Stránka 7 z 98
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 00:29
od Petr.Vileta
Martin Broz píše:Tohle by mohl vyresit nejakej sloupecek hned na titulni strance na vhodnym miste kde budou NEJNOVEJSI clanky spolecne s nejdulezitejsima.
Ale ted jak zamezit ty duplicte. To sme uz jednou resili. Fakt je potreba si ted na chvili sednout s tuzkou a nakreslit si to a premejslet. Me to alespon pomaha

SELECT * FROM 'clanky' ORDER BY 'datum' DESC, 'priorita' DESC LIMIT 6
takze budes mit
Kód: Vybrat vše
datum priorita
20.1.2010 9
20.1.2010 8
20.1.2010 7
19.1.2010 9
19.1.2010 8
19.1.2010 5
Timhle vyberu clanky na titulni stranku. V jednotlivych rubrikach se samozrejme objevi clanky razene uplne stejne, jen vybrane z konkretni rubriky a tim se pochopitelne bude delat duplicita. S tim nic nenadelas. Otazka je, jestli se v prehledu rubrik (na titulce) musi nutne zobrazovat i obrazky. Me se v tomhle ohledu libi usporadani Aktualne.cz, kde se obrazek a perex zobrazuje jen u prvniho clanku z rubriky a ostatni jsou jen jako klikaci titulek.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 07:59
od Emil.Havran
v konceptech je novej clanek od next ghosta, kouknete na nej
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32420&pre=1
zaroven navrhuje zrizeni rubriky Věda a technika (jsem pro)
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 09:14
od Emil.Havran
jeste k povodnim, proc jste proti? me nepride chytre to tema ingnorovat a delat ze se nic nedeje
navic si myslim, ze sirsi zaber nam pomuze a bude posilovat PN komunitu
clanek muzeme pojmout treba o tom jak zajimave vyuziva CT24 fenomen FB
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 10:03
od Mikulas.Ferjencik
Sem nepochopil, že to má být článek. Potom proti nejsem.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 11:22
od Martin Broz
Zridil sem ji. A pustim to na tam. Zase tak moc ty Zeleny propagovat nemusime, kdyz nam nechteli dat jednu jednicku v Praze.

Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 11:29
od Emil.Havran
ok, Martine, se Zelenymi souhlas, prave jsem pocital, ze tam dnes pride dalsi clanek, na co se ceka? mam ho tam hodit?
Mikulas: tak mozna ty povodne nejak zkusim
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 11:33
od Martin Broz
Je tam. Ja sem este experimentoval s tema prioritama... Ale ted se v tom vrtat nemuzu - varim, peru, meju nadobi... a tak.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 11:40
od Jan.Podhajsky
dětský porno je o souložení dětí, někdy i batolat. dětský porno je svinstvo, zneužívá se v něm dětí, kteří ještě nemjí vyvinutou vůli (atp. není čas na přednášku z vývojový psychologie). je jedno, nakolik je to porno obecně přístupný na Internetu.
článek vyznívá tak, že naopak dětský porno je to, co je zneužívaný. což je blbost. Kdyby to bylo o tom, že O2 zavřelo přístup na 90 000 stránek kvůli podezření z dětského porna a terorismu, tak to by mělo jít do headlinu. Nebo že se prokázalo, že policajti podstrčili třeba nějakejm aktivistum do kanclu dětský porno, tak to je závažný. Ale dávat do headlinu nějakej boj kolegů, ještě napsanej takle, to je ptákovina.
ten článek by klidně mohl bejt o drogách: "Podsunul kolegovy do kapsy gram perníku a pak na něj zavolal policajty. Zde vydíme jasnej příklad toho, jak se drogy můžou zneužít proti neviné oběti. Kapsy nejdou nikdy zabezpečit natolik, aby je nikdo nezneužil. Vidíte, jak drogy jsou vlastně jenom zástupný problém." Vyšlo by to stejně... a byla by to stejně na hlavu padlá argumentace. (a já si myslim, že problém perníku je jenom jeho ilegalita. Problém dětskýho porna není jeho ilegalita, ale vůbec jeho podstata. perník je jenom jako příměr.)
takže pánové, zapojujte mozky. bagatgelizování dětský pornografie takovymhle způsobem myslim, každýmu soudnýmu člověkovi musí smrdět.
Ten článek jde opět do zpráviček. Mimochodem autor obrázku, pokud má děti, tak by si měl jít pokecat s psychiatrem.....
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 11:42
od Jan.Podhajsky
jestli chcete dělat z pirátů obhájce dětský pornografie, tak prosim pokračujte v podobnejch článcích prcanej do headlinů.
kurva myslete nad tim, když to píšete.
Re: Návrhy a projednávání článků
Napsal: 08 srp 2010, 11:45
od Jan.Podhajsky
do zpráviček jsem do dal proto, že jsem neměl čas to přepsat a udělat novej oobrázek.
klidně se poserte, ale tohle je přesně ten typ článku, na kterym nás zpýjárujou jedna báseň.