Martin Broz píše:No to je opravdu blbina. Jakou to ma myslenku? V Hogo fogo nedavame nejapnosti ani potouchlosti. Ale reakce ad absurdum i pokazde k tematu PN.
http://www.piratskenoviny.cz/?r_id=149 Klausice a krecka nechapu.
Jmena vsech prezidentu konci na -ič, tak mě napadl Klausič. Neco jako kdyz vyjmenovavas mesice "cerven, cervenec, srpenec...", proste takovy druh humoru.
No a kdyz se podivas na tu fotku, co jsem k tomu pridal, tak tam opravdu vypada jako krecek, co ma zrovna plnou tlamu. Mozna je to tim, ze prestal nosit brejle. Mimochodem je to postreh me zeny. Kdyz jsme koukali na TV tak najednou povida "hele, ten Klaus vypada jako krecek".
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev
Města Plzně a
Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti:
Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.