Stránka 2 z 10

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 17 črc 2010, 02:49
od Karel.Fuzik
Nenapsal jsem, že neexistuje skutečný Matějka. Já jen, kdo napsal ten text, o kterém byla v úvodu řeč.

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 17 črc 2010, 03:07
od Mikulas.Ferjencik
Kterej text?

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 17 črc 2010, 13:05
od Karel.Fuzik

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 17 črc 2010, 14:36
od Mikulas.Ferjencik
On na svém blogu pod svým jménem publikuje cizí texty?

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 18 črc 2010, 02:50
od Karel.Fuzik
Podle mých informací pro něj píši asi čtyři různí autoři. Jedním z nich je již mnou zmiňovaný Sedláček.

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 18 črc 2010, 14:41
od Mikulas.Ferjencik
aha, dík za vysvětlení

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 19 črc 2010, 02:24
od Petr.Vileta
No tak to by lecos vysvetlovalo. Ja ho dost cetl na Nev. Psu a zpocatku mi pripadaly jeho nazory rozumne, zadna anti-EU, ani xenofobie ci rasizmus tam nebyl. Pak jsem si zacal rikat, ze se ten clovek bud meni, nebo se odkopava a konecne priznava barvu, pak se to zase vratilo k neutralnim a docela chytrym clankum. No jestli jich pod jednim jmenem pise vic, tak to potom jo :twisted:

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 19 črc 2010, 03:39
od Karel.Fuzik
No tak třeba tohle http://www.ostrava-online.cz/Komentare/ ... index.html psal Sedláček/Matějka. On mu ten server patří. Zajímalo by mě, jestli ten Matějka vůbec doopravdy existuje, ale nemám čas to teď prověřovat. Byl by to gól, kdyby se ukázalo, že je to virtuál :D

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 19 črc 2010, 07:21
od Emil.Havran
tak vzhledem k tomu, ze byl zvolen mistopredsedou, tak snad asi existuje, ze by si ho SS0 zvolili jen virtualne, to by byla dobra kovbojka :D
zase na druhou stranu vetsine politiku pise texty na zakazku taky nekdo jiny, takze v tom neni v principu nic divneho, akorat to mozna delaji sikovneji, ze to tolik nebije do oci

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)

Napsal: 19 črc 2010, 17:08
od Mikulas.Ferjencik
No zvolili ho online, takže kdo ví, jak to s ním je :D