Stránka 2 z 10
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 17 črc 2010, 02:49
od Karel.Fuzik
Nenapsal jsem, že neexistuje skutečný Matějka. Já jen, kdo napsal ten text, o kterém byla v úvodu řeč.
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 17 črc 2010, 03:07
od Mikulas.Ferjencik
Kterej text?
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 17 črc 2010, 13:05
od Karel.Fuzik
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 17 črc 2010, 14:36
od Mikulas.Ferjencik
On na svém blogu pod svým jménem publikuje cizí texty?
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 18 črc 2010, 02:50
od Karel.Fuzik
Podle mých informací pro něj píši asi čtyři různí autoři. Jedním z nich je již mnou zmiňovaný Sedláček.
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 18 črc 2010, 14:41
od Mikulas.Ferjencik
aha, dík za vysvětlení
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 19 črc 2010, 02:24
od Petr.Vileta
No tak to by lecos vysvetlovalo. Ja ho dost cetl na Nev. Psu a zpocatku mi pripadaly jeho nazory rozumne, zadna anti-EU, ani xenofobie ci rasizmus tam nebyl. Pak jsem si zacal rikat, ze se ten clovek bud meni, nebo se odkopava a konecne priznava barvu, pak se to zase vratilo k neutralnim a docela chytrym clankum. No jestli jich pod jednim jmenem pise vic, tak to potom jo

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 19 črc 2010, 03:39
od Karel.Fuzik
No tak třeba tohle
http://www.ostrava-online.cz/Komentare/ ... index.html psal Sedláček/Matějka. On mu ten server patří. Zajímalo by mě, jestli ten Matějka vůbec doopravdy existuje, ale nemám čas to teď prověřovat. Byl by to gól, kdyby se ukázalo, že je to virtuál

Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 19 črc 2010, 07:21
od Emil.Havran
tak vzhledem k tomu, ze byl zvolen mistopredsedou, tak snad asi existuje, ze by si ho SS0 zvolili jen virtualne, to by byla dobra kovbojka
zase na druhou stranu vetsine politiku pise texty na zakazku taky nekdo jiny, takze v tom neni v principu nic divneho, akorat to mozna delaji sikovneji, ze to tolik nebije do oci
Re: Vzdělávání - kdo jsou Svobodní (SSO)
Napsal: 19 črc 2010, 17:08
od Mikulas.Ferjencik
No zvolili ho online, takže kdo ví, jak to s ním je
