Zajímavý projekt - Po stopách hrdinů

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3070
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4842 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zajímavý projekt - Po stopách hrdinů

Příspěvek od Jan.Hora »

Ahoj,

právě u mě přistál zajímavý projekt zaměřený na podporu klientůSpolku vlčí máky.

Organizátor chce projít pěšky trasu hrdinů Slovenského národního povstání a skrze sponzory získat finance pro policistku a vojáka v nouzi, kteří byli zraněni ve službě, stát se o ně nepostaral dostatečně a potřebují pomoct. Celkově se mi líbí jak forma, tak účel - a protože to pojetí i účel mě osobně ladí s pirátskými hodnotami, nabízím úvahu zda bychom se měli zapojit viditelně a hromadně jako Piráti (například formou propagace akce na webu, abychom zvýšili její dosah - to nás téměř nic nestojí a jim to pomůže). Samozřejmě kdokoliv se může zapojit sám za sebe a propagovat akci nebo i přispět, což je ještě lepší :)

Informace zde:
https://www.facebook.com/postopachhrdinu/
https://www.gunlex.cz/clanky/hlavni-cla ... ach-hrdinu

S akcí ani s pořadatelem nemám osobně žádné vazby, ale tohle téma je mému srdci drahé a podpora LEXu pro mě znamená, že i odborná veřejnost v ní vidí smysl.

PS: Pokud bychom akci veřejně jako Piráti podpořili, pak se musí jednat o podporu nezištnou, cílem není abychom my získali pozornost jejich podporovatelů, ale aby oni získali pozornost těch našich.

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5551
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22516 poděkování
Dostal poděkování: 4543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavý projekt - Po stopách hrdinů

Příspěvek od Robert.Magni »

Ne.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“