Stránka 5 z 6
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 30 zář 2015, 10:39
od Tomas.Kolacny
Zatím tam nic k utajování není, jenže původní záměr tohodle vlákna neměla být diskuse o utajenosti, ale diskuse nad parametry memoranda/koaly...

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 30 zář 2015, 10:45
od Lukas.Novy
Navrh usneseni porad nikde.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 30 zář 2015, 13:11
od Zdenek.Frolec
Jindrich.Bartek píše:Zdenek.Frolec píše:Já si myslím pokud se znovu KF ustanoví, že chce jít solo a nebude další ,,puč,, ze strany uražených, že nebudou chrochtat u koryt, tak toto vlákno se bude moc klidně zamčít

Dej si facku prosím tě. Doufám, že se nám brzo omluvíš. Především všem těm 15 lidem, kteří si podle účastnili puče, a jsou takový svině, že to celou dobu tají. Jen ty si ten virtuální puč (v té hlavě) objevil, jo jo..
9 lidí z 15 chcou znovu hlasovat

Čili logicky Jindro, zřejmě chcou hlasovat znovu. A už je jedno je si potvrdit tvoji nebo moji variantu

Ale pořád je to většina z 15 aktivních

nemyslíš? Tak proč hned s fackou na mě

To že se ti bortí plán na svržení usnesení KF ktere se hlasovalo 48 hodin, přeci nemusí znamenat, že se začnem fackovat jen skrz to, že bráním solo kandidátku stejně jak ty utočiš a chceš v menšně prosadit koalici
Tak se nezlob

ale já vás nenechám skrz koryta ničit jmeno strany

stím s eprostě smmiř, že se tu neshodnem

A říkám hlasování ukáže :D48 hodinové

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 16:21
od Tomas.Vymazal
1. Nechapu, Tome, proc ten navrh usneseni nepredlozis. Uz by to bylo odhlasovane a vlakno tajne.
2. Netransparentni domluva v ramci vyjednavaciho tymu je nejrychlejsi reseni.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 16:55
od Tomas.Kolacny
1) Tome, já vím, že nemáš čas/nebaví Tě to číst, ale když už to nečteš, tak si prosim Tě nech tyhle narážky.. Už dvakrát jsem psal, že usnesení nebude, neb todle není jednání.. Hlasování o potvrzení utajení bylo řádně oznámeno na dnešek, takže dřív by to odhlasováno být taky nemohlo.....
2) To možná je, ale já si nemyslím, že nejrychlejší = nejlepší..
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 19:49
od Lukas.Novy
Tomas.Kolacny píše:1) Tome, já vím, že nemáš čas/nebaví Tě to číst, ale když už to nečteš, tak si prosim Tě nech tyhle narážky.. Už dvakrát jsem psal, že usnesení nebude, neb todle není jednání.. Hlasování o potvrzení utajení bylo řádně oznámeno na dnešek, takže dřív by to odhlasováno být taky nemohlo.....
Uzavrit lze jen a pouze jednani, nic jineho.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 21:55
od Tomas.Kolacny
Nikoli, predpisy informacni vlakna nijak neupavuji, coz ale neznamena, ze je nelze usnesenim KF uzavrit pro verejnost..
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 22:00
od Lukas.Novy
KF se muze usnest jenom na jednani, jednani lze konat jenom k usneseni nebo volbe. Cokoliv jineho neni jednani a nelze ho uzavrit pro verejnost. Pokud zde nebude navrh usneseni a presto dojde k "prohlaseni za uzavrene", obsah vlakna budu zverejnovat.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 23:55
od Lukas.Novy
Hele me je fuk jestli tomu rozumis nebo ne. Jednat tajne se da jenom na uzavrenem jednani. Jednani vyzaduje mit pri zahajeni navrh usneseni nebo kandidatu apod. Jednani lze zahajit jako uzavrene a pak je treba o uzavrenosti hlasovat jako o procedure hned na zacatku a musi byt chvaleno jinak se otevre. Nebo lze jednani uzavrit proceduralnim navrhem behem standardniho jednani a pak dojde k uzavreni. Zadne dalsi moznosti nejsou. Takze predloz ten navrh usneseni a dej hlasovat o uzavreni jinak to leti ven.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 01 říj 2015, 23:55
od Lukas.Novy
Tady mizi prispevky.