Stránka 2 z 7

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 17:49
od Robert.Magni
ANO,Piráti,ODS.... takže naprostá blbost :D

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 18:24
od next_ghost
Ivo.Vasicek píše:Možná někomu vyjde něco jiného, ale zatím neznám nikoho, komu by nevyšlo že mu je nejblíž ANO. Test samozřejmě pustili až po patřičné mediální přípravě.
Takhle to vyšlo třeba měhttps://www.lidovky.cz/bubliny.aspx?game
Budeš muset nasdílet obrázek, protože přes tenhle odkaz se na tvoje výsledky nikdo jiný než ty sám nedostane.

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 18:28
od Michal.Ketner
Jan.Novak píše:.... Tak jsem mu poslal třeba tuto analýzu: http://www.lidovky.cz/bubliny.aspx ze které naprosto jasně vyplývá, že se mýlí. Jeho reakce? Je to selfpromo lidovek.
Zrovna na tomhle bych se netocil ten pruzkum je bullshit podle me co jsem pochopil analyzu zkouma korelace sdileni ruznych stranek. Jenze to vubec neresi semantiku, to ze to nekdo sdili s popiskem ze je to kravina a nekdo to sdili jako že s tím souhlasí. :fet:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 18:36
od Ivo.Vasicek
next_ghost píše:
Ivo.Vasicek píše:Možná někomu vyjde něco jiného, ale zatím neznám nikoho, komu by nevyšlo že mu je nejblíž ANO. Test samozřejmě pustili až po patřičné mediální přípravě.
Takhle to vyšlo třeba měhttps://www.lidovky.cz/bubliny.aspx?game
Budeš muset nasdílet obrázek, protože přes tenhle odkaz se na tvoje výsledky nikdo jiný než ty sám nedostane.
Předpokládám že si to někdo i zkusí, docela by mě i zajímalo, jestli může vyjít něco jiného než ANO. (printscreen je v příloze a je zcela mimo realitu).

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 18:38
od Michal.Ketner
Ivo.Vasicek píše:
next_ghost píše:
Ivo.Vasicek píše:Možná někomu vyjde něco jiného, ale zatím neznám nikoho, komu by nevyšlo že mu je nejblíž ANO. Test samozřejmě pustili až po patřičné mediální přípravě.
Takhle to vyšlo třeba měhttps://www.lidovky.cz/bubliny.aspx?game
Budeš muset nasdílet obrázek, protože přes tenhle odkaz se na tvoje výsledky nikdo jiný než ty sám nedostane.
Předpokládám že si to někdo i zkusí, docela by mě i zajímalo, jestli může vyjít něco jiného než ANO. (printscreen je v příloze a je zcela mimo realitu).
vsak rikam ze to je nevypovidajici protoze to zkouma jen koralce sdilenejch medii ale nezobrazuje to ani proc je sdilis, ale kazdopadne si me pobavil diky, ja myslel ze lidi pouzivajici IE jsou jen legenda. :fet:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 19:35
od Martin.Shanil
OT - hurá, už se vypouští obrázky :)
no vidiš to, taky mi vyšlo
Zachyceno20161225192921.jpg
sputnik sem kupodivu nikdy nesdílel a literárky tam zase vůbec pro sichr nedali.

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 23:17
od Petr.Vileta
Giuseppe.Maiello píše:
Petr.Vileta píše:Dovedl si někdo představit, že by po masívní podpoře vyhrál Trump? No a vyhrál. Dovedl by si někdo představit, že by v Rusku nevyhrál Putin? Odpovězte si sami, jestli to má být (už zase) náš vzor. :)
P.S.
Nerozumím co píšeš o Trumpovi. Měl on masivní podporů? Od koho, od mediích? Promiň, nerozumím...
Promiň Itale, napsal jsem to málo srozumitelně. ;)

Chtěl jsem tím říci, že Clintonová měla podporu médii, politologů a to jak doma, tak v zahraničí. Dokonce jí opatrně vyjadřovali podporu i někteří zahraniční státníci. Téměř nikdo nečekal, že by Trump mohl vyhrát. No a stalo se.

