Stránka 4 z 6

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 16:53
od Lukas.Novy
Uzavrit se nemuze, cekame na navrh usneseni, pak probehne hlasovani o utajeni tohoto vlakna.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 22:15
od Jindrich.Bartek
Zdenek.Frolec píše:Já si myslím pokud se znovu KF ustanoví, že chce jít solo a nebude další ,,puč,, ze strany uražených, že nebudou chrochtat u koryt, tak toto vlákno se bude moc klidně zamčít :D
Dej si facku prosím tě. Doufám, že se nám brzo omluvíš. Především všem těm 15 lidem, kteří si podle účastnili puče, a jsou takový svině, že to celou dobu tají. Jen ty si ten virtuální puč (v té hlavě) objevil, jo jo..

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 22:19
od Lukas.Novy
Ze se naslo dostatecny pocet lidi pro namitku znaci, ze asik nebylo vsechno v poradku. Uvidime, jaka bude vule fora. Hlasovanim o namitce jsou vsechny pripadne chyby smazany, proste co jsme si, to jsme si. I ja jsem stahl svoje podani ke KK prestoze neznam vysledek hlasovani o namitce. Ale kdyz forum namitku odmitne, je jeho vuli aktualni stav zachovat, proto by ani nemelo smysl si myslet, ze jeho vule je jina.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 22:32
od Jindrich.Bartek
Lukas.Novy píše:Ze se naslo dostatecny pocet lidi pro namitku znaci, ze asik nebylo vsechno v poradku.
Za prvé nenašlo, protože tam hlasovalo pouze 9 lidí pro, což není ani 1/5 podle stanov. A navíc pochybuju, že o tom vůbec věděli hlasující ze schůze.

Za druhé se stalo jen to, že z těch lidí, co na schůze kašlou a nechodí tam si řekli, kašlem na aktivní členy, nevěříme jim ani nos mezi očima, určitě to byl "puč", Frolec má pravdu, a honem to odkliknem ať můžem taky hlasovat, i když o kandidátovi víme prd, ale nezajímá nás to.

Je to čistý egoismus spících členů co se nechali zmanipulovat Frolcem a ještě zmatenýma řečma o "uklidňování situace" od Kadeřávka, který to zřejmě viděl jako skvělou taktiku.

Tady to fórum prostě evidentně nefunguje. Lidi i ten software. Kdybychom používali aspoň NodeBB který má vestavěně mínusy tak Frolcovi zmatené příspěvky by měly 6 mínusů každý minimálně. To by se pak hůř manipulovalo neinformové členy. Jenže to zase nevyhovuje tobě, takže proti NodeBB budeš v TO protestovat a jsme zase tam kde jsme. A Piráti jsou na 2.1%. Bravo. Good job!

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 22:42
od Lukas.Novy
Jindrich.Bartek píše:Za prvé nenašlo, protože tam hlasovalo pouze 9 lidí pro, což není ani 1/5 podle stanov. A navíc pochybuju, že o tom vůbec věděli hlasující ze schůze.
Pro hlasovani o namitce staci odmocnina z poctu clenu.
Jindrich.Bartek píše:Tady to fórum prostě evidentně nefunguje. Lidi i ten software. Kdybychom používali aspoň NodeBB který má vestavěně mínusy tak Frolcovi zmatené příspěvky by měly 6 mínusů každý minimálně. To by se pak hůř manipulovalo neinformové členy. Jenže to zase nevyhovuje tobě, takže proti NodeBB budeš v TO protestovat a jsme zase tam kde jsme. A Piráti jsou na 2.1%. Bravo. Good job!
Minusove body jsme meli a byly zruseny, najdi si proc. A preference piratu mame kvuli ivanovi, jestli to nevidis, tak je to soucast planu jak pred volbami pak prijit a rict, hele budu zase predseda a vsechno bude zase fajn, kdyz me nechate delat si co chci.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 22:54
od Jindrich.Bartek
OFFTOPIC[quote]Minusove body jsme meli a byly zruseny, najdi si proc. [/quote]
To je přesně ta manipulace co od tebe vidím jako podlost a zákeřnost. Ve skutečnost minusové usnesení stále platí, akorát:
- Ve výběrovém řízení programátor od pluginu na toto forum nedodal obrázky (kvůli nedostatku času), a ty si mu dal za to skoro žádné body (přitom obrázky nebyli předmětem dodání). Výsledek byl že neprošel výběrkem.
Následně si toto začal označovat, že vůle CF se tím vyčerpala a nesmíme se pokusit o její splnění, protože je jasné, že je to nesplnitelné (naprosto absurdní - je to obyčejný plugin do phpBB).

Takže věta "Minusove body jsme meli a byly zruseny, najdi si proc." Je jen jeden příkladů tvé drzé manipulace. A pak se divíš, že tě tolik lidí nesnáší.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 29 zář 2015, 23:35
od Lukas.Novy
OFFTOPIC[quote="Jindrich.Bartek"][quote]Minusove body jsme meli a byly zruseny, najdi si proc. [/quote]
To je přesně ta manipulace co od tebe vidím jako podlost a zákeřnost. Ve skutečnost minusové usnesení stále platí, akorát:
- Ve výběrovém řízení programátor od pluginu na toto forum nedodal obrázky (kvůli nedostatku času), a ty si mu dal za to skoro žádné body (přitom obrázky nebyli předmětem dodání). Výsledek byl že neprošel výběrkem.
Následně si toto začal označovat, že vůle CF se tím vyčerpala a nesmíme se pokusit o její splnění, protože je jasné, že je to nesplnitelné (naprosto absurdní - je to obyčejný plugin do phpBB).

Takže věta "Minusove body jsme meli a byly zruseny, najdi si proc." Je jen jeden příkladů tvé drzé manipulace. A pak se divíš, že tě tolik lidí nesnáší.[/quote]
Ne Bartiku, o tomhle nemluvim, hledej dal, dal do minulosti.

Oznámení moderátora:
Off topic schován.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 30 zář 2015, 00:56
od Lukas.Findeis
Mohl by mi tu někdo shrnout argumenty pro utajení tohoto vlákna?

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 30 zář 2015, 10:03
od Ivo.Vasicek
Lukas.Findeis píše:Mohl by mi tu někdo shrnout argumenty pro utajení tohoto vlákna?
Jeden hlavni - chceme se domluvit co předložíme Zeleným, v rámci taktiky můžeme formulovat požadavky a stanovovat kam jsme ochotni zajít v kompromisech. Fórum sledují Zelení, takže by nás měli "přečtené" a na jednání by byli ve výhodě.
Myslím si však, že už to bude bezpředmětné, případná příprava (díky vašemu trolení a doporučení) proběhne netransparentně mimo fórum a nezainteresovaná členská základna se dozví až výsledek.

Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Napsal: 30 zář 2015, 10:17
od Lukas.Novy
Narovinu vam rikam, ze sem zatim nenasel nic, co by bylo potreba utajovat, takze vsechny ty informace co tam jsou poskytuju rad tomu, kdo je chce.