Stránka 6 z 98

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 20:24
od Jakub.Michalek
Hele Honzo, co kdyby si nejdriv nez udelas nejaky zmeny v clancich (prerazeni clanku Zlikvidujte svého šéfa dětským pornem do Zpravicek)
to aspon prodiskutoival tady. Opravdu si nemyslim, ze jeho umisteni na titulce byla takova katastrofa, ktera vyzadovala ho presunout hned bez konzultace.
Tyhle úkony by měly zůstat vyhrazeny šéfredaktorům. Já nemám problém s tím, aby to bylo na titulce, protože to téma je. Jdeme do útoku.
Naopak si myslim, ze horsi vec je, ze na titulce je dva dny starej clanek. S touhle frekvenci hlavnich clanku proste neporosteme, takze lepsi novej slabsi clanek, nez zadnej clanek.
Já si spíš myslím, že lepší jeden dobrej na titulce dva dny starej, než deset blbejch všude.
A znovu je blbost davat vsem clanku 9, pak se to neda radit, podle by se to melo predelat a davat vsem 8, a 9 dat jen tomu clanku, ktery chceme tlacit jako hlavni. Ostatni aktualni pak mohou byt tesne pod nim, ted totiz spadnou do rubriky dolu, kde nejsou videt vubec, coz je k nicemu.
To opakuji stále dokolečka. Reakce na to je, že někdo mým vlastním článkům zvyšuje prioritu.

Já bych to koncipoval jako hlavní zprávu a pod tím tři nejaktuálnější a zbytek vidět v rubrikách.

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 20:43
od Mikulas.Ferjencik
Já bych to koncipoval jako hlavní zprávu a pod tím tři nejaktuálnější a zbytek vidět v rubrikách.
Tak je to domluvený s Martinem, musíme ho uhnat, aby to ta zprovoznil...

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 20:51
od Martin Broz
Narazi to na jeden analni problem.
Kam pak rolovat zpravy s prioritou hlavni a starsi nez s prioritou nizzi a mladsi.
Clanku priorita 9 (hlavni) zustava i kdyz je posunut novejsim clankem na dalsi misto.
Pak uz se da operovat jedine s datumem vytvoreni zpravy.

Me se to ted vecer uz asi nepodari vysvetlit, ale analyticky navrhnete schema kde popistete jak datumy, tak prioritu (1-9) ve schematu produkce zprav.

Vsimnete si z e s tim valsi vsichni: PL, novinky, atp. Proste se jim ty zpravy dublujou, nebo sou na titulni strance dokonce 3x!

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 21:18
od Emil.Havran
na priority mi to uz dneska nemysli, tak aspon vec, kterou povazuju za klicovou a o ktere se mi nedari Jakuba presvedcit
Jakub Michalek píše:
Naopak si myslim, ze horsi vec je, ze na titulce je dva dny starej clanek. S touhle frekvenci hlavnich clanku proste neporosteme, takze lepsi novej slabsi clanek, nez zadnej clanek.
Já si spíš myslím, že lepší jeden dobrej na titulce dva dny starej, než deset blbejch všude.
jako klicove vidim efekt, aby se PN staly navykovymi, aby si je nas ctenar zaradil do svych dennich webu
- konecne jsou to NOVINY ne MAGAZIN
a toho sotva dosahnes tiM, ze tam bude jednou za nekolik dni dobrej clanek
na NOVINACH musi byt novinky kazdej den - pokud nebudeme mit jasno v tehle zakladni veci, tak se budem dohadovat porad
takze chci znat nazory na tuhle vec a dospet k nejakemu vysledku

a k te kvalite clanku, mi vytvarime mix, chapu, ze ty preferujes vymakane clanky, je to dobre pro ziskani respektu, na druhou stranu, obecne plati, ze lidi spis pritahnes na jednodusi veci

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 21:29
od Mikulas.Ferjencik
Já chci taky noviny, akorát bych dával na první místo jen vychytaný věci, na tom je snad konsenzus a ty priority článků s Martinem dotáhneme.

Na povodně bych se vybodnul, časem bych spustil sbírky na piráty

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 21:41
od Martin Broz
Tohle by mohl vyresit nejakej sloupecek hned na titulni strance na vhodnym miste kde budou NEJNOVEJSI clanky spolecne s nejdulezitejsima.
Ale ted jak zamezit ty duplicte. To sme uz jednou resili. Fakt je potreba si ted na chvili sednout s tuzkou a nakreslit si to a premejslet. Me to alespon pomaha :-)

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 21:48
od Emil.Havran
tak to nakreslime v ten ctvrtek
jeste co to Porno, mam ho vratit nazpatek nebo co s tim?
Me predevsim vadi, ze tu Honza komunikuje minimalne a pak bez niceho, proste do toho sahne.

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 21:51
od Mikulas.Ferjencik
Přesuň

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 21:54
od Emil.Havran
rano to udelam a napisu pred tim Honzovi na FB, kde se se vyskytuje casteji, ted jdu od pc, majte sa

Re: Návrhy a projednávání článků

Napsal: 07 srp 2010, 23:45
od Jakub.Michalek
Já jsem ochoten na novinách ustoupit, pokud mi dovolíte občas i kritičtější výpad jménem redakce, jako bylo třeba Recenze na TV Nova.

Jsem proti povodním, navrhuji zakázat.