Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 23:57
Omlouvám se, ale jsem po jednání se zelenýma vyšťavenej, takže to vyhlásím zítra. (pro Krtklův klid v duši svolám i jednání a vymyslím nějaké usnesení).
Jinak co se jednání týče, tak na předložené podobě memoranda (bez programových priorit, které se budou muset zkompilovat a zkompletovat do finální podoby - termín máme do 10.10) panuje shoda (až překvapivě velká).
Více info asap.
Jinak co se jednání týče, tak na předložené podobě memoranda (bez programových priorit, které se budou muset zkompilovat a zkompletovat do finální podoby - termín máme do 10.10) panuje shoda (až překvapivě velká).
Více info asap.
