I ty seš Putinův agent?

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Když myslíte, pane vyšetřovateli :)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dalibor.Zahora píše: 22 kvě 2018, 12:15 Když myslíte, pane vyšetřovateli :)
No buď máš pro svá tvrzení nějaké důkazy, pak není problém je předložit, nebo důkazy nemáš a fakt jen plácáš. Někde mezi tím je osobní zkušenost typu "byl jsem v Iráku půl roku jako lékař, mluvil jsem tam s místními lidmi." Ale tam záleží na tom, jakého světonázoru dotyčný je. Když bude komunista, jistě nepůjde za majitelem pekárny s dotazem "jak se vám tu podniká?" :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Jakub.Backa

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5558
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22540 poděkování
Dostal poděkování: 4545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Robert.Magni »

Co takhle to tady zamknout ? Odevšud to na mě vyskakuje a vypnout to nejde :D

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Nezamykat, ještě tu mám jednu věc k dořešení.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dalibor.Zahora píše: 22 kvě 2018, 17:40 Nezamykat, ještě tu mám jednu věc k dořešení.
Ty důkazy, že jo? :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Jakub.Backa

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2337
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2220 poděkování
Dostal poděkování: 3182 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Jakub.Backa »

Petr.Vileta píše: 22 kvě 2018, 21:37
Dalibor.Zahora píše: 22 kvě 2018, 17:40 Nezamykat, ještě tu mám jednu věc k dořešení.
Ty důkazy, že jo? :twisted:
Dřív asi přijde Godot, protože dle pana Záhory není požadavek na doložení pravdivosti jeho tvrzení úplným základem pro jakoukoli racionální debatu, nýbrž fizlování či co. :D
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Člen KS Praha
Příspěvky: 351
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1117 poděkování
Dostal poděkování: 527 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Aeronet neznám. Ohledně EH jsem poslouchal jednou Romána Mácu a pak jsem se stal já osobně terčem dezinformační kampaně vedená přímo Jakuba Jandy.
Na akce, kde vystoupil Román Máca, společně s Ondřejem Soukupem a dva "prorusy" jsme se zúčastnili i já a Ivan Bartoš. Osobně jsem kritizoval Mácu a Baštu ("proRus"), hlavně, protože její úroveň řeči se mi zdalo hodně poklesly. I Ivan promluvil, a dost kritizoval EH. Vše je zdokumentováno ve videu, kterou najdete tady na ten link https://www.youtube.com/watch?v=0b7H3LNgxmw. Projev Ivana najdete zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... kci-462933 (spokojený Vojta Pikal)?
Předpokládám, že EH má jako jediný zdroj (veřejných) informací pouze Reuters a AP. Zároveň předpokládám, dokonce jsem si skoro jist, i když opakuji, ten server znám pouze od Vášich vypravení, že Aeronet (ale měl bych jit kontrolovat, ale nechce se mi ztratit čas) čerpá výlučně z ITAR-TASSu.
Tak, na otázkou co mají společného EH a Aeronet je odpověď velmi jednoduchá: nic a všechno.
Nic, protože jsou na opačně stráně barikády. Všechno, protože mají podobní nekritický přístup k informacím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Giuseppe.Maiello za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Backa, Roman.Kucera, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Giuseppe.Maiello píše: 23 kvě 2018, 19:00 ... že Aeronet (ale měl bych jit kontrolovat, ale nechce se mi ztratit čas) čerpá výlučně z ITAR-TASSu.
Kdyby z TASSu (Телеграфное агентство Советского Союза), to by bylo ještě dobré. On čerpá přímo z Kremlu, stejně jako Sputnik. A abys to nemusel hledat https://aeronet.cz/news/ ale nečti to dlouho, mohlo by se ti udělat zle. :D

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
TomasMikus
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 594
Registrován: 15 úno 2017, 16:10
Profese: biolog
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 241 poděkování
Dostal poděkování: 372 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od TomasMikus »