Ovšem neumím si představit, že by se něco podobného mohlo stát v Rusku. Putin bude mít podporu médii (jsou státní, nebo pod tlakem Roskomnadzoru) a i když se do voleb přihlásí nějaký protikandidát a nezastřelí ho "neznámý zločinec" ;) tak určitě nevyhraje. Leda by si ho vybral sám Putin a byla to nějaká zpravodajská hra. V Rusku je prostě nemožné, aby se tam stalo něco, co si Kreml nepřeje. Světlé období uvolnění bylo za Gorbačova a Jelcina. Před nimi a po nich už tam zase vládne car a gubernátoři. Napřed to byl Mikuláš, pak Lenin, Stalin a teď je to Putin. Všichni se chovají jako carové a lid je spokojen. ;)

Ivan.Mikolas píše:... ovládané pikliči a relativně inteligentními idioty ... doplněná pár nevýznamýni statisty ...
Hmm, tak teď váhám, kterýpak já jsem? :? :)

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 25 pro 2016, 23:27
od Giuseppe.Maiello
Petr.Vileta píše:
Giuseppe.Maiello píše:
Petr.Vileta píše:Dovedl si někdo představit, že by po masívní podpoře vyhrál Trump? No a vyhrál. Dovedl by si někdo představit, že by v Rusku nevyhrál Putin? Odpovězte si sami, jestli to má být (už zase) náš vzor. :)
P.S.
Nerozumím co píšeš o Trumpovi. Měl on masivní podporů? Od koho, od mediích? Promiň, nerozumím...
Petr.Vileta píše: Promiň Itale, napsal jsem to málo srozumitelně. ;)

Chtěl jsem tím říci, že Clintonová měla podporu médii, politologů a to jak doma, tak v zahraničí. Dokonce jí opatrně vyjadřovali podporu i někteří zahraniční státníci. Téměř nikdo nečekal, že by Trump mohl vyhrát. No a stalo se.

Ovšem neumím si představit, že by se něco podobného mohlo stát v Rusku. Putin bude mít podporu médii (jsou státní, nebo pod tlakem Roskomnadzoru) a i když se do voleb přihlásí nějaký protikandidát a nezastřelí ho "neznámý zločinec" ;) tak určitě nevyhraje. Leda by si ho vybral sám Putin a byla to nějaká zpravodajská hra. V Rusku je prostě nemožné, aby se tam stalo něco, co si Kreml nepřeje. Světlé období uvolnění bylo za Gorbačova a Jelcina. Před nimi a po nich už tam zase vládne car a gubernátoři. Napřed to byl Mikuláš, pak Lenin, Stalin a teď je to Putin. Všichni se chovají jako carové a lid je spokojen. ;)

Díky, ale mám tři jemné připomínky:
- Co nám do toho, že má Rusko jiný společensko-politický systém, který neodpovídá ani náš ani náše touhy (předpokládám)?
- Trump měl podporu na internetu, tak jenom stařík, mohl předpokládat, že televize a noviny jsou dnes schopný vyhrát nad internetem;
- Když tak ne „Itale“, ale „Neapolitanče“, prosím, prosím… :fet:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 26 pro 2016, 00:14
od next_ghost
Petr.Vileta píše:No a komu je přes 50 a zažil sovětskou propagandu na vlastní kůži, ten ji v té ruské pozná na první pohled.
Rusové ale do propagandistického repertoáru zařadili i pár novinek. Už se nesnaží jenom lidi přesvědčit, aby věřili jejich lžím. Mimo samotné Rusko se naopak snaží vyvolat dojem, že žádná pravda neexistuje a všechny zprávy jsou jenom lži a něčí propaganda, takže je úplně jedno, čemu člověk věří.
Ať je Amerika jaká chce, pořád je tam dost demokracie, kdežto v Rusku je pořád jakási forma carismu. Dovedl si někdo představit, že by po masívní podpoře vyhrál Trump? No a vyhrál.
Reálně ale vyhrál jenom díky absurdnímu rozdělení volebních okrsků a systému "vítěz okrsku bere všechno". Clintonová na hlasy řadových voličů vyhrála skoro o 3 miliony hlasů. A kdyby se hlasy volitelů z jednotlivých států přidělovali poměrně (ne systémem "vítěz bere všechno"), pořád by vyhrála asi o 5 volitelů.

Mimochodem, i tak je Trumpovo volební výsledek dalším krokem k otevřenému fašismu. Spousta Američanů už podle všeho nevěří na reálná řešení svých problémů a raději by podřízli nějakého toho obětního beránka.

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Napsal: 26 pro 2016, 00:48
od Roman.Kucera
Next_ghoste, považuju tě za intelignebtního člověka. Pořádně se zamyslí nad mou zdánlivě ironickou reakcí.
next_ghost píše: Rusové ale do propagandistického repertoáru zařadili i pár novinek. Už se nesnaží jenom lidi přesvědčit, aby věřili jejich lžím. Mimo samotné Rusko se naopak snaží vyvolat dojem, že žádná pravda neexistuje a všechny zprávy jsou jenom lži a něčí propaganda, takže je úplně jedno, čemu člověk věří.
A na tohles přišel sám?
Není to ironie.
Fakt si myslíš, žes na to přišel sám?
Takhle totiž DOOPRAVDY funguje vymývání mozků. Chytrému napověz....