Stránka 94 z 98

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 27 úno 2012, 15:20
od Petr.Vileta
Tohle by stalo za pretisteni http://mum.sffh.info/deti-site/194-my-deti-site
"My, dzieci sieci" by Piotr Czerski is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported License.
- via falkvinge.net
- překlad Mum alAthin - licence zustává CC-BY-SA

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 05 bře 2012, 03:33
od Petr.Vileta
Tohle by stalo za prevypraveni, pripadne za publikaci na FB, G+ atd.
http://www.rozhlas.cz/cro6/komentare/_zprava/1026509

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 05 bře 2012, 15:04
od Mikulas.Ferjencik
máme to možná i v textu

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 21 bře 2012, 00:27
od Petr.Vileta
Kdysi jsme se do Kurase dost opreli, ale tohle by se mozna dalo otisknout. S jeho souhlasem, samozrejme :mrgreen: OFFTOPICJako bych cetl neco od Ivo Vasicka ;)
http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-be ... ranici_wag

EDIT: Jo a nechcete pretisknout muj clanek? http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/p ... emid=15887

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 21 bře 2012, 08:32
od Martin Broz
Z MF Dnes pres Psa na PN? No takovahle pretiskovacna fakt neni nutna.

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 21 bře 2012, 18:32
od Petr.Vileta
Martin Broz píše:Z MF Dnes pres Psa na PN? No takovahle pretiskovacna fakt neni nutna.
No tak on to vydal vcera take na svem blogu. http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/b ... emid=15947

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 21 bře 2012, 23:01
od Petr.Vileta
Jestli Dobes opravdu rezignuje, mel bych oslavnou basen ... tedy basnicku ... tedy mozna detskou rikanku ... nebo mozna totalni kavinu :mrgreen: Lze libovolne kratit, doplnit, modifikovat, zahodit.


Dobeš skončil v koši,
kdo tam za ním skočí?
Kdyby to byl Kalousek,
jsem ke štěstí o kousek.
Když to bude Nečas,
budu dělat presčas.
Když to bude vláda,
bude to paráda.
Kdyby skočil prezident,
... jsem to ale dement.
Viléme, Hynku, Jarmilo,
to u nás nikdy nebylo.

Dál budem rýt držkou v hnoji
Kryl si v nebi kýlu hojí.
Kýlu z toho, jak se směje,
že to zpíval, že to věděl.
Malý český človíček
neohne ni malíček,
nepřiloží ruku k dílu.
Tak teď musí v kamsi díru.

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 27 bře 2012, 03:33
od Petr.Vileta
Clanek 33676, jestli se libi. Patri to do Jednou vetou, nebo HogoFogo. Odklepl jsem to driv, nez jsem si uvedomil, ze jsem nenastavil kategorii.

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 27 bře 2012, 07:16
od Martin Broz
Kdyz my uz jsme to tema zabili tady http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33675

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 27 bře 2012, 16:07
od Petr.Vileta
Martin Broz píše:Kdyz my uz jsme to tema zabili tady http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33675
Nevadi, hodim na svuj blog :D