Giuseppe.Maiello píše: 23 kvě 2018, 19:00 Aeronet neznám. Ohledně EH jsem poslouchal jednou Romána Mácu a pak jsem se stal já osobně terčem dezinformační kampaně vedená přímo Jakuba Jandy.
Na akce, kde vystoupil Román Máca, společně s Ondřejem Soukupem a dva "prorusy" jsme se zúčastnili i já a Ivan Bartoš. Osobně jsem kritizoval Mácu a Baštu ("proRus"), hlavně, protože její úroveň řeči se mi zdalo hodně poklesly. I Ivan promluvil, a dost kritizoval EH. Vše je zdokumentováno ve videu, kterou najdete tady na ten link https://www.youtube.com/watch?v=0b7H3LNgxmw. Projev Ivana najdete zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... kci-462933 (spokojený Vojta Pikal)?
Předpokládám, že EH má jako jediný zdroj (veřejných) informací pouze Reuters a AP. Zároveň předpokládám, dokonce jsem si skoro jist, i když opakuji, ten server znám pouze od Vášich vypravení, že Aeronet (ale měl bych jit kontrolovat, ale nechce se mi ztratit čas) čerpá výlučně z ITAR-TASSu.
Tak, na otázkou co mají společného EH a Aeronet je odpověď velmi jednoduchá: nic a všechno.
Nic, protože jsou na opačně stráně barikády. Všechno, protože mají podobní nekritický přístup k informacím.
lidé by měli hodnotit druhé především podle toho jak konsistentní jsou. Aby mělo smysl záčít přemýšlet nad názorem druhého člověka, musím nejprve vůbec věřit, že říká to co si opravdu myslí. Musí existetovat soulad mezi tím co říká a co dělá příčemž podstatné je to co dělá. Jak je pravděpodobné že notorický lhář bude říkat pravdu a zloděj nebude krást a vrah ubližovat druhým lidem ve srovnání s čestným a poctivým člověkěm? kdo nás napadl, obsadil naši zemi zavíral a vraždil naše lidí a zaváděl nějakou formu totalitní vlády ? kdo stál naopak u založení našeho prvního demokratického státu a byl ochoten nam kdykoliv pomáhat?
Češi tak nemusí a neměli by být objektivní. Němci A Rusové by měli pochopit, tolerovat a hluboce chápat že Češi mají zkušenosti poskytující důvody k určitým obavám a podezření. Američané naopak mají důvod očekávat přátelský postoj z naší strany. Češi nemají žádnou povinnost udźovat přátelské vztahy s Ruskem. Podstatné jsou činy a těmi bychom se měli řídit a ty říkane tím co píšou jedni nebo druzí
Tito uživatelé poděkovali autorovi TomasMikus za příspěvek:
Petr.Vileta
Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2337
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2220 poděkování
Dostal poděkování: 3182 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Jakub.Backa »

Giuseppe.Maiello píše: 23 kvě 2018, 19:00 Aeronet neznám. Ohledně EH jsem poslouchal jednou Romána Mácu a pak jsem se stal já osobně terčem dezinformační kampaně vedená přímo Jakuba Jandy.
Na akce, kde vystoupil Román Máca, společně s Ondřejem Soukupem a dva "prorusy" jsme se zúčastnili i já a Ivan Bartoš. Osobně jsem kritizoval Mácu a Baštu ("proRus"), hlavně, protože její úroveň řeči se mi zdalo hodně poklesly. I Ivan promluvil, a dost kritizoval EH. Vše je zdokumentováno ve videu, kterou najdete tady na ten link https://www.youtube.com/watch?v=0b7H3LNgxmw. Projev Ivana najdete zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... kci-462933 (spokojený Vojta Pikal)?
Předpokládám, že EH má jako jediný zdroj (veřejných) informací pouze Reuters a AP. Zároveň předpokládám, dokonce jsem si skoro jist, i když opakuji, ten server znám pouze od Vášich vypravení, že Aeronet (ale měl bych jit kontrolovat, ale nechce se mi ztratit čas) čerpá výlučně z ITAR-TASSu.
Tak, na otázkou co mají společného EH a Aeronet je odpověď velmi jednoduchá: nic a všechno.
Nic, protože jsou na opačně stráně barikády. Všechno, protože mají podobní nekritický přístup k informacím.
Vás jsem se neptal, protože Váš názor je mi ukradený.
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“