Stránka 1 z 3
Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:00
od člověk
http://tn.nova.cz/magazin/hi-tech/pocit ... na-ne.html
vydírají prázkači z BSA Novu , nebo ji platěji bakšiš za prazentaci ?
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:07
od Martin Broz
Uz to do nej peru.
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:20
od člověk
Možná pan Hlaváč z BSA pochází z estébackých poměrů a proto je pro něj udávání zcela normální a běžné chování .
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:20
od jzvc

Predpokladam, ze odpoved na otazku "Jak zjistíme, že je program legální?" bude "musite si ho koupit". Pricemz nakup SW o jeho legalite nevipovida nic, stejne jako jakasi klikaci licence, do ktere si muze kdokoli napsat cokoli. Uz vubec nemluve o tom, ze dotycny "stahovac" temer nikdy nedela nic v rozporu s licenci (= SW nikam dal nesiri, neprovadi zadne jeho upravy, ....).
Ostatne nejvic me pobavila celkem nedavna testovaci akce, kdy doslo na objednavku M$ produktu od piratu za penize, a obratem dorazil link na instalacku, ktera nic nechtela a fungovala. Autor clanku pak sam uznal, ze o takovem servisu si u M$ muze nechat leda zdat.
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:26
od Martin Broz
Polozil sem mu 8 otazek. Zatim zadna odpoved.
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:35
od Martin Broz
Nic. Ani jedna. Uz jich je 15 bez odpovedi.
Posledni: "Je mi 64 a na mem pocitaci si hraje vnuk a jeho kamaradi. 12 a 13 let. Neco si stahnou, nainstaluji a vy me pak prijdete zatknout?"
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:40
od člověk
já jsem dal hned na začátku dotaz zkrz to udávání a neodpověděl , takže si dotazy vybírá , takže to není žádná diskuze , ale prezentace svých názorů
oprava :
Praskači z BSA vedeni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
při snaze Rychlého sdělení mě vypadla písmenka - pardón
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:46
od play3r
Napsal jsem tenhle dotaz: "Myslíte si, že by trest smrti pro stahovače byl dostatečný nebo si zaslouží ještě něco horšího? (třeba otročit do konce svého života, aby mohli splatit pokuty)".
Tak jsem zvědavej jestli odpoví

.
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:49
od Martin Broz
Jednoznacne si otazky vybira, mozna si nektere i sam poklada. A navic neni korektni. Napr. ohledne toho komercniho softu. I komercni sw muze byt pro domaci pouziti zcela zdarma.
Re: Praskači z BSA veni Hlaváčem opět na Nově a tn.cz
Napsal: 14 úno 2010, 20:50
od next_ghost
Já se ho zeptal, jestli má to svoje tvrzení o trestnosti stahování nelegálních kopií programů podložené nějakým soudním rozsudkem.