Stránka 6 z 6

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 01 říj 2015, 23:57
od Tomas.Kolacny
Omlouvám se, ale jsem po jednání se zelenýma vyšťavenej, takže to vyhlásím zítra. (pro Krtklův klid v duši svolám i jednání a vymyslím nějaké usnesení).

Jinak co se jednání týče, tak na předložené podobě memoranda (bez programových priorit, které se budou muset zkompilovat a zkompletovat do finální podoby - termín máme do 10.10) panuje shoda (až překvapivě velká).
Více info asap.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 02 říj 2015, 00:03
od Lukas.Novy
Do 10.10. nestihne memorandum projednat a schvalit.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 02 říj 2015, 00:19
od Tomas.Kolacny
Do 10.10. Nema byz schvalene memorandum, ale maji byt zfinalizovane programove priority.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 02 říj 2015, 00:26
od Lukas.Novy
Do 10.10. nestihneme odsouhlasit programove priority.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 02 říj 2015, 13:04
od Tomas.Kolacny
Už mě nebavíš.. OFFTOPICS Tebou nestihneme nikdy nic, ale jinak by stačilo 72+48 hodin Vlákno zamykám, neveřejné informace odstraňuji, takže to klidně můžeš vyblít ven. Koho zajímá průběh jednání se Zelenýma, ptejte se soukromou zprávou..