Přidávám, jak to s Amandou a kickstarterem dopadlo:
http://navlnachtnf.blogspot.cz/2012/06/ ... almer.html
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 01 čer 2012, 15:38
od Mikulas.Ferjencik
až budu mít chvíli picnu to na PN. Jestli chceš urychlit publikaci svých článků dodávej i obrázky 600 x 337, .jpg