Stránka 1 z 6

Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:21
od Martin.Cryo.Broz
Dobrý den všem.

Na začátek bych se rád omluvil, jetsli toto má být někde jinde, ale tak nějak nevím kam to zařadit. Stejně tak se omlouvám, jetsli tím rozpoutám nějakou vlnu agrese. Ale rád bych to zkusil, protože si osobně myslím, že je jedno na jakých stranách barikád stojíme, hlavní je, zda kopeme za stejnou věc.

Jak jistě víte, volby jsou za náma a dopadli tak jak dopadli, pro někoho dobře, pro někoho ne a zde bych Vás chtěl právě poprosit, zda by jste se na chvilku nezastavili a nezamysleli se. Popravdě jsem celou dobu sledoval jak a kdo hraje před volbama, kdo hraje čistě, a kdo naopak jen házel špínu na ostatní, dle mého názoru a aspoň toho co se ke mě dostávalo, jsem usoudil, že opravdu jedny z těch slušnějších byla Strana Zelených. Také jistě víte, že zrovan tato strana nepřekonala hranici 1.5% což znamená, že nemají nárok na žádnou finanční kompenzaci. Osobně si myslím, že strana jako taková bude mít problém, se splácením svých výdajů za volby. Jsem si vědom toho, že i Piráti kdysi začínali stejně a finance byly také problém. Proto prosím, zvažte, jestli této straně nepomoct aspoň malým darem na to, aby mohla i nadále fungovat, Z lidského hlediska si myslím, že má cenu jim pomoci, už jen proto že stále věřím, že lidé si mají pomáhat.

Moc děkuji za racionální komentáře.

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:32
od Rostislav.Reha
Slysel jsem nepotvrzenou informaci, ze SZ ma docela velike dluhy (padla castka 8M) - je to fama, nebo se to zaklada na realite?

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:34
od Martin.Cryo.Broz
Dle mě dostupných informací jim chybí 7 milionů.

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:36
od rst
A můžeme vůbec pomoci jinak než přes Paro? Akorát k tomu moc nevidím důvody.

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:42
od Martin.Cryo.Broz
To právě nevím zda můžeme nebo ne. Na to už se v tom až tak moc nevyznám. Chtěl jsem tu myšlenku jen položit, bud se jí někdo chytne a nebo ne. Pokud se pak ptáme po důvodech proč pomáhat jiné straně, tak to je na každém. Osobně mám nějaké morální hledisko a tak nějak si vážím každé strany která nekope do ostatních, což zelení nedělali. Ke všemu jestli se nepletu máme dlouhodobě s touto stranou dobré vztahy. Jednou pomůže naše strana, podruhé třeba oni, ale jak říkám je to jen myšlenka.

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:46
od Rostislav.Reha
Ja ted reknu osobni nazor - a prosim, aby tak byl bran - my potrebujeme zelenou politiku. Potrebujeme i ty lidi, jako strana. Cili bych se spise priklanel k tomu nabidnout jim vstup k nam a dodani jim platformy na ktere by mohli u nas pokracovat. Protoze Zeleni jsou mrtvi - meli 3x tolik penez co my a presto skoncili ted s takovou palkou. Stropnicky a zbytek vedeni je znicil a ja si nejsem jisty, jestli ta znacka sama o sobe stoji za sanaci.

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:50
od Ales.Jakl
Zničil je Bursík. Ať si půjčí od něj, ten na to má.........

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:52
od Rostislav.Reha
Ales.Jakl píše:Zničil je Bursík. Ať si půjčí od něj, ten na to má.........
Bursikovi se to uplne nepovedlo, i kdyz se sakra snazil. Liska to zvedl ze dna a Stropnicky to ted uplne zabil. Jsou mrtvi, financne i politicky. Proto navrhuju to co navrhuju.

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 19:52
od Lukas.Hejduk
Finančně dotovat jinou stranu (jakoukoli) by mi přišlo totálně matoucí vůči voličům a celkově by to byl dost podivnej krok. Vůbec nevím jestli chceme zeleným pomáhat a předpokládám, že to nebude mít podporu (mojí asi taky ne), ale kdyby náhodou jo, tak mě třeba napadá, že smysluplnější by už byla teda nabídka nějakýho supportu (finančího, technickýho) lidem zvoleným za SZ do volené funkce ve chvíli, kdy už jim ho strana nebude mít možnost nabídnout. Podmínka je, že půjde lidi, co se ztotožní s programem aj. Pak je ovšem o otázka, jestli už není smysluplnějším liberálním členům sz nabídnout užší spolupráci nebo členství...

Re: Prosba o pomoc SZ

Napsal: 22 říj 2017, 20:00
od Jakub.Burget
Jenom myšlenka...

Věřím, že velká část elektorátu zelených (byť nemám data, ale je to logické), přešla k nám, tj. zelený volič jich už měl dost, toho jak nic neplní a co dělají. Své naděje vložil tedy do nás. Jak by na naše voliče tedy působilo to, že zachraňujeme stranu, kterou oni odmítli volit a hodili to nám.

Solidarita je super, ale tento typ solidarity se mi osobně nezdá.